В Разград със шейни,падат весели игри!

  • 10 128
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 124
Браво бе Титанче-общувала само с Влади!По цял ден ми мигат тука едни прозорчета и едно химикалче тича напред-назад като ухапано! NaughtyАз верно,че не съм в час с събитията в този град,ама и ти не се ихтересуваш!Айди вече идвай си долу,че да излизаш често!

# 271
  • Мнения: 441
Ох,Бен ,ако знаеш как искам да си ида вече у дома.Ама за да няма дразги пак с бабето трябва да е началото на месеца ,а те пак го дават да ни затрупа снега.Дано изчака този път да си пренесем багажа,че той не е никак малко(само колко играчки имаме тук  ooooh!)

# 272
  • Мнения: 25
Мен ме било мьрзяло,не е верно,аз излизах но не ви видях сьжалявам.Всички които в момента сте на линия ви черпя по едно следобедно кафенце  food010А за тези ,които в момента оцьстват,направо на биричка.  beer

# 273
  • Мнения: 441
Тъй бе на нас само кафенце ,така ли?

# 274
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Оооооо,ко правите бе? Mr. Green

# 275
  • Мнения: 398
Добър ден за днес от мен! Mr. Green
Да си изпия кафето и да споделя още две предложения за нова тема:

"В Разград сме събрани,
красиви мами и хлапета засмяни".


"Слънцето в Разград напече,
тръгна по разходки малкото човече".

# 276
  • Мнения: 441
Тъй като от утре пак го дават да се застуди ,предлагам второто заглавие да го оставим за някоя пролетна тема.
А предложението за засмяните деца и красивите мами много ми харесва,предлагам него да изберем за следващата тема.Вие как мислите?

# 277
  • Мнения: 1 277
Тъй като от утре пак го дават да се застуди ,предлагам второто заглавие да го оставим за някоя пролетна тема.
А предложението за засмяните деца и красивите мами много ми харесва,предлагам него да изберем за следващата тема.Вие как мислите?

Аз съм за Peace

# 278
  • Разград
  • Мнения: 377
И аз съм за темата на mama Barba - за втората де.  Hug

# 279
Тъй като от утре пак го дават да се застуди ,предлагам второто заглавие да го оставим за някоя пролетна тема.
А предложението за засмяните деца и красивите мами много ми харесва,предлагам него да изберем за следващата тема.Вие как мислите?
И аз съм за newsm10

# 280
  • Разград
  • Мнения: 518
"В Разград сме събрани, красиви мами и хлапета засмяни" и аз съм за  Peace
Браво на mama Barba за хубавото предложение за заглавие на тема.

# 281
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добър вечер Hug Hug Hug

"В Разград сме събрани, красиви мами и хлапета засмяни" и аз съм за  Peace
Браво на mama Barba за хубавото предложение за заглавие на тема.
и аз съм ЗА Peace Peace Peace

Ей пак сте се изпокрили ей ........ Thinking

И Мирката къде изчезна newsm78 newsm78 newsm78

# 282
  • Мнения: 398
айде и още едно,за мамите,които работят

Разградската секси мама,
готви,шета,бачка-равна НЯМА.

# 283
Здравейте и от мен.Няколко дена само ви чета не успявам да пиша.

# 284
  • Мнения: 50
Добър вечер на всички. Много хубави теми измисляте  Hug. Всички ми харесват  Peace. Ама нали съм от бачкащите, аре за последната да гласувам - на mama Barba.

Аз съм си, гадна сряда ще ни чака ли утре Mr. Green. Днес щяха да ме "разкъсат" някви хора, направо луднах, съответно побърках и шефа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Вече като ме види да го приближавам, тръпки го побиват, сигурна съм.

Лека вечер от мен и утре хубав и успешен ден.

Общи условия

Активация на акаунт