Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 100
  • 320
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 418
Течности приема само под формата на вода с лъжичка или от обикновена чаша. Не иска от шише или бебешка чашка. А сокове и чайове никакви не иска.

Извора не е никак подходящо, много е малко.
Отивам да гласувам, че нямам претенции. Mr. Green

Изобщо давайте да решаваме бързо, щото сме големи размотавки и накрая ще останем без резервации. Дори и някой следващата седмица да се сърди, че не е могъл да гласува, защото не е влизал във форума няколко дни, вече е крайно време да се вземе решение. Достатъчно далеч са датите, за да може човек да си организира нещата. /Изключвам случаите, в които отсега се знае, че ще има ангажимент, като изпит или РД, но тези мами ще си гласуват за удобната им дата./ Peace

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 10:45 от Илит

# 61
  • Мнения: 491
За срещата днес - вероятно няма да дойда. Но момичета, които ще ходите, ако и след 16ч. сте там проверете долу в Пикадили дали раздават карти за играта на Памперс. Ако не идвам ще се тръчна след 16ч. до Фантастико, миналата седмица мъжкото ми слънце взе карти от там Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 145
Момичета, може ли да ми разясните каква е тази игра?  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 740
Ще се пробваме за карти на Пикадили.
Вода, пие по малко след хранене с пюре или каша, сок въобще не ми искаше докато установих, че пие сок колкото и дам от капачката на шишето (все едно е чаша). Магическата чаша на авент пасти да яде  Laughing

# 64
  • Мнения: 491
пие сок колкото и дам от капачката на шишето (все едно е чаша)
Тоя трик преди време от теб го научих  bouquet.

# 65
  • Мнения: 1 114
По повод анкетата: Като гледам колко много гласове има на които им е все едно, как ще се процедира ако гласовете "все едно" са повече от тези за конкретните места и дати?
Вода и други течности - Дари пие около 100 гр. вода на ден. Ако това изобщо може да се нарече пиене. Чайове не пие, сокове от лъжичка приема но малко. Майка ми нон-стоп ме обвинява, че това е защото докато кърмех не съм и давала да пие друго и детето не се било научило......
Млечни хранения - сутрин и вечер. Докато се хранеше нормално, изпиваше х 200-230 гр на хранене. Откакто ми отказва с мъка пробутвам 150-160. Sad
Илит, аз пък не останах с впечатление Извора да е малък хотел. Много ми хареса двора там.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 740
По повод анкетата: Като гледам колко много гласове има на които им е все едно, как ще се процедира ако гласовете "все едно" са повече от тези за конкретните места и дати?
Ако питате мен, тези на който им е все едно просто потвърждават, че ще дойдат независимо от място или дата, така че, гласовете се броят само за гласувалите за дата и за място. Само незнам като трябва да се направят резервации май трябва да се съберат имена на всички и да се плати капаро? Каква в същност е процедурата, че то така лесно ще дойдем, ама как се прави резервация за група някой знае ли?

# 67
  • София
  • Мнения: 2 418
Илит, аз пък не останах с впечатление Извора да е малък хотел. Много ми хареса двора там.
Ето какво пише на линка, който Страчи даде:
Хотел Извора разполага с:
- 1 единична стая
- 13 спални
- 8 двойни стаи
- 4 двойни стаи лукс
- 1 студио
- 1 панорамно студио лукс
- 2 апартамента
- 2 апартамента лукс
Вижда ми се малко... И не разбирам какво е това 'спалня' и по какво се различава от 'двойна стая'?
А за резервациите, ще пратим ЛС с данните на Страчка... май...  newsm78

# 68
  • Мнения: 228
Играта на Памперс: аз живея точно срещу Пикадили (във Варна няма Билла) и два дни подред проверявам сед 16 часа: никой от персонала не знае кой и кога ги раздава, вкл. и управителя?????? Аз също ще помоля, ако някой има излишна карта, да ми прати. Предварително благодаря!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 740
Вижда ми се малко... И не разбирам какво е това 'спалня' и по какво се различава от 'двойна стая'?
Спалнята е общо легло  Laughing , а двойна стая с 2 легла за 2 жени например отишли заедно на хотел.
И да , малкое. Дори и да заемем цялата база и лукс и апартаменти са 30 семейства, а аз в предишната анкета видях поне 35 гласа.

# 70
  • Мнения: 145
Обикновено двойните стаи са с 2 отделни легла, а спалните  - с едно голямо. Иначе и на мен това това ми се вижда малко...

# 71
  • София
  • Мнения: 2 418
Вижда ми се малко... И не разбирам какво е това 'спалня' и по какво се различава от 'двойна стая'?
Спалнята е общо легло  Laughing , а двойна стая с 2 легла за 2 жени например отишли заедно на хотел.
Ааааа, бъбреци, бъбрецииии... smile3555 Joy

# 72
  • Мнения: 1 114
Аз не съм отваряла линка на Стра4и, така по спомени ми се струваше, че не а малък. Но като чета това, което сте пуснали като инфо, явно е малък.

# 73
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 168
Здравейте!
Аз също току-що гласувах. След дълъг размисъл се спрях на Априлци , поне от снимките екстериора на хотела /поляни и басейн - огромен е  Laughing/ много повече ми хареса. Стаите за мен не са от такова значение , важното е да са чисти и да има топла вода. За дата - края на май. Юни ми е много по-неудобен. Пък и готино ще бъде да празнуваме заедно първият детски празник на нашите априлчета в Априлци! Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 114
Според мен, не трябва да има опция "нямам предпочитания", защото ако се случи, че гласовете са равни, ще трябва пак нова анкета да пускаме.

Общи условия

Активация на акаунт