Съвременен дизайн за "обикновения" човек - 3

  • 27 332
  • 312
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 249
Bohu,
не даде размери на стаята, но на пръв поглед мога да ти кажа следното:

Шкафчетата и ТВ-то могат да са в ниската част на стаята, а леглото - във по-високата.
Определено ще се чувствате по комфортно. Освен това ще бъде по-подходящо за въдиците
Не се тревожи за това , че от вратата се скача в леглото, все пак става въпрос за спалня и леглото е основното.
И или снимките не са излезли добре, или цветът на стаята е прекалено тъмен за размерите й.
Можеш да експериментираш и да я боядисаш няколко пъти, но като цяло мога да те посъветвам стените да боядисаш в светъл цвят, а таванът - в същия, само че с един тон по-светъл.

Дано обясних добре.

И последно - ако на прозорчето слагате щори, или перденца - нека са по-широки от самия прозорец, така ще го разшириш оптически.
Колкото до леглото - най-добре е матрак на земята, може и само с подматрачна рамка, пак директно сложена на земята.
А ако слагаш легло, най-добре е да е от тези с повдигаш механизъм, за да можеж да си прибираш завивките вътре.
по назад съм дала и размерите-шир.2.90 и дължина 3 метра.стените са с бял латекс и леглото се състои от 2 матрака на земята сега съм ги разместила ето така,но в тая ниша хич не се спи удобно  Sad.пробвах да сложа тв в най ниската част но тогава не остава място за матрака.просто скосяването започва на 10см от пода.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219375&photo=13
надявам се сега да се вижда по добре.

# 76
  • Мнения: 533
Решението е да си вземеш един матрак -персон и половина/тип Приста/ и да го сложиш на местото на шкавчето.

# 77
  • Мнения: 280
а дали някои може да помогне на мен-искам да си боядисам едната стена на спалнята в бяло на големи черни цветя.как да стане това.първо мислих за тапети -но поне тези които аз гледах са с много малки цветя и така стената изглежда по скоро сива.искам големи светя да се отличават.бях чела че имало някакви стикери дето били изрязани и се лепят на стената,ти си боядисваш отгоре и после махаш стикера.ако някои има представа как става,ще се радвам да сподели Praynig

# 78
  • Мнения: 533
а дали някои може да помогне на мен-искам да си боядисам едната стена на спалнята в бяло на големи черни цветя.как да стане това.първо мислих за тапети -но поне тези които аз гледах са с много малки цветя и така стената изглежда по скоро сива.искам големи светя да се отличават.бях чела че имало някакви стикери дето били изрязани и се лепят на стената,ти си боядисваш отгоре и после махаш стикера.ако някои има представа как става,ще се радвам да сподели Praynig


http://archzine.com/index.php/interior/candy

# 79
  • Мнения: 280
нещо такова да,ама ми се ще да не си поръчвам от чужбина.може би тук в някои копирен център може да прдлагат такива услуги-имат лазер за рязане и стикери правят.трябва да потърся.мерси  bouquet

# 80
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
BOHU,
ren-ren ти е дала отговор. Най-разумно е да сложиш матрака на мястото на шкафчето, нищо, че ще точно до вратата.
Въдиците сложи в ниската част, където се 10-те сантиметра височина.
Всъщност на мястото на матрака под нишата можеш да направиш шкаф с плъзгащи огледални врати или пък най-обикновени етажерки, които да събират вещите ви.
ТВ-то можеш да  закачиш на стойка на тавана.
А самата врата, ако се отваря навътре и заема допълните пространство, можеш да смениш с такава, която се отваря сгъвайки са на две в средата.


Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 14:26 от luda

# 81
  • Мнения: 3 640
Никой ли няма да се включи?

Sun, please  Praynig Praynig Praynig


nivear, обещавам, миличка! Само да се задържа вкъщи, че всички снимки са ми на домашния РС.  Hug

# 82
  • sofia
  • Мнения: 249
ами ще видя 4е и оловинката трябва да се съгласи,а той държи да му е широко
мерси за идеите

# 83
  • Мнения: 227
Привет и от мен мили момичета,
поздравления за темата,лично за мен е много практична,интересна и полезна.
 Вече от няколко месеца се опитвам да реша какъв точно искам да бъде интериора в стаята,която ще ремонтираме на пролет и все още не съм открила идея,която да ме грабне.
 Ще съм много признателна за всяко едно предложение или хрумване,което споделите,ще се опитам да бъда кратка - стаята е със северно изложение и слънце почти не влиза,с една дума мрачна стая,на всичкото отгоре с мойта умна глава поръчах холовия ъгъл по интернет и се оказа,че десена,който си бях харесала е не съвсем същия и ъгъла изглежда огромен за стандартната ни стая с размери 3,80 /4,00 м. та ми се иска,някак си,ако има начин да създам усещането за дълбочина на стаята и простор.Не ме притеснява да съм нестандартна,дори напротив допада ми,но усещам,че ми липсва усет,затова ви моля за малко помощ,не съм се спряла на точно определен цвят за стените,ето това е ъгъла,с който трябва да се съобразя

но цвета на дамаската на ъгъла в действителност е светло кафяв.

 С нетърпение очаквам предложенията ви.
                    Благодаря! Flowers Bouquet

# 84
  • Мнения: 533
Цвят на стените - праскова , жълто , оранж , жабешко жълто /зелено/.Трябва светлина и огън в тази стая.

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 08:12 от ren ren

# 85
  • Мнения: 25
нещо такова да,ама ми се ще да не си поръчвам от чужбина.може би тук в някои копирен център може да прдлагат такива услуги-имат лазер за рязане и стикери правят.трябва да потърся.мерси  bouquet
Не бих ти препоръчала да сложиш стикери на стената. Да, много е лесно и красиво, но не е издръжливо. По-добре изрежи от ПВЦ самозалепващо се фолио шаблон, от който да нарисуваш желаните форми.

# 86
  • Мнения: 2 085
този цвят не го бях чувала Grinning Peace

# 87
  • Мнения: 533
този цвят не го бях чувала Grinning Peace

Ха ха ха - зелено , де Joy

# 88
  • Мнения: 227
 Благодаря,оранжевото определено е мой любим цвят,а усещането стаята да изглежда по голяма,отколкото е всъщност - това също ме вълнува,мислех си за съчетаване на два цвята по стените,огледала  newsm78 ,ако имате идеи с радост ще ги приема  Hug

# 89
  • Мнения: 280
нещо такова да,ама ми се ще да не си поръчвам от чужбина.може би тук в някои копирен център може да прдлагат такива услуги-имат лазер за рязане и стикери правят.трябва да потърся.мерси  bouquet
Не бих ти препоръчала да сложиш стикери на стената. Да, много е лесно и красиво, но не е издръжливо. По-добре изрежи от ПВЦ самозалепващо се фолио шаблон, от който да нарисуваш желаните форми.


и аз така предпочитам,но къде да намеря кои да ми изреже шаблона?аз едва ли ще мога сама.

Общи условия

Активация на акаунт