Гатанка с албатрос

  • 48 550
  • 879
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 393
това е бил любимият му албатрос, познал го е ... ?
о, вярно , че е сляп? Но може все пак да го е разпознал ...
Или този албатрос го е ранил, за да ослепее ... ?

# 46
  • Мнения: 1 113
Има ли връзка с пръстените, които поставят на краката на албатросите?

# 47
  • Мнения: 393
Има ли връзка с пръстените, които поставят на краката на албатросите?

ако има може би по това е разпознал албатроса ... ? Laughing Това със познатия албатрос , май трудно ще ми излезе от главата, но просто  предполагам .

# 48
  • Мнения: 9 904
ама той е умрял след първата хапка - едва ли първо е хапнал от крака, пък и те сигурно свалят пръстена, преди да сготвят албатроса Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 113
Е, тити, не убивай надеждата ми! Тъкмо щях да добавя, че може би навремето докато е слагал пръстена на албатроса и той му е изчокал очите и ти сега - не му бил сервиран с краката! Дай да вкараме малко екзотика, морско момиче  Grinning

# 50
  • Мнения: 393
може и готвачите да не са обърналеи внимание на това ...  Grinning Laughing

# 51
  • Мнения: 491
Да не би той самият да е носел със себе си албатрос и да го е забравил в таксито? -Не

Прогледнал е и от шока като видял , че не са му дали албатрос, а нещо друго получил инфаркт  Laughing -Не, не е прогледнал, нооо наистина е получил сърдечен удар от шок!

newsm78 и какво като е бил моряк... - Това е ключа за палатката Wink
май не сме стигнали до отговора още....- Не още, наближавате средата

сред моряците се смята за зла поличба да убиеш албатрос - чака те и теб сигурна смърт. да не би морякът да е бил толкова отчаян от това, че е сляп, че нарочно да си е поръчал албатроса, за да се гътне? -Не

това е бил любимият му албатрос, познал го е ... ? -Не Joy
о, вярно , че е сляп? Но може все пак да го е разпознал ...-Не
Или този албатрос го е ранил, за да ослепее ... ? -Не

Има ли връзка с пръстените, които поставят на краката на албатросите? -Не

Има ли връзка с пръстените, които поставят на краката на албатросите?

ако има може би по това е разпознал албатроса ... ? Laughing Това със познатия албатрос , май трудно ще ми излезе от главата, но просто  предполагам . - Не, няма връзка


ама той е умрял след първата хапка - едва ли първо е хапнал от крака, пък и те сигурно свалят пръстена, преди да сготвят албатроса Simple Smile
-Точно така, освен това е бил и сляп

Ох, не мога да си публикувам отговора...

# 52
  • Мнения: 212
А знаел ли е(усещал ли е),че ще умре?Знам,че е тъп въпрос,но искам да попитам Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 810
Моряк
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към: навигация, търсене
Морякът е човек, който управлява кораб, или асистира при направлението на кораба, поддръжката или операциите. Моряк е също човек, който се занимава с управлението на лодки, плавателни съдове по водна повърхност. Това определение може да се използва както за Адмирал от флота, така и за човек който излиза с платноходка в открито море (или яхти, като хоби).
 Joy

# 54
  • Мнения: 491
Е, тити, не убивай надеждата ми! Тъкмо щях да добавя, че може би навремето докато е слагал пръстена на албатроса и той му е изчокал очите и ти сега - не му бил сервиран с краката! Дай да вкараме малко екзотика, морско момиче  Grinning -Екзотика има, не се отчайвайте, но още не сме стигнали до там Wink

може и готвачите да не са обърналеи внимание на това ...  Grinning Laughing -Не искам да ви разочаровам, но е нямало е нито крака, нито пръстени, най обикновено месце...

Хайде сега насочете се и към професия, месторабота и т.н....Опс, изпреварихте ме!

А знаел ли е(усещал ли е),че ще умре?Знам,че е тъп въпрос,но искам да попитам Mr. Green -Не, изобщо (защо да е тъп въпрос? тук не се знае от къде ще ти дойде отговора)

Моряк
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към: навигация, търсене
Морякът е човек, който управлява кораб, или асистира при направлението на кораба, поддръжката или операциите. Моряк е също човек, който се занимава с управлението на лодки, плавателни съдове по водна повърхност. Това определение може да се използва както за Адмирал от флота, така и за човек който излиза с платноходка в открито море (или яхти, като хоби).
 Joy -Ха-ха-ха rotfImbo Защо изобщо се съмнявате във вашето тълкуване на думата моряк? Най-обикновен моряк е бил човека, всъщност, даже няма значение дали е бил обикновен моряк или капитан
[/color][/b]

# 55
  • Мнения: 393
при първата хапка сервитьора го е заговорил (  дали е вкусно, нещо от сорта... ) и той  - моряка разпознава гласа и от шука умира?

# 56
  • Мнения: 3 810
сеща се за нещо носталгично? тъжна драматична история?

# 57
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Да не би да е убивал албатрос някога си?

# 58
  • Мнения: 212
Бил е в друга държава,отишъл е на ресторант.След първата хапка е разбрал,че корабът му е отплавал и е получил удар Mr. Green

# 59
  • Мнения: 393
а с таксито има ли още неща свързани освен, че не е можел да го кара като е сляп?

Общи условия

Активация на акаунт