Пак лексотан в детската градина в ”Лозенец!

  • 11 359
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Oslo
  • Мнения: 659
СтелиЯни, не смятам да ти отговарям. Ако искаш си задавай въпроса във всички теми, твой проблем.

Ок, няма да питам вече. Просто очаквам човек, който е толкова убеден в това, което говори, да има преки впечатления. Нищо повече.

# 166
  • Мнения: 46 560
Не знам какво да мисля, но и двата пъти натравянията ставаха в късния следобед, което според мен изключва възможността да са ги внесли сутринта към 8 ч. и цял ден търпеливо да са чакали "приключението". А най-странното е, че Полицията за толкова време още не е успяла да изкопчи от децата - как са ги намерили и какво е станало  Crazy имат психолози, които могат да получат отговора без никакви усилия, все пак това са 4 годишни деца ...

# 167
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вундеркинди са в тази детска градина,пък може би да си играят на Хари Потър....

# 168
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
СтелиЯни, не смятам да ти отговарям. Ако искаш си задавай въпроса във всички теми, твой проблем.

Ок, няма да питам вече. Просто очаквам човек, който е толкова убеден в това, което говори, да има преки впечатления. Нищо повече.
"Когато нямах деца имах поне три идеи как се отглеждат и възпитават, сега имам три и никаква идея!"
цитат е, но забравих от кого  Blush сорри за спама  Blush

# 169
  • Мнения: 25 712
А най-странното е, че Полицията за толкова време още не е успяла да изкопчи от децата - как са ги намерили и какво е станало  Crazy имат психолози, които могат да получат отговора без никакви усилия, все пак това са 4 годишни деца ...

Дали?  newsm78 И на мен това ми е най-чудното - толкова ли няма поне един кадърен психолог, който да се добере до истината? Или тя умишлено се прикрива. В такъв случай - защо?
Или просто вторият случай изобщо не е това, което се раздухва от медиите. Скандалите продават, все пак...
Ето, гръмна се на няколко места и случаят с децата започна да затихва...  Другите новини са по-пикантни... Sick

# 170
  • Мнения: 2 018
А най-странното е, че Полицията за толкова време още не е успяла да изкопчи от децата - как са ги намерили и какво е станало  Crazy имат психолози, които могат да получат отговора без никакви усилия, все пак това са 4 годишни деца ...

Дали?  newsm78 И на мен това ми е най-чудното - толкова ли няма поне един кадърен психолог, който да се добере до истината?


И това ме кара да мисля, че децата нищо не знаят и какъвто и психолог да се появи, те не могат да отговорят как са поели лекарствата. Това потвърждава теорията ми, че са сложени в храна, десерт, вода...

# 171
  • Мнения: 4 358
Директорката на градината,която показаха по новините.........,ще ме прощавате но за първо виждане(ще се опитам да се изкажа тактично) ,не ми направи добро впечатление. #Crazy

 Peace И учителката също.Думи нямам.
Хора каквото и да си говорим най ме изумява реакцияна на родителите.Все си мисля че ако моето дете беше там е нямаше така да се държа.Ужас ooooh!То бива заряване на главата в пясъка бива ама чак пък толкоз.То затова сме на този хал.

# 172
  • Мнения: 282
Познавам учителка в детската градина, която има съпруг кавгаджия и честичко го "черпи" с  приспивателно, та да го "усмири", а тя да си "починела". След като разбрах това, вече съм напълно уверена, че е възможно да го прави и с по-буйните дечица, та да си почива докато е на работа.

# 173
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Днес при Лора Крумова беше въпросната директорка,нищо съществено не каза за разследването.Няма резултати  от първото,за второто също,но заяви че персонала не е виновен за отравянията на децата.При въпроса какви мерки са взети след първия случай  каза,че е забранила внасянето на хранителни продукти от родителите и децата-сокове,бонбони,торти....

# 174
  • Мнения: 25 712
Днес при Лора Крумова беше въпросната директорка,нищо съществено не каза за разследването.

А някой от родителите на двете деца казал ли е нещо?  newsm78
Аз не съм виждала техни изявления в пресата, ако някой е чул или чел нещо, нека сподели.

# 175
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не....нищо не каза за родителите.....и тяхно изявление не съм слушала.... В предаването участваше и представителка от общината,която каза ,че след първия случай са взели драконовски мерки,след първия инцидент,тоест това което каза директорката... newsm78

# 176
  • Мнения: 982
Познавам учителка в детската градина, която има съпруг кавгаджия и честичко го "черпи" с  приспивателно, та да го "усмири", а тя да си "починела". След като разбрах това, вече съм напълно уверена, че е възможно да го прави и с по-буйните дечица, та да си почива докато е на работа.
Ти какво направи по този повод?

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 21:18 от pe6ka

# 177
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Само да допълня,на този етап нито едно дете не е предразположено да каже нещо относно употребения лексотан.

# 178
  • Мнения: 25 712
Само да допълня,на този етап нито едно дете не е предразположено да каже нещо относно употребения лексотан.

Това не можах да го разбера.  Thinking

# 179
  • Мнения: 46 560
И това ме кара да мисля, че децата нищо не знаят и какъвто и психолог да се появи, те не могат да отговорят как са поели лекарствата. Това потвърждава теорията ми, че са сложени в храна, десерт, вода...


Това е единия вариант.

Другият е, че истината:

...  умишлено се прикрива ...

Ако децата наистина са си раздавали хапчетата, до сега все някое да е пропяло, това са 18 деца все пак, на по 4 години, най-малкото ще се уплашат или пък ще се намери някоя порта ...

Общи условия

Активация на акаунт