ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ- 13

  • 17 973
  • 486
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 599
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА...

 Embarassed  Embarassed  Embarassed НЕ МИ СЕ ГОВОРИ.... ВЧЕРА КАКВО СТАНА... СРАМ И РЕЗИЛ.... ПРЯЖДАНЕ ..... ужас от днес сме пак на диета...ужас

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз пък нарочно не отразих никакви празници вчера. Зарекла съм се до края на този режим да не поемам никакви ангажименти за хапване и пийване, щото само се провалям. За момента удържам фронта, стриктна съм и се надявам на добри резултати.

# 47
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета  bouquet
Вече 50ти ден си спазвам режима без прегрешения и се надявам когато дойде момента на първото теглене да има минусчета Whistling А този момент ще настъпи в понеделник сутринта Peace
Успешен ден

# 48
  • Мнения: 14
Здравейте момичета. Има надежда за мен...най-накрая ми дойде и се надявам, като ми свърши най сетне да мръдне тоя кантар. До тогава съм се зарекла да не се качвам, че почва пак отчаянието. Аз да ви кажа го отрязах тоя ориз...малко глупаво ми се видя като се замислих малко. Сега си продължавам както преди - от всичко си хапвам /по точно си кусвам... Cry/, но така е...познавам си долу горе тялото и организма и мисля, че така ще успея. Преди се е получавало, но разбира се преди не съм раждала и не съм имала да свалям 30 килограма. Аз мацки влезнах да раждам 90 кг. Embarassed Embarassed EmbarassedДокато си купя кантар бях стана 76, така, че затова пиша, че съм започнала от 76.
Хайде лек ден и от мен! Отивам да нахраня моето маниче, то поне /да ми е живо и здраво/ добре си хапва.
А като взема да я храня почвам да и говоря:"А така майче хапвай, а мама ще гладува, че 9 месеца..../ Crazy
Еми нали трябва да се оплача на някой... Crossing Arms

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Вече 50ти ден си спазвам режима без прегрешения и се надявам когато дойде момента на първото теглене да има минусчета Whistling

50 дни   newsm78 На кой режим издържа толкова дълго и стриктно?

# 50
  • Мнения: 485
HugМомичета, з Hugдравейте и от мен Hug.
Най-сетне намерих време да влезна и да си ви видя Heart Eyes. честит Св. Валентин и Трифон Зарезан Mr. Green на всички с малко закъснениице Crazy
При мен нещата въобще не вървят диетично ooooh!. Направо какво да ви кажа.... Whistling . ... и аз незнам Whistling. сега ще си потърся някое режимче или пък ще пробвам мой си. Хайде сладурки, до после  bouquet.

# 51
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета  bouquet
Вече 50ти ден си спазвам режима без прегрешения и се надявам когато дойде момента на първото теглене да има минусчета Whistling А този момент ще настъпи в понеделник сутринта Peace
Успешен ден

50 дни???? лелеее браво на теб.... А иначе защо се надяваш... като си смъкнала... 50 дни ако си на диета.. панталоните трябва директно да ти падат.... мин 1-2 размера на долу трябва да си....да не са 5 дни

# 52
  • Мнения: 3 372
Вече 50ти ден си спазвам режима без прегрешения и се надявам когато дойде момента на първото теглене да има минусчета Whistling

50 дни   newsm78 На кой режим издържа толкова дълго и стриктно?
5-ти ден съм искала да напиша, грешка Embarassed
50 дни едва ли ще издържа Embarassed Сори Embarassed

# 53
  • Мнения: 603
Здравейте  Hug Аз с режим не мога да се похваля, ама пък не ми е гузно такаче  Whistling  Laughing не ще се стегна сериозно! решила съм го! Утре!
Мими, радвам се че си прекарала хубаво, за яденето не се притеснявай, важното е че няма + Покажи някои нови снимчици, особено на малката принцеса
Милена, браво! и 5 дни са супер, айде направи ги 50, или поне 15  Sunglasses
sky***** , и аз съм нещо като теб сега мила, ама ще си намерим режима  Rolling Eyes
Zvezdy , милата, не се разтройвай толкова, ще ги свалиш кг., сега е важно малкото сладурче да е добре! А за теб не се и съмнявам, организма трябва скоро да те послуша и да почнат кг. надолу..  Hug
Приятен уикенд на всички!
[/b]

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Миленка, знаех си аз, че са 5, просто те избъзиках  Mr. Green  Hug

# 55
  • Мнения: 3 372
Оф, целта е да станат 24 Whistling Още само 19 дена, бързо ще минат Whistling

# 56
  • Мнения: 49
Здравейте момичета! Надявам се да нямате нищо против да се присъединя.
Ето малък профил: 159 - 50.
Винаги съм била слаба, дори кльощава. Но като ударих 30-те бавно и славно почнах да трупвам някое и друго килце. Пробвах всякакви диети, отказване от хляб, сладки неща, абе каквото се сетите. След 35-та година положението започна да става неудържимо - просто спрях да се гледам в огледалото ... знам, че мои приятелки, които имаха сериозни проблеми с теглото гледаха скептично на притесненията ми, но за човек свикнал с определено тегло, всеки килограм отгоре е проблем. Отплеснах се ... та - случайно открих материали за упражненията по системата на Мирзакарим Норбеков ( не съм чела останалите теми и постове, не знам дали някъде е споменато за това - ще ме извините ако повтарям нещата). Започнах да правя упражненията заради проблемите ми с гръбначния стълб (имам дископатия). Всеки ден по 20 минути упражнения - резултатът беше поразителен - за 4 месеца изчезнаха болките в гърба, спря главоболието, "сексдръжките" изчезнаха, бедрата започнаха да се стягат ...
В момента не съм подготвена да ви предоставя линкове за неговата система, но обещавам, ако проявявате интерес, да поровя в близките дни и да ви предоставя нужната информация. Това е Simple Smile

# 57
  • Мнения: 488
дремеща, добре дошла! Нали знаеш, че тук всеки опитва от всичко - с ентусиазъм и хъс. Та, няма да е лошо да пуснеш повече инфо за упражненията по системата на Мирзакарим Норбеков.
Аз не пиша, защото от два дни не съм се мерила - не смея.
Не съм сигурна, че свалям. Това, долу, е от последното теглене онзи ден, с новото начало (от пн)и нова крайна цел.
Отпуснала съм се нещо, хъса ми за отслабване никакъв го няма.... Пак някой ми е бърникал настройките в мозъка.

# 58
  • Мнения: 49
От тук можете да си изтеглите книгата му "Тренировка на тялото и духа"
http://file035.mylivepage.com/chunk35/533686/1304/%D0%A2%D1%80%D … A%D0%BE%D0%B2.zip
От тази книга аз си избрах 15 упражнения, които правя всеки ден. Успех момичета. Но не забравяйте, че резултатите не са мигновени и най-вече искат постоянство.

# 59
  • Мнения: 2 336
записвам  си при вас, трябва да свалям килограми а нещо не ми се отдава това упражнение  Tired

Общи условия

Активация на акаунт