Докато АПРИЛчето си спинка нощем сладко, какво ли правят мама и татко?

  • 14 103
  • 320
  •   1
Отговори
# 270
  • Попово
  • Мнения: 687

Като гледам как вървят нещата, да спретнем една софийска среща, а всички които не са от София на гости на софиянки Mr. Green

ами кажете кога де Joy ако не чакам понеделник да видим какво става с офертите и капарото

# 271
  • Мнения: 1 925
veselina miteva, интресено ми е какво очакваш от офертата ? Цените няма са кой знае колко различни за стаите, най-много 5 лв. отстъпка за стая. За оферта хората искат бройка, затова казах, че четвъртък е краен срок. Но все пак може да се варира с 2-3 стаи преполагам.
neci, НИ стааа Яев  Wink, вече сме 23-24 семейства сигурни, т.е. толкова стаи ни трябват. Приключихме с търсенето на хотел.

# 272
  • Мнения: 3 091
Запазих 22 помещения във Винпалас. За сега имат места. Обещаха повече инфо утре.

Чифлика не могат да поемат такава голяма група и не дават отстъпки.

Априлци ми ги оплюха.

Предполагам, че отстъпката ще е между 5-10%, хубаво е да се ориентирате и към вида стая, но това утре като пуснат цени за нас.  Hug

аз пак нещо не съм разбрала  Embarassed . трябва да се даде бройка за да се разбере офертата, но има семейства като моето което чакат офертата за да могат да кажат дали ще присъстват.  от тук възниква въпросът: ще можем ли да се включим след дадената оферта или бройката ще е окончателна и да си избия мечтите за присъствие?

Споко със 100% сигурност ще има промърдване на бройката. Идеята е да блокираме тези стай.
Браво! Страхотна си!

Защо оплюха Априлци?

# 273
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ето къде явно са ходили Априлки 2006 и къде ще ходят отново,евентуално!!
http://www.elena.bg/hotels/usoeto/index.htm
там също е готино
Офертите на Априлките са супер!!Вижте ги в анкетата им:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256778.0;viewResults
Ние отпадаме почти на 100% за Винпалас.Ще питам татито и ако е приритал,може да дойдем,но едва ли....
Отивам да стягам багаж,че заминаваме извън града..... JoyМного се радвам,когато имаме възможност да излезем извън Варна и го правим при всяка възможна ситуация:)

# 274
  • Мнения: 491
Страчка, то аз не ти и бях писала, че съм за Априлци, а ми е ясно, че човек не може да помни всеки за къде е гласувал Crazy. Пък и казах, че няма да се цепя от колектива Naughty.

Но за обяд/вечеря ще отстоявам обяда (не, че няма да ям, ако е вечеря Joy). Иска ми се обяд на открито та и децата да могат да тичат на воля. Ако е вечеря не вярвам да могат да спят по количките - все пак ще сме много народ, ще прелива от силни звуци, а и много от децата ще са превъзбудени от впечатления и срещи с нови другарчета Party.

Махам анкетата, явно от нея вече няма смисъл.

elku - elena, Stra4iatela  bouquet



# 275
  • Мнения: 354
neci, НИ стааа Яев  Wink, вече сме 23-24 семейства сигурни, т.е. толкова стаи ни трябват. Приключихме с търсенето на хотел.

# 276
  • Мнения: 228
В Усоето (където ще ходят Априлки 2006) съм била и е невероятно! САМО ЧЕ: пътят до Елена е доста неприятен (имам предвид след като се отбие от магистралата) и аз трудно го понасям, а какво остава за мънички дечица... с Васил нямам проблеми, но Боян определено не обича да пътува с кола, а еленския път наистина не е приятен, освен това е тесен и опасен.
Както и да е : вече избрахме... а който се е включил навреме в дискусията - мнението му е зачетено, но пост фактум вече няма какво да се коментира.
Христина_к: току-що си поговорих с нея и искрено се надявам да отстъпи. Тя е много добър  човек и душа на компанията.

# 277
  • Мнения: 161
Здравейте, виждам доста усърдно се дискутира темата със срещата. Виждам,че остава Винпалас, ми ние почти е сигурно, че отпадаме Sad, просто доста ще се събере като разходи, множко ще са за нас, поне на този етап като пресмятам поне 300-400 лева ще ни стъпи с път и разходи. Ще го обсъдим по-подробно на семеен съвет и ще дам до ден крайно решение
Страчи, Весито има в предвид, че на нея й трябва точна дата за да може таткото да си направи така дежурствата, че да вземе някоя и друга компенсация, да не се падне точно тогава дежурен, същото е и при нас по принцип.

# 278
  • Мнения: 354
Дааа, освен цитата исках да кажа, че аз вече пратих запитването, ама нищо ще им кажа че сма се увеличили и няма как. Аз много се радвам, че станахме толкова много потвърдилите Hug

Ние утре отиваме на Мальовица за 4 дни.  Вместо да се радвам, така съм се спекла от тези гадни прогнози за времето , а стаичките са доста тесни там в хотела и се надявах да сме повече навън.
 А пък какъв списък с неща които ще вземем съм направила лелеееееее  ooooh!
Цяла влакова композиция ще ни е нужна. И това без коритцето(мисля да го къпя под душа) вие правили ли сте го ?
Скъпичко ще е , но пък съм сигурна че ще си заслужава(ще ви видим) Party

# 279
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 168
И аз по принцип бях за Априлци , но и за Винпалас ще се включим. Малко е по-голяма снобарията там отколкото обичам по принцип , но желанието ми да ви видя на живо е по-силно. Само незнам как ще ни изтърпят в този 4- звезден хотел нашата супер шумна бебешка компания , но това не е наш проблем! Wink Горките останали поциващи! Crazy
Айде да се задвижват вече нещата с капарото и така нататък.
Сиси, тя датата е единственото ясно от няколко дена насам , така , че мисля , че Веселина пита точно за цената. Както и е казала Страчи разликата ще е минимална, освен ако Елку-Елена не уреди допълнителна отстъпка покрай фирмата си /незнам дали е възможно де/.

# 280
  • Мнения: 3 091
Марта, не разбирам за каква снобария говориш във Винпалас!  newsm78 поне за мен няма такова нещо - най-обикновен хотел! да, категорията му е 4 звезди, но нищо снобско не видях...


мисля си, че след националната среща или ще сме изпокарани, или ще сме най-сплотените априлки на земята!
 Joy
да сме живи и здрави, чавенцата - и те, любимите -и те, да ни търпят и да ни глезят!

# 281
  • Мнения: 78
Мили Априлки и Априлчета, ние пак започнахме да се борим за кредит за апартамент (щото то не е като по рекламите, както знаете сигурно)  ooooh! Съвсем официално отпадат всякакви планове, свързани по какъвто и да е начин с финанси, които ще потъват във вноски и връщане на заеми, както се очертава на първо време... Дори и моят рожден ден другата седмица. Както и на Филип и баща му съответно.  Sad Но пък ако успеем, няма да има по-щастливи от нас  Simple Smile... Друго няма какво да споделя май. В главата ми само пари и кредити се въртят  Crazy

# 282
  • Мнения: 1 925
tinitita, с теб априлска среща в Калофер Peace
Сиси, Марта е обеснила, датата от 3-4 дена сме я решили и никой не я коментира, тя питаше за офертата.
А как е сладка малка синеока Криси ?
  Hug

# 283
  • София
  • Мнения: 9 116
Момичета официално се отказвам от идването на срещата  Cry след семеен скандал. Просто ни е прекалено скъпо. Съжалявам. Не можем да си позволим да изхарчим 300-400 лв. за 2-3 дни.
Ако имаме възможност (мъжът ми не е в сесия и не сме съвсем без пари тогава), може да опитаме да дойдем и да си потърсим по-евтин вариант за пренощуване там.


Страчи
, извинявай, че те разигравам така 100 пъти.  Tired

# 284
  • Мнения: 161
Сиси, Марта е обеснила, датата от 3-4 дена сме я решили и никой не я коментира, тя питаше за офертата.
А как е сладка малка синеока Криси ?
[/b]  Hug
Blush
Съвсем възможно е да не съм разбрала, постоянно ми се губи форума, все някакви грешки дава....Уффф и на мен много ми се иска да успеем някак си,  имам да получавам един хонорар и ако ни изненадат, може и ние да ви изненадаме. Толкова се радвах на тази среща, още от миналата година ми е в акъла, но уви с тоя кредит и пустият ремонт, който сякаш няма край.....сега и покривът потече......ама стига съм се оплаквала
tinitita, много добре те разбирам. Успех! Hug
Преди малко гледах клипчето на Илит, Криси като Калина показва, когато има желание "на колко годинки ще стане" и също така клати глава,това са ни новите постижения  Party
Как се справяте, момичета, останах без кръст, Крисуна-муцуна иска само да се държим и да обикаляме стаите, не признава вече проходилка, иска само някой да я държи. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт