Свободен час за д-р Стаменов

  • 2 217
  • 12
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Моля.ако някой няма да ползва часа си за д-р Стаменов да ми пише.Много ще съм Ви благодарна!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Търся го за моята кръстница

# 2
  • Мнения: 7 716
Хехехе, това почти не се случва.
Освен това от клиниката не са съгласни на замяна.
Успех на кръстинцата.

# 3
  • Мнения: 2 382
Имаше подобна тема есента на ИМАМ ВЯРА,намери се свободен час,но от клиниката й отказаха да го използва.
Успех Simple Smile!

# 4
  • Мнения: 313
запиши си час за д-р Владимиров, поне след 1 месец ще можеш да се включиш....има и други добри клиники...не мисля, че факта, че няма свободни часове е показател, че той е НАЙ-ДОБРИЯ СПЕЦИАЛИСТ...не казвам, че не е добър, но намирам за много грубо да не приемеш човек, който си е заел часа от друг пациент...някакси тъжно е - отиваш с всичките си надежди, често със всичките си спестявания и дори заеми, които ще връщаш години след това, държавата не те подкрепя така с лека ръка да те препратят за след 5-6 месеца - АЗ НЕ БИХ ГО ПРИЕЛА!!!!!!!!!

# 5
  • Мнения: 1 715
Имаше подобна тема есента на ИМАМ ВЯРА,намери се свободен час,но от клиниката й отказаха да го използва.
Успех Simple Smile!
Да,моя слу4ай беше такъв.бяха се обадили от клиниката на семейството да потвърдят 4аса,седмица по-рано,мъжът беше обяснил ,4е аз ще взема 4аса и му казали ,4е не може.Незнам защо,но това беше отговора.
Успех!

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Можеш да запишеш час за Д-р. Персенска. Те са екип с Д-р. Стаменов.
Успех!  bouquet

# 7
  • Мнения: 140
Diana е права. Запиши час за Д-р Персенска ако за Д-р Стаменов часовете са твърде напред във времето. Но чакането си струва, определено!

# 8
  • Мнения: 120
И аз съм на същото мнение - вземи си час за д-р Персенска. Те работят в един екип с д-р Стаменов, микробиолозите и останалите много полезни и мили членове на екипа. Чакането определено си заслужава. smile3521

# 9
  • Мнения: 1 209
Момичета имам свободен час за д-р Стаменов за първичен преглед... Ако някой има нужда да ми пише на лични!

Виждам, че темата не е чак толкова стара и за това се обръщам и към авторката и... Ако все още не сте си записали ми пиши... Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравей!за кога ти е часа?Аз го искам за моята кръстница.Вярно ли е .че в клиниката на Стаменов не дават да се сменя час.на мен ми трябва точно за първичен преглед

# 11
  • Мнения: 7 716
От клиниката отказват замяна на часове, но нищо не пречи да попитате.

# 12
  • Мнения: 107
от клиниката са отказали един час, но колко други са вмъкнали... според мен проблема е за първичния преглед. ако станеш пациент на клиниката вече няма да имаш този проблем. ако е необходимо ще ти дадат час и за след седмица.

Общи условия

Активация на акаунт