Хайде, време не остана, ФЕВРУАРИ ще съм мама!

  • 17 123
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 781
Честита малка принцеска на мама Мери!!!
Нека расте жива и здрава и много радост да им носи!!!


Ние днес бяхме на първата си консултация Party Изписаха ни капки Вигантол по 2 капки всеки ден и сме качили 700 кг. за 20 дни, не е ли много  newsm78

# 286
  • София
  • Мнения: 966
Мери честита ти дъщеричка Емма. Нека малката/голяма принцеса расте здрава, усмихната и много енергична. Желая на теб и твоето голямо семейство всичката любов на света. Ти си майка героиня и си достойна за идол. Чакаме те с нетърпение. 

Алинка честита мома и на тебе. Да бъде здрава, красива, щастлива и добричка като майка си. На тебе бързо възстановяване и прибиране в къщи.

Честито и на всички празнуващи днес - имен ден, рожден ден или ден на влюбените. Нека в нашите семейства цари любов и разбирателство, а с несгодите ще се справяме с високо вдигнати глави.

# 287
  • Мнения: 384
Мила Мери, страшно ме зарадва новината за раждането на Емма. Много да ви радва, а таткото да вземе да изкара един курс за боравене с огнестрелно оръжие, че не го виждам как ще ги варди двете красавици.
Мамо Мациписи, пожелавам ти да оставиш всички неприятни спомени около тежкото раждане в миналото. Бебка да е здравичка и много щастлива!
И да рапортувам след днешния запис на тонове - новината е, че няма новина. Бебчо е много добре, контракции - никакви. Аз като казвам, че не знам какво представлява това, не лъжа. По всичко личи, че ще си дочакаме термина, а може и да пренося. Май ще си остана последна smile3506.

# 288
  • Мнения: 12
 Честита малка принцеса на мама Мери, да расте здрава , умна и красива за радост на всички в къщи. Бързо възстановяване на майката героиня - 4050 гр. без шев си е направо геройство. Всички много се радваме за теб и малката Емма, мила Мери.
  Two Hearts Tada Flowers Four Leaf Clover family6  bouquet

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 185

МЕРИ И МАЦИПИСИ ЧЕСТИТИ ДЪЩЕРИЧКИ

АЗ СЪМ СИ ПАК ТУК. МАЙ ЧЕ СЕ БРОИМ НА ПРЪСТИ ВЕЧЕ НЕОБЕБИЛИТЕ СЕ  Laughing

# 290
  • Мнения: 12
 Честита малка принцеса на Мациписи, да радва много мама и тате, да расте здрава и щастлива Two Hearts  Tada  Nature Sunny

# 291
  • Мнения: 336
Мери  newsm20 smile3501. Нямам думи. Ти си истинска майка борец. Заслужаващ всичкото щастие на света да ти се струпа на главата  Simple Smile (в добрия смисъл де).


При мен още нищо  Tired контракции си имам, но са супер нерегулярни. Ще чакам. Здраве да е. Последния път като лежах по гръб докато ми записваха тоновете пак усетих някакви болки, но сега бяха доста по силни. Въпреки това предполагам, че дискомфорта е породен именно от това. Е ще чакам. Даже с таткото довечера ще празнуваме Св. Валентин на заведение с приятели. Може от там към АГ - то да потеглим, а може да си изкарам така и до март месец  Wink. Вече не ми пука кога ще е само се надявам с бебчо всичко да е наред и да не страда.

И последно - дали някой ще може да направи новата темичка. Бих я направила и аз, но идея нямам как става  Blush.

# 292
  • Мнения: 3
Честита беба на Мациписи
Да е здрава и много послушна,да ви носи само радости


Puhka и Кam4o и аз съм тук и чакам ли чакам
  
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugна тумбите и бебчетата

# 293
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Пухче, съпругът на Мери е военен. Със сигурност умее да борави с огнестрелно оръжие.  Mr. Green Hug

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 31
Честити дъщерички на Мери , Алинка и Мациписи да им са живи и здрави принцеските.Бързо възстановяване на мамите.
На най-хубавият празник се раждат ангелчета. Heart Eyes
Ние днес изрязах ме ноктите Laughing , а пъпчето още не е паднало Close.
Имаме и доста силни колики като го гледам как се гърчи и ми се доплаква. Cry
За обличането:слагам боди с дълаг ръкав, чорапки ританки и блузка или цяло гащиризонче/шапчица неслагам/.
 Hug Hug Hug на всички

# 295
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
ЕТО я и нея, новата ни тема! Заповядайте!

# 296
  • Мнения: 384
Пухче, съпругът на Мери е военен. Със сигурност умее да борави с огнестрелно оръжие.  Mr. Green Hug

 ooooh!Как не се сетих. Хич не го мисля тогава, може и танк да подкара, за да разгонва ухажорите на Ива и Емма.

Общи условия

Активация на акаунт