СТАЧКА ЗАРАДИ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ

  • 7 709
  • 167
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 470
Утре имам среща с човек който е организирал протестите на Варненските Мами,в 10 часът пред Софииска Община.Щяло да има много медии,можем да се възползваме...Чакам недоволните в 10часът в градинката пред Общината,пък на място ще решим от тук накъде...
Днес ме няма, ако и утре не ида на работа, ще ме сритат Mr. Green
Иначе този човек какво ще организира, стачка ли  Thinking

НЕ!Ние просто ще се срещнем с него,и може да ни дзаде съвет,а самите майки ще решим от тук нвакъде...Демек към протест,или съд,или ...Както решим.

# 76
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета, ако е вярно това за двата сървъра, ситуацията наистина плаче за съд и за понасяне на наказателна отговорност от физически лица, а не от някакви си размити субекти - общината, фирмата, изготвила софтуера и т.н. и т.н. Ако това наистина е така, заради факта, че ни поставиха в позицията на параван за определени хора, заслужават да бъдат гонени и съдени до дупка.
Има и друг "елегантен" начин, на един сървър, забраняват достъп от всички IP адреси, с изключение на такива по списък, на всяка минута може да се пускат случайно избрани от забранените, за да има все пак и "простосмърни", успели да се регистрират сред "избраните". После, когато "избраните" си направят регистрацията, и вече почти всичко е заето, пускат всички останали. Ако забелязахте, от един момент системата "заработи като фурия", но вече кандидатурите навсякъде бяха в пъти повече от обявените свободни места ...
забелязах,да и ми стана много странно,как нещо което 3 часа не работеше изобщо изведнъж тръгна и страниците се зареждаха за секунди,а местата наистина бяха вече заети newsm78
Е МОМИЧЕТА ИСКАТЕ  ЛИ ДА ВИ КАЖА ЗАЩО СМЕ ПРЕЦАКАНИ - ИМАЛО Е ВТОРИ СЪРВЪР ЗА ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ НАШИ ХОРА. АДРЕСИТЕ НА ДВАТА СА РАЗЛИЧНИ ИМАМ ГИ, ЗАЩОТО ТОКУ ЩО ЕДИН ПРИЯТЕЛ , КОЙТО СЕ БЛЪСКА СЪЩО КАТО НАС СУТРИНТА Е РАЗБРАЛ ОТ НЕГОВ ПОЗНАТ АМА ВЕЧЕ КЪСНО! http://84.242.131.106/  и http://84.242.131.109/   Е ЧЕСТИТО НА СПЕЧЕЛИЛИТЕ!

Я някоя мама по-веща в занаята да разясни това, защото ако е вярно..................
Е, а това вече е истинско безобразие,нямам думи #Cussing out #2gunfire

# 77
  • Мнения: 5 370
Шапчице, аз съм също ЗА протест или СЪД. НЕзависимо че примерно, моето дете може и да влезе. Когато човек си прецака времето и парите=говорим за ПРОПУСНАТИ ПОЛЗИ.Причинени ОТ НЯКОГО. Мога и документално да го докажа-използвала съм си цял ден платен от мизерните 20 денчета на година. Stop

# 78
  • Мнения: 72
Момичета, ако е вярно това за двата сървъра, ситуацията наистина плаче за съд и за понасяне на наказателна отговорност от физически лица, а не от някакви си размити субекти - общината, фирмата, изготвила софтуера и т.н. и т.н. Ако това наистина е така, заради факта, че ни поставиха в позицията на параван за определени хора, заслужават да бъдат гонени и съдени до дупка.
Има и друг "елегантен" начин, на един сървър, забраняват достъп от всички IP адреси, с изключение на такива по списък, на всяка минута може да се пускат случайно избрани от забранените, за да има все пак и "простосмърни", успели да се регистрират сред "избраните". После, когато "избраните" си направят регистрацията, и вече почти всичко е заето, пускат всички останали. Ако забелязахте, от един момент системата "заработи като фурия", но вече кандидатурите навсякъде бяха в пъти повече от обявените свободни места ...
И ЗА ТОВА ЛИ 4 ЧАСА МИ ПИШЕ :ГРЕШКА В СТРАНИЦАТА ИЛИ НЕ МОЖЕ ДА НАМЕРИ СЬРВАРА?РАЗПОЛАГАМ С МОЩЕН КОМПЮТЬР,пробвах се 2 инсталирани браузъра и плащам за бьрз И-нет.Оставих си децата на "самотек"! newsm61

Oпределено трябва да има някои наказан #Cussing out това е нелепо,гадно и много много нагло,ние само за експерименти ли сме в тая пропаднала държава,защо продължават да ни правят на луди smile3511 трябва да направим нещо момичетааааааа те си го заслужават  smile3513

# 79
  • София
  • Мнения: 4 294
Утре имам среща с човек който е организирал протестите на Варненските Мами,в 10 часът пред Софииска Община.Щяло да има много медии,можем да се възползваме...Чакам недоволните в 10часът в градинката пред Общината,пък на място ще решим от тук накъде...
Днес ме няма, ако и утре не ида на работа, ще ме сритат Mr. Green
Иначе този човек какво ще организира, стачка ли  Thinking

НЕ!Ние просто ще се срещнем с него,и може да ни дзаде съвет,а самите майки ще решим от тук нвакъде...Демек към протест,или съд,или ...Както решим.

О.к.
нека който иде на срещата с господина да ни държи в течение
тук във форума и да се включваме и ние било чрез протест, съд и т.н.
ще ги гоним до дупка, това не бива да остава така

# 80
  • Мнения: 1 479
Извинявам се, разбирам раздразнението ви, но малко в повече ми идват 7-8 теми за ДГ на първа страница.
"Не знам" се пише отделно.

За стачката на учителите имаше само една тема, в която ни пращаха да работим другаде. Сега ми идва да ви кажа - заповядайте в провинцията - места в ДГ колкото щете.
Не мисля, че наистина разбираш раздразнението Confused. И подкрепям мнението, че постът ти е "неадекватен".

Аз съм потомствена софиянка, но дори и не съм си помислила да кажа на "новите софиянци", че заради тях няма достатъчно места в тукашните градини Naughty.

Първо мисли и после пиши Peace

СТОЛИЧНА ОБЩИНА ДА ОСИГУРИ 1-ВО МЕСТА ЗА НАС СОФИЯНЦИ,А НЕ ДА ПОЗВОЛЯВА НА ЦЯЛА БЬЛГАРИЯ ДА КАНДИДАТСТВА ЗА ДГ!ИЛИ ДА ОСИГУРИ МЕСТА ЗА ВСИЧКИ,ЧЕ НАКРАЯ ЩЕ ВЗЕМА ДА ПРЕБИВАМ ПРИШАЛЦИТЕ!ИЗВИНЯВАМ СЕ !

# 81
  • Мнения: 3 695
ЗА стачка и ЗА дело съм !!!!
Казвайте къде и кога!

Другите коментари - в другата тема си ги пишете, тук - само по същество! Дела трябват, а не думи!  Naughty

# 82
  • Мнения: 1 470
ЗА стачка и ЗА дело съм !!!!
Казвайте къде и кога!

Другите коментари - в другата тема си ги пишете, тук - само по същество! Дела трябват, а не думи!  Naughty
PeaceЕ пред Столична Община утре в 10...

# 83
  • София
  • Мнения: 1 067
СТОЛИЧНА ОБЩИНА ДА ОСИГУРИ 1-ВО МЕСТА ЗА НАС СОФИЯНЦИ,А НЕ ДА ПОЗВОЛЯВА НА ЦЯЛА БЬЛГАРИЯ ДА КАНДИДАТСТВА ЗА ДГ!ИЛИ ДА ОСИГУРИ МЕСТА ЗА ВСИЧКИ,ЧЕ НАКРАЯ ЩЕ ВЗЕМА ДА ПРЕБИВАМ ПРИШАЛЦИТЕ!ИЗВИНЯВАМ СЕ !
[/quote]

Е, е, айде да не стигаме чак до там, а? Темата е различна, не е нужно да сме толкова злобни все пак!

# 84
  • София
  • Мнения: 4 294
гледайте часът на милен цветков в момента

# 85
  • София
  • Мнения: 4 294
а така сега стана ясно, че договора е 383 000 лв.  #2gunfire
мръсници глътнаха парите и нищо накрая

# 86
  • Мнения: 3 695
гледайте часът на милен цветков в момента
Гледам го, макар че какво ме стопля това. Най-много повече да се ядосам.  #2gunfire

# 87
  • Мнения: 5 370
СТОЛИЧНА ОБЩИНА ДА ОСИГУРИ 1-ВО МЕСТА ЗА НАС СОФИЯНЦИ,А НЕ ДА ПОЗВОЛЯВА НА ЦЯЛА БЬЛГАРИЯ ДА КАНДИДАТСТВА ЗА ДГ!ИЛИ ДА ОСИГУРИ МЕСТА ЗА ВСИЧКИ,ЧЕ НАКРАЯ ЩЕ ВЗЕМА ДА ПРЕБИВАМ ПРИШАЛЦИТЕ!ИЗВИНЯВАМ СЕ !
[/quote] Първо, си оправи правописа, после, второ, може и да се поопиташ да "попребиеш" някого. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 470
Мами дават Мойра в Милен Цветков-наша мама е...Браво!!! Peace  bouquet

# 89
  • Мнения: 263
За да бъде подигравката пълна се оказа, че софтвеъра  за запис не е свързан: в детските градини са се записвали деца на локалния комютър, без данните да бъдат въвеждани в интернет, а на компа на самата градина. Ето една статия как едно дете е било записано в една и съща градина по различно време като по-ранната регистрация в интернет е с много по-далечен номер от по-късната в самата градина:
http://news.ibox.bg/opinion/id_85918664

Общи условия

Активация на акаунт