ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ- 13

  • 17 967
  • 486
  •   1
Отговори
# 480
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Айа благодаря, за куража и подкрепата. Не знаеш колко добре ми действат твойте думи.

# 481
  • Мнения: 1 599
Айа благодаря, за куража и подкрепата. Не знаеш колко добре ми действат твойте думи.

Поне те познавам (поне он лайн ) колко си стриктна и доста си свалила... не трябва да се отказваш или да се отпускаш... много е важно да си мотивирана да отслабнеш и от време на време да си взимаш по тясно дрехи, за да виждаш разликата... сигурна съм , че ще успееш... как сме днес??

 yulia добре дошла  Hug

# 482
  • Мнения: 1 454
Добър вечер , драги отслабващи прекрасници!!!

Снежка, Юлия...добре дошли...ще отслабваме заедно!
Ая е права...Снежка имаш страхотен резултат...и просто...тези 60 килограма изобщо не са мечта, а бъдеще  Hug

От колко часа е лунуването да попитам аз...Току-що прегреших ... но както не помня кой го каза...съвсем съзнателно е...малко почивка си давам един ден...и от утре отново...лунната е идеална за старт, така че...нямам нищо против ако някоя от вас ще лунува да го правим заедно...

Чудя се дали да продължавам след това отново нисковъглехидратна...или да почвам плодове...може би...един ден лунна...10 дни  Embarassedнисковъглехидратна и точно когато много ми се хапва сладичко директно да премина на плодуване малко...Хмммм newsm78 големи разсъждения му ударих...

Пишете сладкиши...Simple Smile Много се превъзбудих май от този шоколад  hahaha

# 483
  • Мнения: 32
Благодаря ви за топлото посрещане ! Лунната диетка сваршва днес в 22:22часа  Simple Smile

# 484
  • Мнения: 1 454
Хихихих, аз пък и аз каква съм гугутка...пропуснала съм явно...е, нищо...значи от утре нисковъглехидратни салатки... Simple Smile

# 485
  • Мнения: 1 599
Daisi4ka еми според мен трябва поне 2 пъти в седмицата да хапваш по 1 пилешка пържола със зеленчук или рибка - от това не се пълнее... относно глада... аз малко съм против ама всеки си знае...   Hug

# 486

Общи условия

Активация на акаунт