Chipolino или Cangaroo-каква количка ще ми препоръчате?

  • 62 196
  • 362
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 443
За Круизъра - пак съм "за" твоето мнение Simple Smile А и честно казано четох някъде мнение, че триколките били по-нестабилни при качване/слизане от бордюр.
А,не съм съгласна  Naughty Стабилни са си,че даже е и по-лесно,защото вдигаш само едно колело отпред.Вдигала съм и триколка,и четириколка и определено с триколката е по-лесно. Peace

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 716
Кажете- наистина ли бебето не може да е седнало , ако гледа към майката при Даяна и Виктория?

# 62
  • София
  • Мнения: 749
За Данаята - не може 100 % (освен ако не е в зимния кош, който има степени на изправяне). За Викторията не знам (не съм гледала), но доколкото знам разликата между двата модела колички е само в гумите и дръжката, кошовете и другите екстри са 1:1, т.е. предполагам, че летния вариант също няма седнало положение в посока към майката.

А за стабилността на триколките - споделих прочетено чуждо мнение, аз мои наблюдения нямам.

# 63
  • Мнения: 207
Кажете- наистина ли бебето не може да е седнало , ако гледа към майката при Даяна и Виктория?

Не,само легнало,после се обръща една подложка на дъното на кошчето и 3-те положения - легнало,полулегнало и седнало са изцяло с гръб към майката.Виктория е малко по-тежка,но гумите май бяха единични,дръжката цяла - това са разликите  Peace

# 64
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Днес се свързах по Скайпа с представител на "Кикиморско царство". Обясни ми, че коша на Диана Кунгаро се обръща. Прати ми снимка с цветовата гама и аз май окончателно ще взема нея. Каза, че Чиполино ( Чиполино Пуки и Дианата били едно към едно) често давали дефекти на колелетата, докато при Кунгаро след пране 1-2 години цвета започвал да избелява.

# 65
  • Плевен
  • Мнения: 716
Как така се обръща???? МОЖЕ да седи срещу майката???Моля те, пиши-с това ще сложиш край на всичкото ми чудене Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Момент, ще попитам отново за по-сигурно.

# 67
  • Мнения: 207
Днес се свързах по Скайпа с представител на "Кикиморско царство". Обясни ми, че коша на Диана Кунгаро се обръща. Прати ми снимка с цветовата гама и аз май окончателно ще взема нея. Каза, че Чиполино ( Чиполино Пуки и Дианата били едно към едно) често давали дефекти на колелетата, докато при Кунгаро след пране 1-2 години цвета започвал да избелява.

Новата цветова гама ли или са пак оранжево,червено и синьо?  newsm78

# 68
  • Плевен
  • Мнения: 716
май има и зелено  Thinking

# 69
  • София
  • Мнения: 749
Днес се свързах по Скайпа с представител на "Кикиморско царство". Обясни ми, че коша на Диана Кунгаро се обръща. Прати ми снимка с цветовата гама и аз май окончателно ще взема нея. Каза, че Чиполино ( Чиполино Пуки и Дианата били едно към едно) често давали дефекти на колелетата, докато при Кунгаро след пране 1-2 години цвета започвал да избелява.

Новата цветова гама ли или са пак оранжево,червено и синьо?  newsm78

Да - само трите цвята са.  Зелено не знам да има, но Даяната обаче май я има и в розово. Най- добре питай вносителя : http://monitrade.911.bg/a2/firm.asp?id=5479

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Това е снимката, която ми изпратиха с цветовете

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 716
А за седналото положение какво казаха?

# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Не може да сяда когато гледа към мама - точния му отговор. Съжалявам. Мисля, че една мама беше написала същото по-горе. Все пак на детето ще му е интересно да гледа света, а не само нас Wink

За да се смени позицията на бебето се махала някаква подложка под гръбчето му.

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 716
 Cry Така е , но понякога е хубаво да ги виждаме.
Е , аз продължавам да се чудя

# 74
  • Мнения: 207
Аз писах до moni_account@tea.bg - от счетоводството ми отговориха,че сега са получили пак тези цветове,а нова доставка чакат края на май.

Общи условия

Активация на акаунт