24г.с -10кг много ли са

  • 4 912
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Аз съм в 21г.с и съм вече с 10 кила отгоре. Не мисля че е проблем и не е казано че ше качиш още много. Важното е да не ти се отразяват зле като станат двойно и всичко да е ок  Wink

# 31
  • Мнения: 258
и аз съм като теб, не се притеснявай  Peace
Обикновено, мамите, които напълняват в първите месеци, след 6-7-я месец или нищо не качват или само 1-2 кг. Обратното, тези, които нищо не са качили в първите месеци си наваксват накрая. Много е индивидуално...
А иначе акушерките в общи линии нямат какво друго да правят  Wink , ако не се скарат за килограмите, ще се почувстват излишни  Simple Smile за какво са там иначе Wink

# 32
  • Мнения: 323
Всяка жена качва различно то си е до организъм.  Peace
Peace

# 33
  • Мнения: 1 008
ooooh!Чак пък много не смятам,че са-аз в 37 г.с. бях +30 нищо ми нямаше на бременността,подвижността,бебето,но как се свалят после не е истина Mr. Green
И моят случай бе такъв.

# 34
  • Мнения: 232
Въобще не им се връзвай. Ти чувстваш ли се добре? Това е най-важното Flutter
Аз първия път горе долу по това време - 24г.с. бях 14 отгоре а за цялата бременост ударих 20 килца но ги свалих до седмия месец на бебчо,после с второто мишле което както е видно стана доста бързичко  newsm44 тъкмо бях свалила и наново - 18 кг.-обяснимо по малко по цял ден тичах след баткото.Спокойно мила-давай смело -да сте добре с бебо,пък другото не е важно.  love001 newsm51 newsm51 newsm51

# 35
  • Мнения: 620
оффф, аз с двете бремености на половината на срока, т.е. на 20 сдмица вече бях плюс 10, след това забавях малко темпото и накрай пак бързичко набирах, като резултат в края на бременностите бях плюс 22-24 някъде. И двата пъти, след като родих, около 5 месец на бебето, вече си бях ОК. 

# 36
  • Мнения: 367
Не са много наистина.Хубаво е,че се разхождаш,а и щом не ти личи какъв е проблема?То не качваш само мазнина,ами и бебето,плацентата,околлоплодна течност.То сега расте най-бързо-нормално е да качваш!вчера и аз онемях като се качих на кантара-за 2 седмици 4кг!!!! EmbarassedНо не виждам къде съм ги сложила,а е възможно и кантара да не е верен Laughing #Crazy,(така се успокоявам) Joyхапвай по-малко,но на често и ограничи сладко,мазно,тесто и солено(задържа водата)Лека бременност Hug

# 37
  • Мнения: 42
 Laughing  успоявам се малко като 4ета вашите мнения за което много благодаря.Надявам се и канатара да лъже малко #Crazy

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не са много, а и щом ти се чувстваш добре, разхождаш се и т.н.Гледай да ограничаваш сладкото и тестените и смятам че няма да имаш проблеми  Peace

Сега като чета и Кклара те е посъветвала същото.
Леко бременеене!

# 39
аз в момента съм си пълничка а скоро с мъжа искаме да си имаме бебче и това ме притеснява какво мога да направя за да не напалнея много че после как ще ги сваля.А може би и за детето не е добре моля да ме посъветвате.Благодаря

# 40
  • София
  • Мнения: 448
Не са много.Всяка бременност е индивидуална.И аз дотук съм доста килца отгоре,а всички ми се чудят как не ми се яде.С първата бременност бях +9 до края.После ще сваляме,важното е бебоците да са добре.А тези акушерки като започнат да се превземат забравят май,че и те са качвали килца като бременни.

# 41
  • Мнения: 138
аз съм 20г.с. и съм 7-8кг отгоре споко. представям си до края колко ще се натрупат

# 42
  • Мнения: 1 165
Ако това ще те успокои-аз напълнях 27 кг. за цялата бременност Embarassed

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми аз за цялата бременност наддадох 13 Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 2 438
За мене са много, аз първата бременност качих 8.
Но при всяка жена е индивидуално, не се шашкай, после такъв фитнес ще имаш с вдигането на количката с бебо, че дори може да отслабнеш под мерките си преди забременяването.

Общи условия

Активация на акаунт