Втора МАРТенска принцеса има тука,пожелаваме и здраве и сполука!

  • 9 077
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 123
а! даже и гримовете ще си помъкна Joy
искам на първата снимка с детето си да изглеждам  bowuu пич!!!

ей взе ми думите от устата - съвсем сериозно. Mr. Green

# 16
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честита нова темичка!
geriboeva, аз също съм взела Ленор Сенситив. Много е мек пи приятен според мен.

# 17
  • Мнения: 52
Добро утро и от мен

Зори тя темата си е много хубава,да не си посмяла да се нервиш

Ние днес пак сме на преглед,та сега както винаги съм със сценична треска.Нещо е взело да ми натежава и да ме приболява ниско долу,а и нали не се обръщаме....надявам се док да каже какво е положението,винаги забравям да го питам няколко неща,та сега ще взема да си напиша пищов за подсещане.

На всички ЛЕК ДЕН И САМО ХУБАВИ НОВИНИ Grinning

# 18
  • Sf
  • Мнения: 978
Имам предчувствие че в тази темичка ще са повече бебоците Praynig

Ей, засрамете се - за март няма да останат бебета!  Rolling EyesОсобено да внимават тези, чийто термин се пада на 3 март!  yes

# 19
  • Мнения: 83
и сешоар ще си взема ,а гримовете вече съм ги сложила върху чантата,сякаш всеки момент ще тръгвам Joyи пинцета за вежди и огледалце съм си взела.
Я кажете как се казва крема за зърната ,та да си купя един и него да сложа в чантата.
Изрязала съм си ноктите много късо ,за да свикна без тях,че после ако одраскам бебчо ще ми е гузно и виновно.
Дезодорант също съм сложила,абе пълна козметика........не отивам да умирам ,а да давам живот .....как няма да изглеждам добре......
относно дрехите за изписването съм в голяма чуденка.......

# 20
  • Мнения: 1
 Joy Joy Joy хей не се впрягайте  Joy
то като гледах февруарките излезнаха януарки ,  newsm78 а за нас какво остана- месеца се поосвободи - та предлагам да няма празно Joy Joy Joy
аз и мъжо сме огнени зодии та много ми се иска водолейче- обожавам водолейчетата, а и нямам търпение да стана отново нормален човек!!!Да имам талия, дупе, стегнати и малки гърди, да ям всичко, а не като хапна и храната да си стои в гърлото!!!  help ..................
за дрехите и аз не знам,предполагам че ще си стои голямото коремче, та и аз се чудя, но със сигурност все нещо ще ми се набие в очи

# 21
  • BG
  • Мнения: 1 900
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ ТЕОДОРА!ДА РАСТЕ ЖИВА,ЗДРАВА И ВИНАГИ УСМИХНАТА!Аз вече много се развълнувах и като глрдам вече не остана и време ,а нищо не съм пазарила.Смятам тази събота да си купя необходимите неща за изписване и разни други дреболий.А за количка само ще си набележа ,всъщност аз съм се спряла на Чико или пег прего и затова искам да ги поогледам.Лек ден на всички и само хубави новини!  Hug

# 22
  • Мнения: 2 022
Момичета, моля ви за малко информация.
Стерилизаторите за микровълнова какво представляват? Дали са само кутии (грубо казано), в които се спива вода и се редят шишета и биберони, или се правят някакви специални разтвори, или пък нещо друго правят? Досега не съм имала такова чудо - навремето изварявах шишетата на децата.

А какви са електрическите стерилизатори? По-добри ли са?

# 23
  • София
  • Мнения: 595
Хайде да се разпиша и аз в новата тема...

Току що установих, благодарение на отбелязването на Пингвинчето, че всъщност и двете ни девойки Лилиан и Теодора са били с термин 03.03. и направо изпаднах в шок и ужас...Ми и моята е мома и е за тогава, пък аз не ща да раждам още  Confused

За болницата аз задължително ще си взема сешоар за косата. Жените преси си носят да си правят прически, пък ние ще се притесняваме и ще ходим мокри, как не  Naughty
А гримове-задължително...ми нали на изписването трябва да сме 'УБАВИЦИ!!!

КикиНики, аз планувам утре да ходя на лекцията. Евето предполагам също ще дойде-тя е редовна.

Пролетна Фея, само кутии са. Нареждаш вътре нещата, наливаш малко вода и се стерилизира от парата. Даже съм чувала, че някой майки го правят с пластмасови кутии...

# 24
  • Мнения: 4 406

Ей, засрамете се - за март няма да останат бебета! 
ще разчитаме на Априлките да запълнят празнината  Laughing

# 25
  • Мнения: 1
едно съветче за пролената фея /без да ми се сърди Praynig/
тези стерилизатори са пълна загуба на пари и средства, за мен това е абсолютно излишно, евала ти че имаш такива сладки дечица, би трябвало да си наясно че не е неоходимо да даваш толкова пари за нещо което ще използваш 2-3 месеца, а после да се чудиш къде да му намериш място по шкафовете /не ми се сърди Praynig просто ми се виждат излишни  Wink/

# 26
  • Мнения: 63
Добро утро и от нас с бебчо!

Зори, много си е хубава темата, не се ядосвай. А откъде такова хубаво време се завъди в тази Белгия. Аз като бях там беше постоянно студено, хем беше лято. Много се радвам за теб.

За стерилизацията, на лекцията на 9 месеца ни казаха че трябва да се стерилизира всичко до 6 месеца , т.е. докато все още бебчетата почти нямат имунитет, после може да се продължи но не всеки ден , а веднъж седмично. Прекалено стерилната среда не се препоръчва за по-големи бебета , така им правим мечешка услуга
И аз се зачудих дали следващото ни бебче няма да е момченце, че момите мнооого нетърпеливи излязоха

Честно казано, мисля да не се престаравам със стерилизацията. Наистина, до 6 месеца ще го правя, защото бебо още няма имунитет. Нефертити е абсолютно права, че с прекалено стерилната среда правим мечешка услуга на мъниците. И после всяко излизане навън - настинка.
За прането - никога не съм си и мислила да пера на ръка. Не виждам смисъл. Живеем в толкова напрегнат свят и такава вредна околна среда, защо поне не се възползваме от удобствата на съвременната техника и технология???
Относно гладенето - не се бях замисляла досега. Май ще черпя акъл от темичките.  
Диана, и ние си взехме матраче кокос + пяна и да ти кажа засега съм доволна

# 27
  • Мнения: 57
Особено да внимават тези, чийто термин се пада на 3 март!  yes
ау, и аz съм от тях  Laughing. леле, точно по тоzи въпрос не се бях zамисляла... а и Ще си имам момченце, нали сега момче е наред  Wink  Mr. Green

btw, тоалет zа иzписването... хм, имайте предвид, че е доста вероятно дрехите zа бременни да си ги носим поне един месец след раждането. аz поне не мисля, че Ще сваля повече от 5 кг със самото раждане, а корема Ще има да се прибира...

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 11:58 от myran

# 28
  • Мнения: 2 022
едно съветче за пролената фея /без да ми се сърди Praynig/
тези стерилизатори са пълна загуба на пари и средства, за мен това е абсолютно излишно, евала ти че имаш такива сладки дечица, би трябвало да си наясно че не е неоходимо да даваш толкова пари за нещо което ще използваш 2-3 месеца, а после да се чудиш къде да му намериш място по шкафовете /не ми се сърди Praynig просто ми се виждат излишни  Wink/

Хич не ти се сърдя  Hug Те и на мен ми се виждат излишни - все пак знам, че и без тях може. Ама гледам, че всички ги коментират, та си рекох да разбера какво е това нещо.
Много благодаря за отговорите на теб и Деситка.
   bouquet 

# 29
  • Мнения: 1
KikiNiki утре в колко часа е лекцията и къде. Аз имам ангажимент рано сутринта - да ми вземат кръв и после съм свободна. Ако искаш можем да се уговорим нещо.

Ама Зори ти още ли им береш грижа на темичките. Прекрасни са със и без част от украсата. Важното е да ги пълним с приятни и радостни постове.

Общи условия

Активация на акаунт