10 евъргрийна,free edition,от свекъра(свекървата).

  • 161 834
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 915
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Аз обаче този път не се досещам.Дай джокер  Thinking
Ни моа ма Кукимявко, срам ме е Blush Много е гадно!


Да не е платено за вечни времена място на гробищата?  Joy На мен това ми хрумна с тази насока, която взе темата Laughing

# 916
  • Мнения: 17 546
Аз обаче този път не се досещам.Дай джокер  Thinking
Ни моа ма Кукимявко, срам ме е Blush Много е гадно!
Да не е платено за вечни времена място на гробищата?  Joy На мен това ми хрумна с тази насока, която взе темата Laughing
Mr. Green Украсата към него... Ква си хитруша! Joy

# 917
  • Мнения: 487
на пицария????

# 918
  • Мнения: 474
Балу - само мога да си представя в какъв филм живееш  Mr. Green, то от страни смешно, ама то на чужд гръб и 100 тояги са малко...  Naughty Hug
Julisa - е, твоята свеки е за бой..... как може да говори такива работи на дъщеря си, тя виждала ли е бебе със спина бифида  Close Close Close /ама така, хубаво да го разгледа, че да види какъв ужас е   Cry#2gunfire Абе, хора всякакви... то и моята ми беше казала, че може от родилното да се върна без бебе - ''Ми, то всичко се случва...''  bash /това съм го писала в предишните страници  Close/

# 919
  • Варна
  • Мнения: 2 056
Julisa - е, твоята свеки е за бой..... как може да говори такива работи на дъщеря си, тя виждала ли е бебе със спина бифида  Close Close Close /ама така, хубаво да го разгледа, че да види какъв ужас е 

Ами сигурно е виждала, 40г. е работила в реанимация. Точно затова смята,че трябва най-подробно да обяснява за каво става дума.

Кукимявка, аз към ножа бих прибавила и свой портрет с  имената си с големи букви!

# 920
  • Мнения: 958
Балу  Hug , как я търпиш тая.
Леля ми навремето, по комунистическо, имаше проблеми с бившия си вече мъж. Та му беше казала
"виж го тоя нож, с него спя под възглавницата, от семейство на хайдути съм, така че внимавай, ще те наръгам без да ми мигне окото, за такъв като тебе повече от 5 години няма да ми дадът. Ще те излежа, ще си изляза и още ще съм млада"
Той беше страхлив и повече не се веснал. Сега след години, вече са в по добри отношения заради братовчедка ми, та той все повтаря, " от вашето семейство по-далеч, че сте много люти, тая лудата навремето замалко не ме закла"  hahaha

# 921
  • Мнения: 474
Кукимявка, аз към ножа бих прибавила и свой портрет с  имената си с големи букви!

 Joy Joy Joy Joy Joy

# 922
  • Мнения: 17 546
Балу  Hug , как я търпиш тая.
Слава на Бога, не ми се налага! живеем отделно от години и не се срещаме за да не си причиняваме стомашен дискомфорт Joy но ей така ми припомня за себе си от време на време #2gunfire


Кукимявка, да не ми се разсърди за предложението за подаръка? Embarassed

# 923
  • Мнения: 1 950

Кукимявка, да не ми се разсърди за предложението за подаръка? Embarassed

Хич не ти се е разсърдила, ами щерка и умори компа Mr. Green

# 924
  • Мнения: 17 546

Кукимявка, да не ми се разсърди за предложението за подаръка? Embarassed

Хич не ти се е разсърдила, ами щерка и умори компа Mr. Green
Ох, успокоих се! Laughing Да го лекува и да се връща, Поздрави! Hug

# 925
  • Мнения: 17
Ето още малко от моята начетена банкерка:

Вчера след вечеря си говорим за работа, и тя казва:
-Мани, мани, а пък ние в банката, смениха ни системата и сега е ужас, всичко пишем на латиница, добре, че поне ЕГНтата ни ги оставиха да пишем на кирилица!!!!

Смях...... Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 926
Ето нещо от моята майка: веднъж  си бях оскубала веждите много грозно(защото бързах) и майка ми като ме видя ме попита:
-Някой казвал ли  ти е , че са ти много добре оформени веждите?-аз гледам с недоумение и се чудя(защото бях забелязала пораженията,които си бях нанесла), но казвам :
- Не , не са ми казвали, -а майка ми:
-Е много ясно,че не са,няма и да ти кажат!

# 927
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
направо ме шашнахте - то моята е зла  afwitch ама вашите.... #Cussing out

# 928
  • Мнения: 284
Моята не е зла ама е проста  Laughing Последния път като дойде нищо не донесе на внучето си (какато винаги),но виж за мен и мъжа ми донесе 3 кисели млека с изтекъл срок на годност   Tired  Какво повече да кажа освен че не и е за първи път  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 929
  • Мнения: 17 546
Моята не е зла ама е проста  Laughing Последния път като дойде нищо не донесе на внучето си (какато винаги),но виж за мен и мъжа ми донесе 3 кисели млека с изтекъл срок на годност   Tired  Какво повече да кажа освен че не и е за първи път  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Ти пък! От мама съм получавала с "обич" пет полу скапани домата; бурканче вкиснало сладко; твърдички парчета от баница, с аромат на мухъл; раздърпан, лилав пуловер с ламе, №46, подарък от приятелка, която си е разчиствала гардероба за някое от ... децата; други ужасни дрешки с неизяснен произход; обувки, които на никого не стават... Що да ги хвърля жената, казва, че е грехота да се хвърлят такива неща. Днес съм се настроила на "мили" спомени от роднини. За майка ми става въпрос, не за свекърва ми. Сега всички, писали тук, ще решат: Как пък на тая майка и същия образ и подобие като свекърва и? Тази история е с 38 годишна давност... Ако на някой му се чете това...

Общи условия

Активация на акаунт