ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ- 13

  • 17 978
  • 486
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 496
Брей Andjy много си ранобудна.
Да ви се похваля- на детето резултата от изследванията да добри. И по тази причина снощи спа при майка ми. За това станах от сън преди10 мин.
Днес ми е 5-ти ден на солети и салата. Обаче мама,  поради добрите изследвания, е решила да прави курабийки. И аз нали ми е слабо сърцетоооо..... Whistling
Най  ми е трудно да пазя диета събота и неделя,когато съм си в къщи
Чао за сега

# 451
  • Мнения: 1 454
Леле...много сте се разписали и много се радвам сутрешното си съботно кафенце да го изпия, четейки ви Simple Smile

Значи, направо се развълнувах много - Криси ужасно се радвам да ти прочета именцето тук...сигурна съм, че си страхотна бременна бъдеща мама...една красавица от съседния апартамент е бременна също...и знаеш ли , че толкова време се чудих на кого ми прилича - същите такива изразителни очи, а сега и два пъти повече....Много щастлива да си през цялото време  Hug Hug Hug

Анджи, добро утро и на теб...стоя си с линийката защото...и аз не знам защо...защото все качвам и свалям и направо, чак не си го вярвам, но примерно сега от 9 дни ям салатките и месо....и си виждам как в дупето съм свалила...и общи взето на точни килограми за линийка не знам никога...иначе сега съм си някъде около 58...май...не искам и да знам.. Страхотна идея е да си разделиш твоето отслабване на етапи...така ще си много по-мотивирана - сигурна съм

Пееруми,радвам се за детенцето...и на мен събота и неделя ми е най-трудно, но сега от както е хубаво времето....пия кафе и изчезвам....така, че да не се налага дори да припарвам до хладилника...хихих, то не че има нещо де...само домати ...хихихих Simple Smile

ХАйде весел ден!

# 452
  • Мнения: 603
Здравейте и от мен момичета.. аз в кг. нямам разлика както са на линийката, гледам да ям, че пия антибиотик и кашлям много, с бронхит съм и просто... Сега чета,преговарям тук за матурата утре и така. Открих една много вкусна салатка и напоследък само с нея обядвам- банкерска салата се казва - с домати, краставици,орехи,сирене и моркови. Много ми е вкусна и страшно ме защита, като закуся леко и хапна нея на обяд не ям повече..   chef Който иска да я опита.
Daisi4ka , темата тръгна с писането  Hug  Rolling Eyes Ти на какъв режим си че съм изпуснала явно, на какво си се спряла?
Криси, радвам се че писа мила. Навестявай ни от време на време  Hug
Перуми, за тези 5 дни на солети и салати как се чувстваш, резултат  Thinking Радвам се че с детенцето всичко е О.К  Hug
Анджи, виждам че мотивацията при теб е на ниво. Много се радвам, ще си постигнеш целта сигурна съм.  Hug
Айде Усмивки момичета, аз ще почета още малко и отивам на фитнес.  Flutter  Sunglasses
 Hug

# 453
  • Мнения: 496
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА

# 454
  • Мнения: 552
Добро утро, момичета  Hug
Тези дни пооплесках нещата покрай РД на свеки и деня на детето, но се надявам да наваксам през настоящата седмица.
Днес съм на преглед и в зависимост от това как се възстановявам, ще съм наясно дали вече мога да вкарам в програмата и крос тренажора.
Усмивка, какво става с тази матура? Разкажи, че живо ме интересува. Аз, разбира се  fingerscrossed. И бързо да оздравяваш!
Дайси, днес пак ли на салатка?
peerumi, какво е твоето меню?
Аз се чудя дали да я карам на плодове, яйца, или на зеленчуци днес  newsm78. За сега съм на вода, а като стане време за похапване, ще си приготвя каквото ми се иска на момента.

Приятен ден на всички!

# 455
  • Мнения: 1 454
Здравейте гърлз Simple Smile

Значи ...аз гледам все салати да ям...ядки хапвам ... , но нали ви казвам струва ми се, че отслабвам и вече...днес ми се води 11 ден Simple Smile

Усмивчице, то не е диета специална- месо и зеленчуци, абе след толкова диети разбрах кое е нисковъглехидратно и това са храните, които си хапвам- нисковъглехидратни ... Тая скапанска матура дано да я минеш успешно и да спрат да ви тормозят с глупости Simple Smile
Анджи, дано да ми не прегледа ти успешно и хубави резултати...
Яйчица и зеленчуци- да...а плодовете може би е по-добре само до обяд...или до следобед да ги вкарваш Simple Smile

Целувки на всички! Simple Smile

# 456
  • Мнения: 3 453
Здравейте  Hug


Дайси
  Heart Eyes Hug Благодаря мила!

Перуми, не ям за двама, но задържам доста вода ooooh! и крачетат ми отичат, но като се старая да се движа повече ми поминава.

Усмивка, най-хубавата абитуриентка  bouquet

Гледам да се храня здравословно...но си позволявам и сладоледче и от както съм бременна съм хапнала и три дюнера Laughing Чат пат и хляб, но не всеки ден.Избягвам тъпченето и така.

Хубав следобед и до скоро  bouquet Hug Heart Eyes

# 457
  • Мнения: 488
От петък насам няколко пъти набирам пост, и или се разпада връзката, или изчезва набрания текст. Дано този път успешно изпратя нещичко...
Тъкмо да се похваля, че свалих и... почивните дни злоупотребих.
peerumi , радвам се, че детенце вече е добре.
Kpuccu , почти на финалната права си. Това, с водата, си върви с бременността. Пасле всичко ще е наред. Е, кофти е... Дано отшуми.
Daisi4ka, скоро не съм те засичала. По едно верме и на двете не ни се пишеше. Дано сега, в началото на лятото, да имаш хъс и...да споделяш повече.
УсMuBka , докато се включа със "стискането на палци" за по-бързо оздравяване, май вече оздравя. А тоалета, който още онзи ден разгледах подробно - УАУ! Вълшебница неземна!
Andjy, нали РД на свеки е веднъж в годината. И от днес си на линия? За крос-тренажора и аз не съм наясно, лекарите май ще знаят по-добре. Когато беше времето да питам, нямах кростренажор, после спрях да питам.
Не смея да пиша повече, да не ми се разбяга пак нета. Щом успея да реализирам включване, пак ще пусна нещичко.

# 458
  • Мнения: 496
Привет,
maca-keraca и аз така- хем ми е хубаво като дойдат почивките- хем пък много ми се хапва.
Не смея да се претегля.
Kpuccu да ти кажа много ти се радвам като наминаваш PeaceМоите крака се надуха през последния месец на бременноста, така че кокълчетата ми не се виждаха Tired
Andjy честно да те кажа не спазвам някакво специално меню, че като кажа няма да ям това и това, все това ми се яде ooooh!
УсMuBka ти как си Hug
Daisi4ka  честито за отслабването

Аз за сега съм на едни солетки( диетичните)
Лек ден от мен

# 459
  • Мнения: 603
Здравейте момичетаа  Hug Криси, Маца многооо ми благодаря милички. Страшно се радвам, че всички ме харесвате на бала, аз лично бях безкрайноооо щастливаа и просто остана незабравим спомен за мен. Относно матурите - ами първата мина вчера, не искам да казвам как съм се справила, че да не стане от голяма дума-нищо. Надявам се резултата да радва. Мен всъщност тази оценка въобще не ми влия е, аз вече съм приета, там оценката от дипломата не ми влия е.. просто въпроса е че ще ни намалят малко или мното общия успех, защото колкото и да е пълно 6 на изпит се изкарва трудно.. но както и да е. При нашия випуск е така, и да ви кажа всички си гледат канд. студентските изпити, и много, много матурите не влияят.Те принципно са добро нещо, но не и за нашия випуск, защот не учим по тази система , малко пародийна е цялата работа и ще видим крайния резултат и ниво на образование..  Thinking Утре ми е втората, аз ще дълра по английски  Whistling Относно оздравяването-днес бях на лекар, бронхитът се е изчистил и ще пия антибиотика до четвъртък, за да е 7 дни и така.
Дейзи, и аз съм като теб и ми е екстра така.  Hug
Перуми, засищат ли те тези солетки цял ден?
Анджи, стискам палци за прегледа
Усмивки момичета, аз отивам на испански, утре ще се включа.
  Hug  Hug  Heart Eyes

# 460
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

миналата седмица хич не бях режимна бях на гости при родителите на мъжът ми... то не беше ядене то не беше чудо.. а и не става да отказваш... направо се плаша да се кача на кантара, но от днес съм режимна : на обяд кисело мляко с 1 ф черен хляб за вечеря си направих шопска салата със сирене... а междините закуски бяха череши!

 УсMuBka  успех утре на матурата ... въпреки, че в БГ оценките на изпитите са толкова относително нещо (като цялото ни образование )!!! А иначе и нас ни гони една кашлица цял месец...малкия я пипна и ме зарази..където аз по принцип не боледувам... още не може да мине !


sky*****  милата как си ти???Как върви режима има ли минуси ???

b_ivanova  аз бях успяла да достигна до желаното тегло след Великден... ама като ме обхвана лакомията...сега и това гостуване ужас... сигурно поне 3-4 кг съм на горе...утре ще се премеря да видя... дано не е много


 Hug Hug


# 461
  • Мнения: 496
Перуми, засищат ли те тези солетки цял ден?

Понеже са с трици ли не знам, обаче те карат да пиеш много вода и това засища допълнително. Самите те също доста добре засищат Peace

# 462
  • Мнения: 485
Здравейте, хубавици мили Hug.
Гледам Крисска се е появила  bouquet Как върви бремеността, как се чувстваш, а бебче? Hug
Айче ами днес ми е първи ден от плодуването и при това успешен. Утре ще се притегля и ще кажа дали има резултат. Иначе съм запланувала 10 дни и 5 захранване.
Дайсичка, мила! Hug Твоето режимче наподобява безвъглехидратната диета. Ще ти кажа нещо за да те надъхам още повече. Една от моите приятелки е вече на салата и месо 8 дни и наистина се забелязва че е свалила. Затова не се отказвай и смело напред. Има резултат!!! Peace
peerumi ами тези солетки поне вкусни ли са? Ако неса нз как издържаш само на тях? newsm78

УсMuBka утре ще стискаме палци да се справиш и с втората матура Heart Eyes

Аз сладури събота и неделя бях на чеверме . Прекарах просто страхотно и незабравимо. С много веселба. И за първи път се возих на мотор-страхотно е Crazy . Та днес цял ден на череши и малко ягодки, 1 кафе и вода Laughing За утре въобще незнам какъв плод да ям. Трябва да са разнообразни дните. Освен да си взема пъпеш
Thinking

# 463
  • Мнения: 488
Знам, че е по-скоро утре, ама чак сега се доредих пред компа.
Aia, sky*****, привет!
УсMuBka, стискам палци за поредната матура. Няма незначителен/малозначен успех (това, че не те бъркали оценките от матурите... ). Колкото и да са без значение, една висока оценка си повдига духа. Успех!
Нещо b-ivanova ми се губи....

# 464
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 219
Здравейте,
наглеждам ви редовно, но вкъщи нямам кирилица и се задоволявам с надничане във форума!
Виждам, че вече почти всички сме на линия!
Аз не съм на никакъв режим, опитвам се да се храня "разумно" (каквото и да означава това)
Днес пак ще му отпусна края, ще ходя на контролен преглед на Сф и вече съм си запланувала 1 - 2 любими заведения за обяд.
От друг ден режими!
Мъжът ми започва след 2 дни диета - това ще ми е от полза - просто няма да ме изкушава с нищо - той на диета яди пилешка филе и салата домати - това за обяд и вечеря, много рядко разнообразява с риба или телешко!
Та това е при мен!
Усмивка, чакаме да почерпиш (виртуално) за отлични резултати от матурите!
Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт