Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 087
  • 320
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 15
Здравейте момичета.За съжаление много рядко имам възможност да влизам в нета и затова хич не пиша но успява малко да чета.Много се радва за срещата но не можем да дойдем за съжаление отличен за организацията.
Милички имам голямо притеснение за моя 10 месечен Никола.От три месеца наддава само по 150-160 гр.в момента е 7800 и е70 см а се роди 3700 50 см.Притеснявам се за наддаването.той до 6 месеца беше на кърма след това се захранихме успешно ,яде всичко и то по колкото трябва само не обича месо и не го яде.Ядем каши от които уш се пълнее ама ......Много обича плодове и зеленчуци, а збравих да кажа,че сутрин и вечер го кърмя и след като цока към 8 се буди в 7 сутрин.Моля споделете малко опит ,че вече ще се побъркам от притеснение.след последната консултация док ни праща на преглед при доц. Маринова спец по храненето обаче  аз откровено не занам какво мпоже да измисли тя той си яде всичко и никога не е имал проблеми с обриви или разтройство и др.Доста дълго стано, но искам да ви дам по-ясна представа.Много благодаря предварително на всички които ще споделят своето мнение.




















# 316
  • Мнения: 145
Treasure, не бързай да се тревожиш. От личен опит мога да кажа, че Дени(която по принцип си е доста едричка) така си расте поначало - дръпва повечко и след това по 1-2 месеца почти не си променя теглото.Важно е и дали расте на височина. Ако дърпа на височина, е нормално да не си увеличи съществено теглото.

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 130
treasure моята дъщеря също не надава повече от 300гр на месец.Но тя е толкова подвижна и същото време спи през деня само час.Така че няма да се плашиш ако детето ти е здраво какво значение е колко килограма е?
аз маи скоро не бях писала.е ако на някои съм липсвала въобще Embarassed

# 318
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз си признавам, скоро не съм ходила на хотел, ама някой може ли да ми каже какво значи alpiiski stil  newsm78

# 319
  • Мнения: 350
Аз си признавам, скоро не съм ходила на хотел, ама някой може ли да ми каже какво значи alpiiski stil  newsm78

Не съм много сигурна, но не са ли скосени таваните!? Не дай боже алпийски стил да означава студено..... hahahaдобре, че ще е лято  Joy

# 320

Общи условия

Активация на акаунт