''Разградлийки Зарезан празнуват,с валентинки в кръчмата нахлуват.''

  • 9 161
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
''Разградлийки Зарезан празнуват,с валентинки в кръчмата нахлуват.''
Кръстник на темата -Wolf

РАЗГРАД

Предложения за заглавие на новата тема ....

"В Разград "малко" е студено,но на сърцето ни е леко!"-Мирката
''На форумска среща,Разградлийки Трифон зарезан посрещат''-polly
''Дядо Трифон се задава,Разградлийка с биричка засяда''-Аз съм си
''В Разград снежния човек се разтопи ,но отново ще има щурави игри.''-Мила
''Дали Трифон зарезан или Св. Валентин в Разгард пак най-много ще се веселим!''-мама на Мони
"В Разград празник се задава и в градско тържество ни обединява".-Барба
"На себе си верен Разград пак е модерен!"-Аз съм си
"Слънцето в Разград напече,тръгна по разходки малкото човече".-Барба






  Чакаме с нетърпение нови попълнения и новини  Peace Hug




Нашите прекрасни дечица!





smile3509 smile3509 smile3509
Нашите снимки

 photo Потребителско име - razgrad   photo
photo Парола - давам на лични photo



Joy Забавни сайтове и линкове   Joy


Как да си сложим лентичка -> цък тук

Сайтове с лентички -> тук   ,  тук    , тук   и  тук на БГ

Сайтове с анимирани картинки ->
тук ,   тук  ,  тук   ,  тук   ,  тук

Полезни и забавни линкове ->
Аватари   , Аватари 2 , Телевизия он-лайн   , Телевизия он-лайн 2   ,  Красиви снимки    ,    Рецепти    ,  Рецепти 2   ,    Рецепти 3    ,    Рецепти 4    , Рецепти 5   ,   Рецепти 6   ,   Рецепти 7   , Рецепти 8   ,   Община Разград    ,    Разград он-лайн



Предишни теми ....
                       ''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''
                       В Разград сме събрани красиви мами и хлапета засмяни
                       В Разград със шейни,падат весели игри!

                       Разград е затрупан с много сняг, но сме на линия пак !
                       В Разград преспите са над колене,давайте шейните,не губете време!
                       "За Новата година в Разград здраве и късмет да има!"
                       Разградлийка суровака мъжо с дряновица яка.
                       ,,Дядо Коледа дойде при всяко Разградско дете "
                       С цял чувал конструктори,кукли и коли, в Разград сбъдва Коледа детските мечти!
                       За новата година Разград трийста тема има =) 
                        Разградлийки - волни птички возят малчовци в шейнички 
                       Най-нетърпеливите Разградски дечица вече си закичиха в стаята елхица 
                       Дядо Коледа ни се закани,че в Разград най-много подаръци ще ни остави!
                       Разградската СЕКСИ мама,няма нужда от "Пълна промяна". … е желана<3>
                       Разградската СЕКСИ мама,няма нужда от "Пълна промяна". … е желана<2>
                       Разградската СЕКСИ мама,няма нужда от "Пълна промяна". …  така си е желана
                       Разград !
                       Септември пристига, в Разград време е за панаира!
                       В Разград и в добро или зло,все сме си заедно !
                       Разградлийки си сбъдват мечтите,да харчат по морето на мъжете парите 
                       Разградската мама е ,,Хубава жена'',щрака си на компа с бира във ръка!
                       В разград с бири и мезета,всички майчета сме на диета!
                       По разградски се веселим и много,много ний не спим!!
                       Разградските мами цената си знаят и много,много не си траят!
                       Разградско дете в парка си играе, а майка му за морето си мечтaе!
                       Разградските мами и снахи-дъжд и пек не ги мори!
                       Жарко слънце в Разград още май напече, мамите мечтаят за морето вече 
                       Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 -> 
                      Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца !
                      Всяка разградска врата да окичим с клонки от върба!
                       За раздумки и кафенце,в Разград да си свийм местенце !!!
                       Раз-градлийки финни всички,припкат след дечица с... цвички!!! 
                       Ний сме разградски кокони, фигура поддържаме с бонбони
                       Само готини мадами в хубав Разград са събрани!!! 
                       Марта чука на вратата,в Разград я посрещнаха децата   
                       Разградски мами хубави-2
                       Разградски мами хубави!!!
                       Разград-2, Среща на кафе и още нещо 
                       Разград
 


Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 23:48 от бен

# 1
  • Мнения: 3 219
Ей, веднъж и аз да съм първа  bouquet

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Въййййй,изпревари ме. Crazy

# 3
  • Мнения: 500
Таман щях да пиша,че съм втора........! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 56
Да се запиша и аз в новата тема! В последно време нямам много възможност да пиша, но винаги редовно чета. Привет на всички нови мами Hugnbirthday на всички рожденници.

относно идеята за сдружението съм "ЗА" с каквото мога ще помагам, но съм много разочарована от информацията, която подадохте за дома в Разград. Според мен май не заслужават помощ, а може би децата се нуждаят, но персонала мисли само за себе си. Дано да греша, но на токова ми намирисва. Успешна работна седмица, на работещите мами и весели и спокойни дни на мамите, които са си в къщи с малчовците  bouquet.

# 5
И от мен едно записче в новата тема newsm68

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Таман щях да пиша,че съм втора........! Mr. Green

 Я НЕ СЕ БУТАЙ,ЧАКАЙ СИ РЕДА НА ОПАШКАТА. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 500
Що викаш? Mr. Green
Айде,аз тръгвам.За сега нямаме температура.След малко Красен ще ме смени,че на баба и' нямам вяра,ако стане нещо........

# 8
  • Мнения: 201
Много е хубава, Бен! Само добри новини да пишем в нея.

# 9
  • Разград
  • Мнения: 377
Добър ден!
Бен, темата е супер!
Аз нещо досега не можех да вляза, ама все пак съм на първа страница! Това е много похвално. Лек и успешен ден на всички!  Hug

# 10
  • Мнения: 441
еее на мен докато ми пуснат нета вие темата ще изпишете бе  ooooh!
Бен,темата е супер   bouquet.Ако евентуално не ми спрат нещо нета обещавам следващата тема да те отменя,че нещо се омързелевих напоследък  Embarassed

# 11
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз да се запиша в новата тема - много е готина. Успешна седмица на всички! И по-малко болни да има!

# 12
  • Мнения: 398
запис и от мен

а това е   за Бен

# 13
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте и аз да се запиша на първа страница newsm44. Пропуснах да се похваля, че в петък бяхме във Варна на консултация и на 4D. Видяхме пола на бебчетата, въпреки че за момата имам малко подозрения, ама доктора беше убеден, че е момиче. Ще си имаме син stork-boy и дъщеря  stork-girl, поне зе сега, пък може и да има изненада. На малкото човече му се видя пишлето, даже май се заигрваше с него, ама нали си е на мама малкия мъж. Момата  пък срамежлива като мен, свила крачета не се вижда нищо, ама те били така по-скромнички. Таткото като видя малкия мъж се ухили до уши и беше толкова доволен милия. А аз стискам очи и се моля другото бебче да е момиченце, така ми се иска да купувам и кукли и да вържа опашки. Развиваме се добре, отогваряме си на седмиците, даже и малко отгоре (430-450 грама).
 newsm51 за бен

# 14
  • Мнения: 124
Момичета,първо голямо "Извинявайте"на всички!Видяхме,че има грешки при изписването на имената и рожденните дати!Моля,проверете си домочадията и сигнализирайте!
До момента дължа лични извинения на Таня 2007,по скоро на половинката и!Танче,обясни на мъжо си,че причината за твоето многомъжество съм само и единствено аз.
На себе си,че съм забравила големия си син няма да се извинявам.Ако тате му има претенции тогава ще видя какво мога да направя!
(Ива) и твоя ник ще попрвя на всякъде!
Ама май има и още.
Казвайте други грешки!Ще изчакам ден-два и тогава ще се поправям,че е доста трудоемко.

Общи условия

Активация на акаунт