Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета

  • 25 521
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 259
и аз минавам на барзо само да се разпиша.
Мария Илиева 4естит рожден ден, желая ти много здраве, щастие и лиубов, и скоро да се съберете с половинката ти.
Вес ми хвана химикалка малката, но найстина е голям фен на компиутрите, трудно се дореждам до лаптопа от нея, на вистата игрите й много й харесват.

# 31
  • Мнения: 350
МАРИЯ ИЛИЕВА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА ЖЕНА! newsm59

Анет честит рожден ден и на майка ти! Пожелавам и дълги години да се радва на внуци и крепко здраве!
Искам да напиша още нещо но трябва да ставам от компа и за това ще го оставя за утре. Целувки от мен. Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 68
Здравейте моми4ета,
Ние днес май сме по_добре, цяла но6т пак не спа, но сега ве4е 5 4ас спи, даже се 4удя дали е нормално  newsm78.
Вес и ЛаАда благодаря ви за упъването и мисля, 4е се справих да сложа някоя друга снимка (те засега не са много, 4е хи4 не ми остава време да го снимам, но все пак да ви го покажа Grinning )
мисля 4е това трябва да е линка http://good-times.webshots.com/photo/2024310220103038008iOzJiV

Анет и Клара благодаря ви моми4ета за инфото за капките и млеката, 6те потърсим в аптеката, много 6те сте ми полезни с ва6ия опит.   

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Пламплам, справила си се със снимките  Mr. Green чудесно! А малкия какво човече е Heart Eyes , пу пу, да расте здравичък и силен! Само не е ли още мъничък да седи, или така е направена снимката? newsm78

# 34
  • Мнения: 68
Ами Вес той не е седнал ами е в ко6ница за кола и затова така изглежда  Simple Smile малко е сгънат там ама у4удва6то добре се 4увства и там най добре спи, дори не иска да си спи в неговото си легло Wink

# 35
  • Мнения: 382
4естит рожден ден МарияИлиева. newsm51 Пожелавам ви скоро цялото семейство да сте заедно.
Анет, да е жива и здрава майка ти.6том сълзите са от оби4 и радост няма ло6о, разплаквай я.май на вси4ки най ни липсват мамите, а о6те пове4е моята ми е най добрата приятелка и 4есто си пла4каме по телефона, предполагам и вие съ6то.
Рози и аз гледах Кайехерос в4ера, позната картинка об6то взето, ама наистина е срамота от страна на испанците, не 4е и в бг пред испанското послоство не е съ6тото. #Cussing out
ПламПлам малък бонбон си има6, да ти е здрави4ък.Тази снимка с о4илцата е много сладка.
Вес страхотна теми4ка. smile3501  bouquet

"Оби4ам таз страна голяма,където псува се на мама,опа ля,ла,ла"....
 Joy Joy

# 36
  • Мнения: 1 461
Здравейте
Да се разпиша и аз в темичката  Grinning
Вес поздравления , за темичката  Hug
Мария Илиева честит рожден ден с пожелания за много щастие , любов и успехи
Мимки и при нас имаше тази вероятност да оставя децата и да дойда да работя в Мадрид, но аз немога да дишам и да живея без децата, за това не съм силна ,според мен майката трябва да си гледа детето поне до годинката ,тези всички моменти не бива да се изтърват, първо зъб4е, първи крачки ,първа думичка и т.н , така мисля аз. Heart Eyes
Мойте госпожици още кашлят ,добре че с и взех от БГ лекарства.Мъжът ми ходи да вземе сита за лекар но го върнаха да оправяме куп докоменти, и да ви се похваля Мъжът ми го повишиха ,вече не е сервитьор а е шев на сервитьорите  Hug
Анет честит рожден ден на майчето ти   bouquet

# 37
  • Мнения: 135
Момичета, много благодаря за пожеланията, страхотно ме развълнувахте, прегръщам Ви всички Hug
Plamplam, много е сладичък мъничкия, направо да го схрускаш пу-пу.

# 38
  • ES
  • Мнения: 2 172
Да се разпиша и аз в новата ни хубава темичка.
Мария Илиева, честит рожден ден! Много здраве и щастие желая на теб и цялото ти семейство и скоро да сте заедно!
А аз задпбрявам в тестените произведения, накрая ще стана едно от тях. Гледам уж само да ги правя, но нали мога да устоя на всичко, но не и на изкушението...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264484.msg6542461#msg6542461
Ке апровече, бременните да не гледат  Wink

# 39
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добро утро моми4ета
 днес май вси4ки сте по разходки . при нас едно мра4но и студено време ....
Плам Плам - голям е сладур бебока ! добре сте се справили Simple Smile  Wink
Гери много хубав козунак . отивам да търся рецептата на Пина ,я кажи как то4но го направи - на коя програма и колко време . аз само 3-4 пъти съм пекла хляб ,но по4ти всяка седмица меся в нея поне по веднъж. козунаци също само съм месила , но никога не съм пекла вътре .Голяма е зарибявка наистина машината:)
лек ви ден на вси4ки ще гледам 100-тина филма днес Simple Smile

# 40
  • ES
  • Мнения: 2 172
ЛаАда, ето я рецептата на Пина http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24722.msg3459477#msg3459477
Правих го на програмата за еспонхосо, но както съм писала довтасва малко във фурната и после трябваше да го извадя по-рано от машината за печене, че поизгоря. Дослагвах брашно, сместта трябва да не е лепкава и много течна. Маята ми е 25 г, не както е писала Пина 10-11 г. Опитай, става страшен,вкусен и с конци.

Плам-Плам, чудесно бебче си имаш. Така се умилявам от малки бебенца. Да ти е живо и здраво!

# 41
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честит рожден ден на Мария Илиева!(на патерица  Wink)

 

ПламПлам,много сладко бебче!

gery_to ,взех да се навивам и аз за тази машина за хляб,най-вече за да меся питки и козунаци,че не сме много по хляба.Гледах,че още ги има в Лидъл.Доволна ли си?

Карчита,честито ви повишение!

Габи,пак си спретнала невероятна тортичка  chef.

Марица,и аз съм виждала Бурда тук.Имат и испански сайт,но нещо не ми се отваря опцията за абонамент.

Ада,кокичетата не се нуждаят от специални грижи,малко поливане от време на време и това е.


Ох,тук пак се развали времето.Вчера беше приятно и излизахме малко на разходка,че почти цяла седмица не бяхме излизали.Така като гледам и тази седмица май ще сме си в къщи Sad.А Йоана все на вън гледа, милата.

 

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Здравейте момичета. Съжалявам, че нахълтвам в темичката ви като нямам нищо общо с Испания, но искам да ви попитам нещо, което като цяло е голяма глупост, но от нямане какво да правя много ме интересува. Някоя от вас случайно да гледа сериала Los Hombres de Paco или поне да има някаква представа какво става по нататък в сезоните, защото започнаха да го дават по AXN и ужасно ми харесва, а не разбирам испански хич а субтитри няма дори английски, та не мога да го дърпам да го гледам, няма смисъл. Та, ако някоя го е гледала дали няма да ми отдели малко време да ми напише едно лично да ми каже какво долу горе става, защото вчера гледах последния излязъл епизод и съвсем се обърках. Лукас е в затвора, Сара дори не я познах... Моля ви...

# 43
  • Мнения: 1 818
Hug Саби,колко е сладка Йоана...и как и се излиза навън  Heart Eyes И при нас времето днес е мрачно и ветровито.Май ще завали...
 Hug ЛаАда,и ние се каним да гледаме филми...след малко започваме с новия...Джъмпер...току що го дръпнахме.А на Мурсия ще дойдем съвсем скоро.Само Дани трябва да има ден свободен през седмицата,че последният път съжалих,че тръгнах с Давид...А за пикника ме пиши ...там ще сме на 16-и март  Peace
 Hug Гери,чуден козунак...май ще ме навиете вие мене да си взема машина за хляб. А вчера се опитах да подквася мляко ...Взех от въпросното мляко от хладилниците в Меркадона ,а за подкваса използвах лидълското...което уж е с бълг. бактерия...и нищо не се получи...ще купувам кисело мляко от българския склад май...дано да е хубаво.
 Hug ПламПлам...Александър прилича на няколко месечно бебче...без майтап...оформрничък и пухкав ! Hug

Целувам ви!
   bouquet

# 44
  • Мнения: 3 098
Здравейте!
И при нас е много мра4но и подтискащо времето,както и при пове4ето от вас,гледам.

plamplam ,saby,de4ицата ви са страхотни 4аровници! Flutter
Da са ви живи и здрави!
А http://articulo.mercadolibre.com.ar/MLA-33932810-_JM за Бурда,ето и аз намерих нещо,на испански хем. Grinning

В понеделник запо4вам да търся по книжарниците.Ина4е в нета ми излизат доста списания,но те са алта костура,не ми вършат работа.

Малката Мърморана,не съм зарибена много по тоя сериал,ако попадна на него,гледам го.Щото е ужасно смешен и забавен.
Къде си гледала Лукас в затвора,по АХН ли?

Общи условия

Активация на акаунт