AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 224
  • 434
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 452
аз съм много доволна от мойта представителка и имам пълно доверие - много е коректна и възпитана и винаги се старае да опакова продуктите в разни торбички и пакетчета и винаги ми дава каталози и подаръчета - голям късмет изкарах с нея!  И най- важното не е нахална да ми досажда да поръчвам !  Laughingима някои много досадни дето ти звънят постоянно - преди години една на Орифлейм ми скъса нервите от обаждания,че даже и ме накара да отида до централата на Орифлейм да си взема продукта - и  повече не съм поръчвала при нея
но тази на Ейвън господ ми я прати

# 31
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
gali_portokali мисля че малко се вманиачаваш.Спиралите и червилата с такъв целофан че ако се махне посмъртно не може да се постави.Поне моите неща идват запечатани в индивидуална опаковка.
Е представител е свеки ,може би затова   Joy

# 32
  • Мнения: 32
Да ви питам за балсамите от серията Адванс Техник бива ли ги ....и по- точно този без отмиване ,защото съм с много суха коса и имам нужда от нещо такова ,но се страхувам да не лепне косата след това ,някой може ли да даде отзиви ?
Благодаря !

Балсамът без отмиване е доста по-рядък от другите балсами на Avon и за мойта дълга до кръста коса слагам по една шепа. Не лепне косата от него, става мека и се разресва по-лесно. Струва ми се, че е за нормална коса и аз поне му добавам по няколко капки масло /бадемово, жожоба, розмарин или каквото имам или малко зехтин/. Ако косата ти е много суха, ползвай "възстановяващата маска за коса" стр. 120 от К3. Като спрей е без отмиване и е точно за суха и увредена коса. По-скъп продукт е, но се ползва по-дълго време и е с по-добър ефект.

# 33
  • Мнения: 452
Благодаря ти за отговора(- тази възстановяващата маска си я поръчах вече ,но се загледах и в балсамите ,та затова реших да попитам
Иначе от спрея за блясък и тези спрейчета дето се впръскват съм много доволна - по нищо не отстъпват на спрейчетата от 20 лева дето си ги взимам от фризьорските салони 

# 34
  • Варна
  • Мнения: 112
Момичета да ми кажете нещо за аромата на Крустал аура? Какви нотки се долавят и траен ли е?

# 35
Здравейте на всички!
Аз съм представител от скоро и много ми помагате с вашите коментари за продуктите. Искам да попитам какво е мнението ви за Дермабразио, помага ли за заличаване на старчески петна?

# 36
  • Мнения: 1 243
Преди известно време си взех измиващия гел и дневния крем на Liiv Botanicals, за да ги започна веднага след като ми свършат настоящите. Сега обаче имам малко проблеми с кожата си, тук - таме някоя пъпка и се притеснявам да ги започна... Tired Има ли опасност да ми се раздразни кожата от тези продукти? Досега ползвах от серията Планет Спа едно серумче със саке и ориз, но нещо не ми подейства много добре Sad
  bouquet

# 37
  • Мнения: 519
аз с голям страх си взех крем на Liiv, защото съм алергична към разни консерванти. Първо си взех мостри, за да не се прецакам и да се чудя на кого да го подарявам. Ползвам дневния само и съм със суха кожа. Много съм доволна

# 38
  • Мнения: 414
Наистина малко се задълбочих, ама понеже чух разни неща тук - там и се ядосах на некоректни хора. Дано да няма много такива индивиди, че не знам....

  bouquet

# 39
  • Мнения: 994
Момичета да ми кажете нещо за аромата на Крустал аура? Какви нотки се долавят и траен ли е?

И на мен ми е любим и много ми харесва  Peace Супер е траен според мен

# 40
  • Мнения: 148
Много съм доволна от нощният ексфолиант без отмиване. Снощи си сложих и тази сутрин кожата ми беше страшно гладка и свежа! Пише, че след седмица резултатите са видими, сигурна съм , че ще е така! Flutter

И аз съм го поръчала този ексфолиант, ти слагаш ли крем върху него? Thinking

# 41
  • Мнения: 3 835
Момичета да ми кажете нещо за аромата на Крустал аура? Какви нотки се долавят и траен ли е?

Страхотен аромат! Издържа ми цял ден. А в нетната 04 има и лосион за тяло, с нетърпение го чакам.  Joy

Top note :     Star Fruit
Middle note :    Amethyst Rose
Base note :    Woody Notes, Musk

# 42
  • Мнения: 491
...Аз си поръчах този комплект лосион за тяло и душ гел на Liiv Botanicals - дано са хубави. Вие какво мислите?...

Аз ползвам лосиона за тяло - много ми харесва, има страхотен аромат. Душ-гела не съм го ползвала.

# 43
  • Мнения: 99
Здравейте, вчера ми дадоха мостра от парфюма Flower - хареса ми. Не знам дали е траен - днес ще установя това  Simple Smile
Само опаковката нещо не ми хареса - стои малко като пластмасова... Вие какво мислите?
 
На този сайт (http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/2008/02/cynthia_ro … n_flower_pet.html), намерих, че ще има и парфюм Petal по-натам, не знам дали ще дойде в България.

# 44
  • Мнения: 994
Здравейте, вчера ми дадоха мостра от парфюма Flower - хареса ми. Не знам дали е траен - днес ще установя това  Simple Smile
Само опаковката нещо не ми хареса - стои малко като пластмасова... Вие какво мислите?
 
На този сайт (http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/2008/02/cynthia_ro … n_flower_pet.html), намерих, че ще има и парфюм Petal по-натам, не знам дали ще дойде в България.

според мен и този аромат ще е траен.Само като си натъркам китката на ароматизираната страница и ухае цял ден.... нещо обаче има в този аромат, което  ме притеснява  newsm78 Раздвоена съм.като цяло ми харесва, но има някаква нотка, която ми дразни носа и само за това се въздържам да го поръчам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт