mothercare

  • 12 212
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 11
 Даите мнение за тази марка.

# 1
  • Мнения: 121
ами  не знам , дали е марка.. или по точно магазин, който е представител на много марки , защото аз лично ходих в Mall of Sofia  и там видях, че продават колички  на много марки. А  в интернет си харесах плетено кошче за новородено, но тук пък не ги продават. Но са скъпи нещата

# 2
  • Мнения: 11
ами марка е, но немога да намеря български сайт със стоката която продават.

# 3
  • Мнения: 16

Моето мнение.
мебелите им са много хубави има много голям избор за всеки вкус аз оттам ще си купя цялата бебешка стая.
незнам в Бг какво продават но на други места  където съм посетила магазина има много хубави неща.
правят огромни намаления и дрешките им са хубави и цените им са приемливи.
за колички столчета и такива неща предлагат всякакви марки.
има козметики за бебе и дори бебешки прахове за пране всякакви,разни натурални продукти за миене почистване и т.н. 
всякакви аксесуари.Шишета и помпи само техни  на Авент и Нук  съм виждала в магазините им.

единственото което не ми харесва са дрехите им за бременни.

# 4
  • Мнения: 454
Скъпи са им нещата само с България. Страшно много неща съм си купила от тази марка, но от Лондон. Доволна съм.

# 5
  • Мнения: 622
Хубави и качествени са им нещата.

# 6
  • Мнения: 1 217
За рождения ден на Калоян му подариха джинсова ризка-червена.
Изглежда много добре и е доста мекичка.
Днес ще я слагаме за първи път.
Това са ми впечатленията за сега.
/нормалната цена на ризката е 41 лв. #Crazy,с намалението 24лв/
честно казано за мен това е скъпо.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Имат качествени и по-различни неща, но магазина тук в БГ е доста скъп /в сравнение с Англия например/..... newsm78
Имат сайт са на английски, но имат и каталог, по който можеш да харесваш и  поръчваш и в други градове! Peace

# 8
  • Мнения: 1 167
МНОГО СКЪПО. Имам комплект от три цели пижамки от Лондон за 6 лири, а в този магазин най-нагло същите се продават за 77 лева!  #2gunfire

# 9
  • София
  • Мнения: 346
Приятелка скоро ме посъветва да си купя бодита за малката от там.Излизали по около 8 лв.Качеството им било страхотно.За съжаление сега по намаленията/дали има все още newsm78/ нямах време да намина.Иначе единствената ми покупка с тази марка е  страхотен лигавник/мушват се и ръцете/ за 21.00 лв. мисля че бяха.

# 10
  • Мнения: 655
Британска верига магазини, в българия има два-в гр. София на улица Леге №8 и ва Мол Ъф София. Имат си и и собсвнени продукти с марката Мадъркеър. Аз лично повечето, да не кажа всичките продукти, които съм използвала и използвам за децата са от там, също и някои от дрехите ми за бременността. В България, обаче, няма всички продукти, които по принцип се продават в тези магазини в чужбина-Бугабу, на пример, се продават като топъл хляб в тези магазини в чужбина, но когато отидох да проверя дали ги имат или може да се поръча на Леге ме изглезаха като марсианка и ми казаха "Не, нямаме такава марка и не може да се поръча."  И цените наистина са малко завишени, но какво да се прави.

# 11
  • Мнения: 721
Аз лично съм доволна от всички покупки от Μοthercare, качествени са и си ги ползвам с удоволствие. Единственото, което не ми хареса беше едно олио за бебчето, което си е моя вината, че не погледнах какво съдържа преди да си го купя.

Бугабу има вече в магазините на Чико - на южния парк, на Мария Луиза.

# 12
  • Мнения: 4 877
МНОГО СКЪПО. Имам комплект от три цели пижамки от Лондон за 6 лири, а в този магазин най-нагло същите се продават за 77 лева!  #2gunfire

Да, ние ги имаме тези пижамки. Излязоха много сполучливи. Лично аз предпочитам Премама. Няколко пъти си харесвах неща от каталога на Mothercare, но не можели да ми ги дотавят. А от Премама какво съм поискала, ми го доставят.
Иначе ми харесват бебешките неща на Mothercare - по-скоро са практични. За по-големи деца не ми хареса колекцията им.

Но определено МНОГО са си надули цените в БГ!!!

# 13
  • Мнения: 2 663
МНОГО СКЪПО. Имам комплект от три цели пижамки от Лондон за 6 лири, а в този магазин най-нагло същите се продават за 77 лева!  #2gunfire

Да, ние ги имаме тези пижамки. Излязоха много сполучливи. Лично аз предпочитам Премама. Няколко пъти си харесвах неща от каталога на Mothercare, но не можели да ми ги дотавят. А от Премама какво съм поискала, ми го доставят.
Иначе ми харесват бебешките неща на Mothercare - по-скоро са практични. За по-големи деца не ми хареса колекцията им.

Но определено МНОГО са си надули цените в БГ!!!

Все едно аз съм го писала това!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 424
аз също много ги харесвам. имат страхотни дрешки. излизат по - скъпо, но поне знам, че няма да станат на парцал след няколко пранета.
за пижамките по 3 бройки, имам 2 комплекта и не са мръднали сума ти време.
а отделно много харесвам и бебешките аксесоари за стая. имаме от серията джунгла чаршафи, одеала и други такива и съм супер доволна.
играчките им са скъпи и не си заслужава.
абе с две думи - предпочитам една дрешка от там, вместо 3 други.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
Купувала съм оттам дрешки и бельо - наистина са скъпи в сравнение с масово предлаганите по бебешките магазини, но дизайна е добър и материите са качествени.

# 16
Изключително съм доволна от качеството на дрешките.За синът ми пазаруваме само от там и никога не съм съжалила Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 464
    Вярно е това, че цените са много завишени в България. Ние сме купували на Крис много дрешки и играчки от бг магазините и сме много доволни. Ама много е дразнещо като им влезеш в саита и им видиш цените, че са на половина, че и по-малко от тези тук. Освен това миналата година искахме да поръчаме едно колело за рождения ден на детето, ама не можело, защото за България се предлагали само определена гама продукти Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 173
 Аз съм голям фен на Mothercare, купувала съм доста неща от там - дрехи,играчки,козметика,количка и т.н.  и съм много  доволна от качеството на стоките. Освен в софийските магазините Mothercare  била съм в такива и в Бирмингъм и в Брюксел, като цени тук са много завишени и много по-бедни на стока. Но все пак продължавам да пазарувам от тук, защото не намирам подходяща алтернатива, препоръчвам ги  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 606
И аз съм доволна, ядосвам се на цените, защото в Лондон са наполовина, но продължавам да купувам... най-вече бодита и пижамки... много са качествени.

# 20
  • Мнения: 418
Скъпи са им нещата само с България. Страшно много неща съм си купила от тази марка, но от Лондон. Доволна съм.


 Peace Същото мога да кажа и аз ...цените са достъпни ,за Лондон става въпрос,в сравнение с други детски магазини...имат качество дрешките..

# 21
  • Мнения: 4 877
Всъщност Мothercare предлагат ли нещо като членски карти с по-специални условия, отстъпки? Винаги ходим набързо и не съм се интересувала, а и не са ни предлагали.

# 22
  • София
  • Мнения: 508
Лятната ми количка е тази марка и съм супер доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 147
Аз съм купувала дрехи ...много доволна ...но както казахте малко дразнеща е разликата в цените ..м/у другото както и много други ...сега търся алтернативи - поръчки , пазаруване от вън и т.н.

# 24
ще ме извинявате, ама отидете на сайта им и вижте за какви цени става дума Simple Smile, а след това- право в магазина, за да паднете от ужас Shocked. И питам аз (отговор не искам)- откъде, бе джанъм тази разлика в цените (може би идва от стандарта????) newsm78

# 25
  • Мнения: 1 263
дизайна е добър и материите са качествени.
PeaceНаистина цените са по-високи, но повечето модели са ефектни, затова и купувам от тях като започнат намаленията.

 

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 22:36 от mummy

# 26
  • Мнения: 8 917
Аз лично съм доволна от всички дрехи на Μοthercare Peace

# 27
  • Мнения: 16
наистина е за яд
аз съм ходила в магазина /в София/ преди да бременея да купувам подаръци. незнам защо е толкова скъп.
навън mothercare е просто стандартна марка а в БГ като бутик и не предлагат почти нищо.
и правят страхотни намаления сега много неща съм си купила оттам 

# 28
  • Мнения: 616
Мдааа... Има много хубави неща - спор няма!
Но има доста добри магазини и марки, които съвсем не са толкова скъпи!
Безобразна е разликата в цените, но то явно се започва от бебешките дрехи, за да се стигне до марки като ZARA (примерно), ... ние тук сме все много важни, та всичко ни е двойно и тройно над световния пазар  Joy
Та според мен - не си заслужава!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 570
Много са хубави нещата, но си купувам от Англия , защото е 2-3 пъти по-евтино от тукашните им магазини. Не бих пазарувала в БГ магазините им на тези цени, колкото и да са качествени дрехите. Има предостатъчно други магазини.

# 30
  • Мнения: 132
В България марката Mothercare се управлява от гръцка фирма, която има правата за България и Румъния. Явно от там идват разликите в цените, нещо или мениджмънта им куца, или са решили в Бг да правят имидж на скъпа марка, не знам...
За качеството няма спор - хубави материи, безвредни бои, има мисъл все пак.

# 31
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
  Някой от тукашните магазини Mothercare има ли сайт с възможност за поръчка по i-net,или каталози да предлагат ( пак имам предвид в нета ) , където да мога да видя цени и асортимент в България?...Защото аз не можах да открия такива...

# 32
  • Мнения: 655
Не, аз питах, нямат бг сайт.

# 33
  • Мнения: 87
според мен разликата в цените идва и от ненормалните наеми.
скоро една моя позната пита за цената на 1 кв. м. в мола до Хемус, 3 000 евро на месец  #Crazy
как няма да са двойни и твойни цените на дрешките...

# 34
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
На нас ни подариха няколко дрешки с тази марка. Забелязвам че са много мекички, но за съжаление някои неща вече си промениха първоначална форма след няколко изпирания. Смятам че цената е прекалено висока за това качество. А играчките им са неоправдано скъпи- една най-обикновена дрънкалка струва 12лв. !

# 35
  • Мнения: 721
Ами и при мене чаршафите и кърпичките са си променили външния вид след няколкото изпирания. Чак ме е яд като погледна чаршафите  Sick Sick

Бодитата и пижамките не са мръднали обаче  Peace

Козметиката им е под всякаква критика - не я препоръчвам.

# 36
  • Мнения: 4 784
Много са хубави нещата, но си купувам от Англия , защото е 2-3 пъти по-евтино от тукашните им магазини. Не бих пазарувала в БГ магазините им на тези цени, колкото и да са качествени дрехите.
Peace

# 37
  • Мнения: 2 231
А кога има намаления в БГ магазините им. Аз от сайта си харесвам разни нещица ама 25лири доставка  #Crazy нмооооооошко ми идват.

# 38
  • Мнения: 721
А кога има намаления в БГ магазините им. Аз от сайта си харесвам разни нещица ама 25лири доставка  #Crazy нмооооооошко ми идват.

 Laughing Laughing Ами в БГ не съм виждала по принцип истински намаления. В mothercare съм засичала някои намалени стоки макс до 30 %.

# 39
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз лично съм доволна от всички дрехи на Μοthercare Peace

И аз съм изключително доволна и често пазаруваме от там! Всичко, което сме купили е било много качествено и хубаво и затова продължавам да посещавам магазина им. За Еропа нямам наблюдение на цените им, но в Арабския свят са малко по-ниски цените.

# 40
  • Мнения: 4 155
Аз си взех дънки за бременни - много са хубави и удобни. Но са от Англия - цените са безобразни в нашия магазин.
 

Общи условия

Активация на акаунт