Арабско слънце днес блести-при нас пиши и ти!-53

  • 16 029
  • 307
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 305
даваха за една мама женена за палестинец ама нашата фак...държава май го изгонила и неможе да си види децата..пробвал да вземе виза от Ливан,но нещо не се полу4ило и 4овека имал болни деца и се принудил да влезе в Бг нелегално с 4ужд паспорт и го хванали...(не хванах много,една приятелка ме събуди да го гледам)...сега искал среща с президента ни да му разреши да остане в БГ със семейството си и децата си Cry Confused имаше една от имиграционните се пенеше пред Лора как той бил пристъпник,как можело да ползва 4ужда самоли4ност,имало сведения 4е бил потенциално опасен тип,едва ли не терорист,блаа блааа...4е уж бил дърводелец а пак не бил,съпругата му каза по телефона 4е си имали бус и правели нещо като разнос...абе тая държава в крайна сметка защитава и закриля семейството ли или гледа да се заинати за глупости и да ни разделя #2gunfire #Cussing out

(оххх много правописни грешки има ама така е като пиша с 1 пръст,а Миа мрънка тук да я нося Blush Mr. Green)

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 10:56 от мама *Миа

# 76
  • Мнения: 610
Добър ден и от мен  bouquet DUA мерси за кафето,аз чак сега пия,преди половин час се върнах от зъболекара,извадиха ми мъдрец,оказа се,че е с пулпит,снощи по едно време чак не виждах от болка и сега още нещо ми е замаяно,добре че майка е тук да ми помага.Кате как си  и ние вечер се караме с мъжа ми за компютъра,ти коя зодия си newsm78 Лили надявам се че вече сте добре Hug Милена целувки на твойте тринки дяволинки Heart Eyes директорката на градината я нямаше и не можахме да говорим и доколкото разбрах май ще анулират регистрациите ooooh! заради неуспешния старт на сайта #2gunfire Iman как сте,всичко наред ли е при вас Thinking На всички лек ден Hug

# 77
  • Мнения: 720
Добро утро /или добър ден вече/и от мен.

Деси поздравления за успехите на каката  Peace,само така  .Сигурна съм че и другата красавица се е справила добре.  Да внимавате да не хвалите едната повече от другата нали. Simple Smile а за Сирията дай боже някой ден ден да дойдем и до там.
Аз съм решила всичките да ви обиколя Wink ,има какво да се види по вашите места .

Кате тъй като те гледам ти май сама ще се оправиш с родата . Grinning

Тарикмам ,завиждам ви за Канада.Но вярно студа не е шега там.Вие защо не се запътихте за Австралия ,там е същия стандарт но и вечно лято.

Мама миа...спокойно бе жена с тези снимки hahaha, как е малката ,кога ще сваляте онези каиши?

Миленке,къде ще сте местите?

# 78
  • Мнения: 3 804
да се вклю4а набързо и аз
МАРИЯ е банната,за това не влиза и сама е махнала албума си-да не се 4уди някой
КАТЕ мен снощи ме банна мъжо,затова изленах веднага след постинга hahaha
САБИНА писах ти на ли4ни
ТОНИ успех на новото място Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 800
Хари, няма как да се оправя с родата по моя си начин, щото ще ме намразят още повече. То аз докато бях смирена и чаках една блага дума, надаваха вой до небесата, а какво ли ще стане като яхна метлата Mr. Green
Но от опит с колегите разбрах, че като съм добра ме смятат за глупачка, ама като покажа ноктите и ми имат страх  Mr. Green Ама защо трябва да се плашим и показваме нокти, като всичко може да мине толкова безболезнено....

Дуа, видях те, пиши някой ред. Пак ли си в релг. форуми?

Деска, излиза че сме пристрастени към форума Embarassed Аз паралелно с него играя и една игра, запалих и момчето по нея, та настава битка кой да играе Laughing  Аз смятам серизоно  да опитам вечер и почивните дни да не докосвам компютър.

Завинаги ли е банната Мариабути?  Sad  То нещо и аз вече се замислям за моя албум.....

# 80
  • Мнения: 720
мм...що бе Миме? Rolling Eyes newsm78 (целувки за малките сладури)


Ами Кате ,какво да ти кажа....най важното е вие двамата да се уважавате и цените .Пък за другото... нека  ви е като бонус.

Да кокичета момичета и аз скоро си мислех затова,колко време ''изчезва'' покрай нета .А не, че нямам и други неща, които би било полезно да се свършат.Ето например от месеци съм купила 4етки,бои,керамика ...ама така си стоят непипнати ooooh!. Имам да рисувам и в/у стъкло ,керамика и хартия ,ама как да стане като малкото свободно време гледам да се тупна .Това ми е хоби,но спокойно мога да дам някой неща да се продават тук има и къде.


Лиле,по добре ли сте вече? Надявам се.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:40 от harriet TJB

# 81
  • Мнения: 216
Жасмин-наистина ли ще си ходите в Сирия-блазе ти-миналата година оттам(Латакия) заминахме за Варна-хубаво е и край морето...Като заговорихме за маслини,наистина ми липсват-в нашата земя има 85-били са 90 дървета,но ги отрязаха за да строим къщата,а и миналата годинаот бомбите някои бяха с изпочупени клони,а една-две ги нямаше-но това лято бяха като преродени,дори смокините раждаха повече,сякаш за компенсация,че не е имало кой да ги бере...ншаала пак ще ги видя и сутрин ще се наслаждавам на песента на (булбул)май е славей newsm78-който така обича да каца по клоните им-наистина ми липсва това,а тук в града е шумно и дървета наоколо няма,само сиви блокове и коли Sad Cry

Сабина-нали с упойка,щото аз не давамда ме пипнат без упойка doctor

Мия-какво става с таткото,ще се прибира ли?а какво се очудваш такава е нашата държава.как е кайсийката  Heart Eyes

Кате-оправили си настроението или още си smile3515

Тарик мом-.радвам се за вас-дано всички се чувствате добре.

Миленка,как си?Ма тук наистина е по-топло,дори спрях парното newsm78странна работа.

Амал-честито повишение-не е лесно,но ще се справиш -успех

Приятен ден на всички  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 804
KATE малко трудно ще стане,те и моите хлапета издивяват като ме видят на компа/на техния 4е другия е на ремонт/ #2gunfire #Cussing out

# 83
  • Мнения: 800
ДУА, картичката с йогата е супер, много ми хареса. Настроението ми се мени през ...20, какво говоря, през 10мин  Thinking  Точно сега ми е радостно, на предишния постинг обаче ми беше смотано...
Все съм гладна, нещо ми се яде и не знам какво.... Знам, искам 3 много люти ляхмаждуна....ама няма как да отидем в този турски ресторант дето ги обичам, на момчето не му се засичало с някакви роднини дето висят там постоянно....та аз гладна седя заради това, че те се чудят къде да си прекарват времето #2gunfire

Майка му в Сирия поръчвала във фурната по 60 ляхмаждуна и били много вкусни Sad

Деси, невъзможно без интернет, но трябва да опитам, 16часа седя пред него, постоянно ме болят глава и очи...

П.П. ох, ще припадна заради този ляхмаджун, устата ми се пълни със слюнка и си представям как го ям..... Гладна кокошка, опросо сънува  Cry

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:56 от tahmine

# 84
  • Мнения: 720
Абе Кате ...ето това сега е кулинарно изтезание  Sad.  Много вкусно е това нещо бе,а на гладен стомах съвсем...

# 85
  • Мнения: 689
Момичета-благодаря ви за вниманието и хубавите думи  bouquet
Пак изкарахме безсънна нощ TiredКари се оправи,алхамдулила!Аз вчера се разкиснах-нямах сили да сменя памперса на бебето SadПуст вирус,май и мъжа ми ще се разболее Sad

Тарик мом-чакаме снимки,много се радвам за вас!

Хари-в Австралия как е,знаеш ли осигуряват ли безплатни училища,здравни и след колко год.взимат паспорт емигрантите?

Тахмине-моля ти се!И на мен ми потекоха лигите!

Йоли-пощата ти е пълна!!!!!!!!!!!!!!

Деси-надявам се твоята поща не е пълна-ще ти пиша на лични..

# 86
  • Мнения: 29
Zdraveite Ima li mami v Abu Dhabi?

# 87
  • Мнения: 689
Няма,сори!
Свали си кирализатора и заповядай при нас!Ето от тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0
Има в Дубай и Шарджа.

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 14:27 от Water Lily

# 88
  • Мнения: 3 804
КАТЕ браво и тази не е зле,после ще ти пусна сайт аз и преди съм го пускала а и Лили беше пускала
ЛИЛИ редовно со проверявам лимита,няма проблеми пиши 4акам
ХАРИ супер хоби имаш,като имаш нещо готово пусни някоя снимка,моите сега се наобядваха и лягат да спът,аз да си дооправя кухнята 4е след 2 4аса трябва да се измитам

МИМЕ мисля 4е има,погледни на 1ва страница ,ако решиш да останеш при нас добре дошла  bouquet

# 89
  • Мнения: 800
Лили, Hug май вече сте по-добре, дано на таткото се размине.

Аз май се уредих с ляхмаджун, горещо помолих момчето и обеща , че ще ме води довечера. Ах, дано издтржа да не припадна дотогава.

Мароканките, попадна ми любопитен доклад за  Демократична асоциация на мароканските жени...  Борят се за правото на гражданство на деца родени от майки мароканки и бащи чужденци. А ако бащата е без гражданство, детето няма никакъв шанс да бъде граждани на която и да е държава. И много усложнения се получавали. Та от години  тази асоциация лобира за правата на жените. През 2004г. Египед, Мароко, Иран и Бахрейн са приели закони, позволяващи на децата да наследят гражданството на майката, но за съжаление в някои от тези страни има строги изисквания за даване на гражданство по майчина линия (гражданството на бащата се наследява автоматично, докато майката трябва да подаде молба за натурализация). През 2005г. мароканското правителство обещава да промени националния Кодекс от 1958 и да позволи гражданство да се предоставя и по майчина линия. През 2007г. тези поправки са влезли в сила.

Деска, виж какви оправни мароканки:) А в Сирия как са женските организации? Да им дадем начална скорост, че нещо май са заспали Simple Smile  Леле, още не съм отишла , а вече съм си наумила с какви реформи да ги почна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт