Хайде, време не остана, ФЕВРУАРИ ще съм мама!

  • 17 152
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 23
честито щастие мери!ти си най търпеливата майка,пожелавам ви много здраве и семейно щастие,името на малката е прекрасно.и аз исках моето да се казва ема,но няма на кой да го кръстя така иначе е супер!

# 271
  • Мнения: 3
честит празник на всички,които го празнуват

И на тези,които празнуват този

честита принцеса на мама Мери
Да расте здрава и много да радва мама,тате,батко и кака

# 272
  • Мнения: 3
Честито Мери,да ти е жива и здрава дъщеричката и много много да ви радва!!!

# 273
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен.
Първо: искам да благодаря на всички вас за топлите думи и за куража, който ми вдъхнахте...Виждам, че не съм само аз с този проблем....Развитие при нас няма-мъча малката на гърда, ама тя не умее да суче, заспива, нервничи...не след дълго давам с шишето кърма и така..Даже и с него вече трудно се храним-игаре си с биберона кто със залъгалка...Искам да попитам дали някой знае по колко мл трябва да давам на ядене...щото съвсем се обърках.... newsm78
Второ:искам да поздравя Мери и да й кажа, че много я обичам и много й се радвам и се надявам да не я притесних с моите проблеми...
Трето: искам да поздравя всички влюбени и именници и да им пожелая да пазят  същия плам , както е било на първата среща....Незнам какво вие подарихте на вашите мъже, но аз подарих на моя пъп...най-сладкото малко пъпче...пъпчето на Киара падна днес...
Прегръщам ви и ви благодаря сърдечно Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 1 185
Мери, честита принцеса, ти си майка героиня!!!  Hug

# 275
  • Мнения: 156
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МЕРИ!

# 276
  • Мнения: 307
Честита дъщеричка на Мери!!!Мери,да ти е жива и здрава малката Ема ,да бъде спокойно и послушно бебче!!!На тебе бързо възстановяване и скоро да разказваш!!!

Честит Свети Валентин


Честит Трифон Зарезан

Злато,честит рожден ден на съпруга ти!!!При вас днес е троен празник

Драгонче,аз малката я обличам с боди с дълго ръкавче,ританки и чорапки,отгоре цяло гащеризонче и я завивам с едно плътно одеалце.Шапка не съм слагала досега,ние живеем в апартамент и е топло,поддържам в стаята 22-23 градуса,преди да я изкъпем стопляме до 25-26.
Джой,и аз мисля че това са контракции,а водите може да ти изтекат и в болницата ,когато започне раждането.Стискам палци скоро и ти да ни се похвалиш fingerscrossed
Кат,браво на твоята принцеса Peace,ние другата седмица ще ходим на консултация да видим колко сме пораснали Simple Smile
Изидка,много хубав подарък си направила на татито.Надявам се вече да си по-спокойна.Целувки на тебе и на малката Киара. Hug
Роси,радвам се че и вие сте добре и утре като ви изпишат ще чакаме да пишеш по-подробно. Hugна тебе и на сладкия бузанчо Алекс.





# 277
  • Мнения: 105
[size=18pt]ЧЕСТИТА  ПРИНЦЕСА  НА  МАМА  МЕРИ![/size]
НЕКА ПАПКА, СЛУШКА, И РАСТЕ ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!

yzida - на мен док ми каза, че ако детето е на кърма трябва да изяжда около 60-70гр. на ядене , а ако е на АМ -  по-малко.Това е до 1мес. после по 100+мес. в който е в момента.Значи на 1мес - 110гр., на2 - 120гт. и т.н.Дано съм го обяснила правилно.....приятно папкане Hug

# 278
  • Мнения: 3
Честито на Галадриел, Алина, Хъмпти , Еспиоре и Мери!
Пожелавам Ви много щастливи мигове с малките  съкровища.
Мама Ави, за рязането на ноктите нашето Педи каза да ги късам за сега. Успяха да го направя на 4 или 5 пръстчета, другите ми се опънаха и решиха да ги поизчакам още малко.
Джой, мила, не знам това дали са родилни контракции, защото както писах по-рано, аз така и не разбрах как ги получих тия 5 см разкритие без никакви болки, така , че обади се най-добре на твоя Доки. Желая ти успех!
Драгон, аз я обличам Деница с боди с дълаг ръкав, тънки ританки и отгоре плюшено гащеризонче и терлички или чорапки.
Имам въпрос към родилите мами: За увеличаване на кърмата освен течности и то най-вече вода и овесени ядки друго с какво мога да я увелича? Имам предвид някои храни или напитки. Пия и чая на Хипп. Едно време беше много актуална препоръката за пиене на боза. Има ли го още това виждане или е мит?

# 279
  • Мнения: 136
Здравейте , настоящи и бъдещи мами!
Включвам се с новината , че на 09.02. родих бебе Виктория, 3610кг и 49 см.
Изписаха ни на 12.02 и сега се възстановявам в къщи , поради тежко раждане.
Сега ще се върна назад да ви изчета и като си стъпя на краката малко пак ще се включа да разказвам.
Успех на всички! Hug

# 280
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ЕММА НА МАМА МЕРИ!!!  
            Нека бъде най-здравото, най-красивото, най-щастливото дете!

За ноктите на бебо: ние все още само ги късаме. Мони не се драска много, има тук-таме драскотинки, но са мънички и минават бързо.
За обличането: ние обличаме боди с дълъг ръкав, чорапки, ритакни и блузка /или цяло гащеризонче/ и терлички /но не плетени/.

Честита мома Виктория на мама macipici!
Да расте здрава и само да радва всички около нея!


На щастливите мами, бързо възстановяване желая!

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 15:29 от de3demonka

# 281
  • Мнения: 307
Мациписи,честита дъщеричка!!!На тебе бързо възстановяване ти пожелавам
Ноктите на Мони днес ги изрязах с ножичката на Чико,изчаках да заспи и после ги резнах Laughing,че снощи милата си беше одрала пак нослето.

# 282
  • София
  • Мнения: 1 185
Урааааааааа, още една малка дама, честита бебка на Мациписи!!!  newsm51

# 283
  • Мнения: 88
ЧЕСТИТО МИЛЕ МЕРИ, МАЛКАТА ЕМА ДА БЪДЕ НАЙ - ЩАСТЛИВОТО ДЕТЕ.  newsm51 newsm51 newsm51ИСКАМ ДА ВИ ПОЧЕРПЯ И АЗ /НО НЕ ЗНАМ КАК ДА СЛОЖА КАРТИНКА/ ЗДНЕС С МОЯ МИЛ ПРАВИМ 3 Г. ОТ ГОДЕЖА!!!
Но миличкият ми е с много висока температура от два дни. Днес цял ден не мога да я сваля под 39 С. Дайте съвет какво да правя.
Целувам ви всички.
Джой дано и ти да се похвалиш днес с бебенце.

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 260
Честито бебе, Мери! Нека малката Емма бъде много здраво, спокойно и усмихнато дете (като мама) . Че ще е  хубавица, тук съмнение няма Grinning Много детски смях ти желая в новия ви дом и все пияни от любов да сте. Оказа се прав сина ти за 14-ти, ей....Да вземеш да го питаш какво мисли за леля му Вяра Laughing
При мен развитие няма, лежерно от всякъде, въпреки опитите да ме нервират, спокойна съм като мамут. И формата докарах. Joy

Слънчице, напълнила си си кутията. Отпусни малко местенце. Моят начин на лекуване е стандартният- 3 дена на упсарини , ефералгани и тем подобни, витамини и много течности, при висока температура- никакво навличане, кърпи с вода и оцет на челото, дланите и ходилата. при липса на ефект, което почти не ми се е случвало- при док за нещо по-сериозно, разбирай антибиотик

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 16:48 от vivi.vivi

Общи условия

Активация на акаунт