Мога ли да разбера кой стой зад даден IP адрес

  • 57 777
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 323
По принцип може ... но само ако е реално ай пи.Ако е нереално ... просто няма как.

Има как - ако ти се занимава! Отиваш при интернет доставчика и искаш разпечатка за съответния период. Там е отбелязано в толкова часа на тая дата кой точно потребител е ползвал това АйПи. Всичко това, обаче става на добра воля от доставчика - не съм сигурна дали законово е уредено! Техния админ може да ти извади информация от когато пожелаеш - стига да иска, разбира се! Искала съм такива разпечатки, макар и по друг повод!

# 31
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
По принцип може ... но само ако е реално ай пи.Ако е нереално ... просто няма как.

Има как - ако ти се занимава! Отиваш при интернет доставчика и искаш разпечатка за съответния период. Там е отбелязано в толкова часа на тая дата кой точно потребител е ползвал това АйПи. Всичко това, обаче става на добра воля от доставчика - не съм сигурна дали законово е уредено! Техния админ може да ти извади информация от когато пожелаеш - стига да иска, разбира се! Искала съм такива разпечатки, макар и по друг повод!
...
Ох, много зависи ... ами ако някой краде интернет?
Мой приятел две години крадеше интернет от едно училище ... Тогава как става работата с доставчика ?
Ох ситуации много!
Ама по - хубаво от една добра парола няма ... пък на който мъ се занимава, да се опитва да я разбива ...  Wink

# 32
  • Мнения: 21
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?

# 33
  • Мнения: 21
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?
Знам.

# 34
  • Мнения: 61
Може да ми се смеете  Embarassed ама къде и как се вижда този ІР адрес? Неискам изненади  Embarassed

# 35
  • Мнения: 21
Цитат
Знам.

А би ли споделила? baby_neutral

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Може да ми се смеете  Embarassed ама къде и как се вижда този ІР адрес? Неискам изненади  Embarassed
Ако питаш за пощата си в abv влизаш в история и там гледаш кога и в колко и от от кой IP адрес е влизано.  Peace

# 37
  • Мнения: 5 370
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?
Може, отиваш в Темпорари Интернет файлс. Там се пази копие на почти всяко нещо, което аксесваш в Интернет-картинки, страници.....то е като един малък принтскрийн.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
А знаете ли ,как мога да разбера, в какви сайтове е влизано от нашия компютър, при положение ,че е изтрита историята?
Може, отиваш в Темпорари Интернет файлс. Там се пази копие на почти всяко нещо, което аксесваш в Интернет-картинки, страници.....то е като един малък принтскрийн.
Това е само ако си с IE като браузър и ако не ги триеш периодично.

# 39
  • Мнения: 5 370

Това е само ако си с IE като браузър и ако не ги триеш периодично.
Това е така, да, пропуснах да отбележа.Не знам как е за Операта или Модзила, понеже не ги ползвам.

# 40
  • Мнения: 69
Здравейте! А някой знае ли как може да се разбере  какви сайтове са посещавани, ако се ползва Mozilla Firefox и хисторито е изтрито?Благодаря предварително.

# 41
  • Мнения: 69
Да считам ли, че няма начин да разбера?

# 42
# 43
  • Мнения: 69
Благодаря за отговора, но изрично подчертах, че хисторито е изтрито.Това ръководство не ми върши работа newsm78.

# 44
  • Мнения: 21
Благодаря за отговора, но изрично подчертах, че хисторито е изтрито.Това ръководство не ми върши работа newsm78.
Ако отговора го няма в това ръководство, е нужен курс компютър за напреднали. Струва около стотина лева (май  newsm78)...

Общи условия

Активация на акаунт