Хайде, време не остана, ФЕВРУАРИ ще съм мама!

  • 17 014
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 137
Честито на Йолинка, Деси_съншайн и нашата Евелинка Hug  bouquet!
При мен нищо ново, отивам пак да мерим тонове! Лек и успешен ден на всички, а на Роси много стискам палци...с теб сме!!!
П.П. Относно списъка на 1-ва страничка, смятам, че за това сме създали профила fevruarki, за да може всеки да коригира, ако види нещо сбъркано. Човешко е при толкова много новости да не се смогва за всичко. Аз, за съжаление, не мисля, че мога да се справя и не се меся. Така че, които види нещо може просто да го спомене или направо поправи, ако е на ти със системата;)

# 61
  • Мнения: 336
Евелинка  Hug честито мила. Не устиска да ме изчакаш  Crossing Arms. Шегувам се. Много се радвам за теб и цялото ти семейство. Прегръщам ви и ви целувам. М/у другото чудесен подарък за рождения ден на таткото Simple Smile.
Честити бебчета и на Деси и Йолинка   bouquet.
Към раждалите мами един въпрос (простете ако е коментирано, но съм малко притеснена) възможно ли е тапата да е само с бял цвят?

# 62
  • Мнения: 156
То бива ,бива хормони на бременноста ,но чак пък толкова..... вече няма новина за новородило се бебче да не ме разплаче.
[size=24pt]Честито на новите мами![/color][/size]

# 63
  • Мнения: 122
ЧЕСТИТИ МАЛКИ РОЗОВИ СЪКРОВИЩА НА МАМА ЕВЕЛИНКА, МАМА ДЕСИ И МАМА YOLINKA, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ, ПОСЛУШНИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ.
Роси, с теб сме всички миличка, каквото и да решат лекарите, ще е най-доброто и за теб и за бебчо. Ти си силна, даваше ни подкрепа и вяра на всички ни през цялото време, сега имаш цялата наша, стискаме палци и ще се молим. Чакаме прекрасни новини.
Ние продължаваме борбата с коликите, ужасно се мъчи, почти не е спала цяла нощ. Никакъв лек няма, спасението ми е в Инфакола, /който не знам защо се бави толкова/ ако и той не помогне - не знам. Ужасно е да гледам как се мъчи това малко създание, а аз стоя безучастна и плача. Мажа и с крем Flatulin коремчето, облекчава я за кратко и после пак се почва. Несправедливо ми се вижда...  Sad
ZLATO, още малко остана миличка, още съвсем малко търпение.
Лека и прекрасна седмица желая на всички  Hug  Hug  Hug

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 185

Честити принцеси на всички мами на които не съм честитила
Честито и на всички мъжки мами

Всички бебоци да папкат да спинкат и само да се усмихват

Два дни нямах компютър и колко много бебоци са се появили  baby_neutral
Аз съм си още 2 в 1 така като гледам може и мартенчета да станем  Joy
Много ми тежи вече и благородно завиждам на родилите мами.  Крака ми си седи подут почти непрекъснато и мога само маратонките да си обувам, но ще издържа  Grinning
Усмихнат ден желая на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 12:37 от kam4o

# 65
  • Мнения: 180
Честито на новите мамчета!!!!Да са ви живи и здрави рожбите,да папкат и да спинкат и много да ви радват

# 66
  • Мнения: 336
Току що говорих с Евелинка. Каза, че всичко е наред и звучеше супер бодро. Като я послушах и се замечтах и аз да раждам вече и дано раждането да е толкова бързо  и леко за мен и всички все още неродили мами.  Hug
Честито и на Роси да й е живо и здраво малкото съкровище и да слуша мама, а и мама да е по - послушна, че не си седна на дупето  Hug.

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 13:02 от jjoy

# 67
  • Мнения: 4 242
И Роси си има бебе днес!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Около 11ч се роди Александър, един малък чудесен мъж с идеални мерки 3100гр/50см, хем с почти месец по рано, какво ли чудо щеше да отгледа мама Роси до термин Thinking Да са ми живи и здрави и двамата, много щастливи заедно! Алекс да сбъдне всичките и мечти следвайки и своите, нека я направи най- щастливата и горда майка на света!
Обичам ви Роси!
 newsm51 И нямам търпение да видя снимки!

Честити принцеси на Йолинка и Евелинка! Да растат здрави, красиви и много щастливи! Ей Евелинко превари ме значи  Hug
Чакам цяла сутрин и новини от Илианката от нашата банда  Praynig

# 68
  • Мнения: 3
ЗДравейте от мен и Честито на всички мами и много целувки на бебчетата ви.Да са ви живи и здрави и много да ви слушат,да папкат,да акат и да ви радват!!!!!   bouquet   bouquet   bouquet

Имам един въпрос,защото не съм много сигурна какво се прави при това положение.Ако случайно не родя то термин(който е сега на 16ти) какво се случва с болничния/майчинството.Нали първия е 45 дни преди термин,но следващия кога се издава и от кой? Аз разбрах,4е като родя педиатъра на бебенце ще ми издаде втория/следващия или в болницата където съм родила(не съм много сигурна),но ако не родя до тогава пак ли гинеколога по ЗК при, който ходя трябва да ми го издаде(аз поне така разбрах,но определено не съм сигурна).И на коя дата,смисъл от коя дата трябва да е следващия?
Помогнете 4е съвсем се обърках,и незнам какво какво да правя в този случай,ако се стигне до там.
Благодаря ви предварително!

Успех на всички мами,които им предстои раждане и хайде да не се мотаме вече февруари отдавна почна  Flutter

# 69
zdraveite.na 06.02.rodih aleks.3200kg.i 49 sm.

# 70
  • Мнения: 8 939
Nadenceto4 ,
сега нали имаш болнични 45 дни до термин, после ти издват от болницата(за престоя ти там) друг, после ти издава педиатъра на детенце. Ако преностиш, за дните които си преносила ти доиздава болничен гинеколога ,  който е дал тоя за 45 дни. Разбра ли ме? Малко пообъркано стана!

Честит син на Роси (тъкмо писах смс успех) хи хихо. Да е жив и здрав и много да радва мама и тати!
(не можех да не сложа крачето на Роси)

Честит син на blagoeva ,  да е жив и здрав и много да радва семейството!



Хубав ден!

Hug

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честито на всички нови майчета.  bouquet

# 72
  • Мнения: 703
УРА!УРА!УРА!НОВИНАТА Е ДОШЛА!

МИЛА РОСИ,ДА ТИ Е ЧЕСТИТ МАЛКИЯТ МЪЖ!ДА ТЕ КАРА ВИНАГИ ДА СЕ УСМИХВАШ И САМО ПОНЯКОГА ОТ ЩАСТИЕ ДА ПЛАЧЕШ!

БЛАГОЕВА,ЧЕСТИТО И НА ТЕБЕ!МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ЖЕЛАЯ!
Баленка,благодаря ти за разбирането,мила!Да,стискам зъби!Още малко!

Я,Евелинка наистина направи огромен подарък за рождения ден на съпруга си!Де и аз да имам тоя късмет,моят е роден на Деня на влюбените,както вече писах!Той така си мечтае да е тогава нашият голям ден!

# 73
  • София
  • Мнения: 747
Най- напред да честитя на мамчета Grinning

Евелинка, да е жива и здрава малката Магдалена!

Desi_sunshine, нека  малката Анастасия само радост да ви носи!

Yolinka, нека малката Михаела бъде ваша гордост!

Да растат малките госпожици умни, красиви, талантливи, добри, а майчетата да се възстановяват бързичко!

Роси-боси, стискам ти палци! Желая ти всичко да е наред!

Мери, за теб се очертава едно голямо ново начало- ново бебе в нов дом- желая ви само прекрасни мигове на всички заедно  Grinning

На очакващите мами желая още малко търпение, смао позитивни мисли и съвсем скоро да гушкат здравички и сладки бебешори Grinning между другото поспивайте си колкото може повече, че после нямааааааа
Ние с Камен сме добре, него понякога го присвива коремчето, но не е нещо нетърпимо. Аз определено много яко го закъсах за сън- презнощта поне двапъти се събуждам да кърмя, единия път задължително будуваме около час-час и половина. Камен иначе е спокоен през деня , имам възможност да поспивам, но ако не е Георги Mr. Green Той не спи през деня и се занимавам тогава пък с него. От днес вече сме сами, баба се прибра, татито - на работа, аз съм зарязала всичко и се занимавам само с малките вампири- а пък те сякаш са се наговорили, тъкмо единия се укроти- другия нещо се присети CrazyСега Камен заспа, а пък Георги се загледа по каките в шоуто на Слави да откраднах малко време за форума Mr. Green

Щях още нещо да пиша и забравих...а сетих се- за момичетата, които се притесняват дали се  справят с кърменето. аз да споделя моите наблюдения: за успешно кърмене , според мен, или трябва да не знаеш нищо или пък да знаеш много. Когато родих първия път- нищо не знаех, но за мен най- естественото нещо, когато родиш дете е да го сложишна цицата, като ревне пак-ако яде, значи е било гладно, ако не- търсиш друга причина. Часовник не съм- гледала- когато ревне- тогава, след време само си изгражда режим. Към края на втория месец взех много да чета закърменето, насочиха ме  други мамчета и така две години- какво ли не прочетох в кърмаческия форум. сега с вторто дете, за кърменето знам много но не мога нито да се изразявам добре, нито да обяснявам така както Мери Grinning, и засега се справяме чудесно.
Та един съвет към всички притеснени по отношение на кърменето мамчета- успокойте се, бъдете уверени, че това е най-доброто, че млякото на всяка майка е най-подходящото за нейното дете, че е достатъчно, това е естествен процес от началото на съществането на човешкия род, природата го е измислила. Останалото Мери го обяснява Grinning тъкмо щях и аз да предупредя за кризите на растежа и тя го е направила- както винаги мисли за всички   bouquet

Пухка, все се каня да те питам, поникнаха ли луковиците, дето ги сяхте Grinning у нас цъфнаха кокичетата, а лалетата и зюмбюлите са покарали вече 4-5см  Grinning

Еееех, докато пиша и мама роси ни изненада- да ти е жив и здрав Александър, Роси! Да са ви радост и гордост заедно с бако си!

Благоева, да ти е жив и здрав сина, много щастие ви желая!

Галадриел ми се губи напоследък- така ли е или аз недовиждам?

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 13:35 от tchara

# 74
  • Мнения: 15
Роси,Честит син Александър!Да е здрав, много да ви радва и да те направи най-щастливата майка на света!Бързо възстановяване!  bouquet
Честито на благоева!Да сте здрави и много щастливи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт