Препоръчайте добър гинеколог в Габрово

  • 110 553
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 349
От към отношение беше добре. Всичко ми е обясбявал. И аз за това на него се спрях. Пожелавам ти само всичко да е наред, при който и да си.

# 301
  • Мнения: 349
От към отношение беше добре. Всичко ми е обясбявал. И аз за това на него се спрях. Пожелавам ти само всичко да е наред, при който и да си. Може все пак да направиш консултация с Ангелов да видиш как е. Той май не работи съа ЗК, но аз ехографите при Белошинов също си ги плащах - по 20 лв на преглед. По Зк май имаш право на 2 за цялата бременност + кръвни изследвания и микробиология - два или три пъти беше - забравила съм.

# 302
  • Мнения: 5
много ти благодаря за информацията мен най много ме е страх за самото раждане и заради това се спрчх на него но дано всичко е наред и преди това Simple Smile

# 303
  • Мнения: 349
Доктора не е лош, спокойно. А и имай предвид, че ако не си секцио, раждането ти ще се води от акушерката. Доктора ще е там, за да ти направи епизиотомия, ако се наложи, да ти извади плацентата и да те зашие. Ако по време на раждането се наложи спешно секцио свикват екип за минути, няма да те оставят.  Аз цял живот ще съм благодарна на моята акушерка. Не се плаши от раждането. И мен ме беше страх много, боли да, няма какво да се лъжем, но то в един момент претръпваш и само искаш вече да го видиш това бебе Simple Smile

# 304
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
Не мислих, да го пиша т.е да налагам мнение. Според мен си точно за Анчев. Аз бях при него, всичко започна нормално естествено раждане в последствие се наложи секцио, събра екип за 5 мин. По време на раждането беше до мен на 70%, казваше на акушерката какво да прави всяко едно нещо първо през него минаваше. Преди операцията понеже бях с контакции ме хвана подръка с акушерката и ме заведе до операционната. Една мацка ражда няколко часа след мен при Ангелов той през цялото време гледал мач. Да на Анчев апаратурата е сигурно от баща му, но той знае как да си я ползва. В началото на 4 я месец ми позна пола на детето. Питай нещо ако те интерисува. Ще ти отговоря по късно понеже сме на море и не влизам в нета често. Но Анчев е твоя човек, имам една позната, която каза ако има трето пак при него ще бъде. А за отношението имал и моменти когато е станал с ..... нагоре Simple Smile .

# 305
  • Мнения: 5
Благодаря ви много за съветите аз тъкмо се връщам от др Белошинов и ми потвърди бременността  Simple Smile за сега ще ходя при него пък ще видим по нататък как ще е  Simple Smile дано всичко е наред

# 306
  • Мнения: 2
Момичета ПАЗЕТЕ СЕ ОТ Д-Р АНЧЕВ!!! Не знам как тази отрепка се е сдобила с диплома но прахоса десетки животи в "компетентната" си лекарска практика. Аз лично имах среща с този изрод които ми отказа помощ когато постъпих в спешното. При навлизането ми в шестия месец имах множество проблеми свързани предимно с променливо кръвно и кръвна захар. Нощта когато се събудих от пулсиращи болки в главата и световъртеж толкова лошо не можех да се движа в права посока и не виждах нищо. Когато постъпих в спешното ме препратиха към гинекологичния кабинет където той караше нощно дежурство. Когато му обясних за неразположението което имам и което последния път ме доведе до колапс, той просто пъхна ръце в джобовете и заяви, че не знае какво ми е, че нищо не може да направи и най-добре ще е да отида на невролог. На всеки от въпросите които му зададох за да проумея как мога да си помогна и да помогна на детето си, той заяви че няма представа, и че не може да предприеме изследвания тъй като това било гинекологично отделение. След купища пазарлъци породени най-вероятно от факта, че в шока си не се сетих да му дам пари още при влизането, медицинската сестра с него с неохота реши да ми измери кръвното което към този момент беше страшно ниско и това след приема на един литър сок (предполага се в че преди това е било и в по-критични граници). Компетентния лекар които повтаряше че за пръв път в живота си среща подобен случай и побърза да ме отпрати за да продължи неприкосновената си почивка по-време на работна смяна. Само допреди половин година умори едно от децата на моя приятелка с компетентното си-"нямам представа какво може да бъде". Е драги докторе, като нямате представа както може да се предприеме за да се помогне на бременна жена защо не се върнете на село където тихо и кротко да си пасете овцете а сте се захванал с лекарска практика? Вярвайте ми парите които сега вземате за да съсипвате човешки животи скоро ще ви излязат през носа, тъй като вие самия не сте безсмъртен а огорчените са десетки. Защо никой не се появи когато Деси Манолова агонизираше и се нуждаеше спешно от съдействие а вие бяхте лекаря които проследяваше бременността й. Прекрасен човек който влезе здрав и уверен в утрешния ден във МБАЛ и никога не се завърна а вие просто си разделихте парите с другата отрепка която се подвизава с прозвището Д-р Ангелов.
След което си купихте закона а болницата в Габрово започна да оперира като ваше ООД. И това под ведрото ръководство на пиявицата Нели Савчева която може да чува единствено шума на парите.
И зад всичко това гинат десетки животи всеки ден. А овчия народ мълчи и робува на изедниците.

# 307
  • Мнения: 2
От скоро живея в града и не съм ходила тук на гинеколог, за това моля да ми препоръчате някого, от който сте доволни!
Момичета ПАЗЕТЕ СЕ ОТ Д-Р АНЧЕВ!!! Не знам как тази отрепка се е сдобила с диплома но прахоса десетки животи в "компетентната" си лекарска практика. Аз лично имах среща с този изрод които ми отказа помощ когато постъпих в спешното. При навлизането ми в шестия месец имах множество проблеми свързани предимно с променливо кръвно и кръвна захар. Нощта когато се събудих от пулсиращи болки в главата и световъртеж толкова лошо не можех да се движа в права посока и не виждах нищо. Когато постъпих в спешното ме препратиха към гинекологичния кабинет където той караше нощно дежурство. Когато му обясних за неразположението което имам и което последния път ме доведе до колапс, той просто пъхна ръце в джобовете и заяви, че не знае какво ми е, че нищо не може да направи и най-добре ще е да отида на невролог. На всеки от въпросите които му зададох за да проумея как мога да си помогна и да помогна на детето си, той заяви че няма представа, и че не може да предприеме изследвания тъй като това било гинекологично отделение. След купища пазарлъци породени най-вероятно от факта, че в шока си не се сетих да му дам пари още при влизането, медицинската сестра с него с неохота реши да ми измери кръвното което към този момент беше страшно ниско и това след приема на един литър сок (предполага се в че преди това е било и в по-критични граници). Компетентния лекар които повтаряше че за пръв път в живота си среща подобен случай и побърза да ме отпрати за да продължи неприкосновената си почивка по-време на работна смяна. Само допреди половин година умори едно от децата на моя приятелка с компетентното си-"нямам представа какво може да бъде". Е драги докторе, като нямате представа както може да се предприеме за да се помогне на бременна жена защо не се върнете на село където тихо и кротко да си пасете овцете а сте се захванал с лекарска практика? Вярвайте ми парите които сега вземате за да съсипвате човешки животи скоро ще ви излязат през носа, тъй като вие самия не сте безсмъртен а огорчените са десетки. Защо никой не се появи когато Деси Манолова агонизираше и се нуждаеше спешно от съдействие а вие бяхте лекаря които проследяваше бременността й. Прекрасен човек който влезе здрав и уверен в утрешния ден във МБАЛ и никога не се завърна а вие просто си разделихте парите с другата отрепка която се подвизава с прозвището Д-р Ангелов.
След което си купихте закона а болницата в Габрово започна да оперира като ваше ООД. И това под ведрото ръководство на пиявицата Нели Савчева която може да чува единствено шума на парите.
И зад всичко това гинат десетки животи всеки ден. А овчия народ мълчи и робува на изедниците.

# 308
  • Мнения: 42
Темата е започнала преди осем години,  а нещата са си все същите и като гледам- нищо не се е променило. Едни и същи лекари, с едно и също меркантилно поведение и мисъл за себе си, като за богове, си менкат поста на Завеждащ АГО. И какво? Никаква промяна в положителна посока. Чакам третото си дете тези дни, покрай трите си бременостти съм лежала в отделението по различни причини, та имам мнение за всеки един от споменаваните лекари. Двете деца родих при Митев,  но преди 18 години той беше друг човек: усмихнат, мил и състраданелен. Сега пак ходя при него,  но ряядко има проблясъци от предишното му поведение. Взима пари за "добър ден ", нищо че води ЖК и му се плаща от Здравната каса, понякога е безпардонен и чак груб в откровеността си... Но пък от всички лекари в отделението, той е най-доброто!! Та, безкрайно съм отчаяна вече при кого да раждам, да се уговарям ли, да си пробвам късмета и когото уцеля лиии.. Раждането на дете е много специален и интимен момент за всяка жена и доверието и спокойствието, което лекарят трябва да вдъхва е не по-маловажно от това да взима правилни решения за манипулации и изобщо всичко свързано с воденето на раждане. Как не разбраха тези наши специалисти, че родилката не е само банкомат или близка на техен близък, а Всяка една има огромна нужда да бъде обгрижена без нерви и без излишни манипулации или пък оставяна да агонизира! В този важен момент екипът водещ раждането е всичко за безпомощната жена! Те са и най-близките. А не винаги се държат адекватно и това само я плаши и обърква още повече. В най добрият случай. Не знам как е в другите градове, но тук личнж на мен изобщо не ми е спокойно да прекрача прага на Родилно. А ми предстои така скоро. Стискайте палци Simple Smile

# 309
  • Мнения: 1
Ще споделя и аз опита си с габровските гинеколози. На седмия ден от закъснението на м.ц. и при втора бледо розова чертичка на теста, отидох на лекар. Попаднах на д-р Белошинов. Той установи бременност в 6та г.с., нормално разположена, уголемена матка, изобщо - всичко по мед масло. Каза да дойда след 10 дни да видим за сърдечна дейност. Без да изпадам в подробности, след няколко дни се установи, че бременността не се развива и ще се наложи да ме изчисти. След още няколко дни прокървих, отидох в болницата за абразио и добре че там попаднах на друг лекар, който ме прегледа с ехограф... и ЧУДО! - оказа се, че няма и следа от зародиш, матката не би могла да бъде по-свита, нито лигавицата е одебелена, а кървенето е закъсняла менструация!
Дълбоко се надявам грешката на Белошинов да е от чиста некадърност, защото ако се окаже, че умишлено си е играл с чувствата на семейството ми, и че е имал намерение да ми прави кюртаж на чиста матка, само за да получи някой лев от здравната каса - би било твърде чудовищна постъпка!
Изобщо габровските лекари си умират да правят кюртаж - миналата година д-р Михова с едно опипване на корема ми установи, че съм имала ХРОНИЧНО ВЪЗПАЛЕНИЕ на тръбите. Пих антибиотик, болките си останаха, после ми прави кюртаж - болките продължиха. Накрая ми писна, отидох в друг град, лекарката видя три кисти по три сантиметра, даде ми хапчета и се оправих.
Затова и моят съвет е: ако държите на здравето си НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ГАБРОВСКИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ!

# 310
  • Мнения: 42
Точно две седмици преди терминът ми, изведнъж реших,че няма да рискувам и да раждам в Габрово и си уговорих час при доцент Стойков във Велико Търново. Без подробности-родих там, изключително доволна и добре обгрижена. В ремонтирано, чисто и топло отделение. Екипът на доцентът е страхотен!! Само ще спомена,  че според д-р Митев, ако се наложеше секцио,  то разрезът при мен " задължително трябва да бъде ВЕРТИКАЛЕН"! Еми, секцио родих, като разрезът,  който доцент Стойков направи е хоризонтален,  не по голям от 10см и толкова ниско и добър, че почти не личи.

# 311
  • Мнения: 39
Някой може ли да сподели мнение за д-р Цветков от Плевен, който идва да преглежда в Габрово? Искам доктор, който няма да ми открие уж нещо и да ме лекува само за да си плащам. Предполагам, че този доктор си има достатъчно пациентки и няма да си търси нови с фалшиви диагнози.

# 312
  • Мнения: 18
Момичета ПАЗЕТЕ СЕ ОТ Д-Р АНЧЕВ!!! Не знам как тази отрепка се е сдобила с диплома но прахоса десетки животи в "компетентната" си лекарска практика. Аз лично имах среща с този изрод които ми отказа помощ когато постъпих в спешното. При навлизането ми в шестия месец имах множество проблеми свързани предимно с променливо кръвно и кръвна захар. Нощта когато се събудих от пулсиращи болки в главата и световъртеж толкова лошо не можех да се движа в права посока и не виждах нищо. Когато постъпих в спешното ме препратиха към гинекологичния кабинет където той караше нощно дежурство. Когато му обясних за неразположението което имам и което последния път ме доведе до колапс, той просто пъхна ръце в джобовете и заяви, че не знае какво ми е, че нищо не може да направи и най-добре ще е да отида на невролог. На всеки от въпросите които му зададох за да проумея как мога да си помогна и да помогна на детето си, той заяви че няма представа, и че не може да предприеме изследвания тъй като това било гинекологично отделение. След купища пазарлъци породени най-вероятно от факта, че в шока си не се сетих да му дам пари още при влизането, медицинската сестра с него с неохота реши да ми измери кръвното което към този момент беше страшно ниско и това след приема на един литър сок (предполага се в че преди това е било и в по-критични граници). Компетентния лекар които повтаряше че за пръв път в живота си среща подобен случай и побърза да ме отпрати за да продължи неприкосновената си почивка по-време на работна смяна. Само допреди половин година умори едно от децата на моя приятелка с компетентното си-"нямам представа какво може да бъде". Е драги докторе, като нямате представа както може да се предприеме за да се помогне на бременна жена защо не се върнете на село където тихо и кротко да си пасете овцете а сте се захванал с лекарска практика? Вярвайте ми парите които сега вземате за да съсипвате човешки животи скоро ще ви излязат през носа, тъй като вие самия не сте безсмъртен а огорчените са десетки. Защо никой не се появи когато Деси Манолова агонизираше и се нуждаеше спешно от съдействие а вие бяхте лекаря които проследяваше бременността й. Прекрасен човек който влезе здрав и уверен в утрешния ден във МБАЛ и никога не се завърна а вие просто си разделихте парите с другата отрепка която се подвизава с прозвището Д-р Ангелов.
След което си купихте закона а болницата в Габрово започна да оперира като ваше ООД. И това под ведрото ръководство на пиявицата Нели Савчева която може да чува единствено шума на парите.
И зад всичко това гинат десетки животи всеки ден. А овчия народ мълчи и робува на изедниците.

# 313
  • Мнения: 18
Напълно те подкрепям.ПАЗЕТЕ СЕ, МОЛЯ ВИ.

# 314
  • Мнения: 712
Ще споделя само факти, може да са полезни за някого. И аз бях на преглед при д-р Анчев в края на юли 2018г.  Живея в чужбина, но съм от Габрово и през лятото си бях там. Имах известни оплаквания и след препоръки отидох при Анчев. Платих за прегледа 40лв. Много грозно беше, как доктора бръкна в джобчето на мантата си и заразлиства едни пачки, за да търси да ми върне 10 лв. ресто. Поисках снимка от ултразвука, но нямал мастило и не можел да ми даде... Само две седмици по-късно имах час при гинеколог в Германия и установиха киста 7см..... Сами си направете изводи...

Общи условия

Активация на акаунт