Относно статия в Розали

  • 4 818
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Случвало ми се е да си губя самоуважението заради мъж, бързо ми просветна и слава Богу!

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Точно това не.
Други, по-страшни обстоятелства.

# 17
  • Мнения: 600
случвало ми се е, да.

изпадала съм в конфликт с майка ми и шефовете ми Rolling Eyes голяма глупост, ама любов, любов...

позволих на същия да се държи зле с мен - удрял ме е. ама се чувствах виновна за разни неща и го търпях известно време.

пред себе си се оправдавам с крехка възраст и липса на житейски опит Embarassed добре, че се усетих що-годе навреме Sick

# 18
  • Мнения: 516
Да. Осъзнавала съм унижението още на момента, но съм го преглъщала. Глупава, глупава Флоранс съм била.

# 19
  • Мнения: 2 978
Не.

По- надолу в темата има нещо, което ми хареса:

Цитат
Заявите ли още от самото начало, че няма да се унижавате и да сте винаги готова на всичко за човек, който все още не го е заслужил, ще видите как ще ви погледне веднага с уважение. Червената лампичка в главата му ще светне и дори да не сте негов тип, поне няма да си позволи да ви мотае.

# 20
  • Мнения: 332
Правила съм безброй компромиси за един мъж, но чак да губя контрол над себе си - Не!
Имам една приятелка, която е буквално мазохистка, ако партньорът и не се държи гадно с нея и не я държи постоянно под напрежение не и е интересен  Shocked

# 21
  • Мнения: 1 038
Да случвало ми се е, но сега като се замисля може би е било вследствие на младоста и незрялоста тогава.Но не съжалявам,като се върна във времето може би пак бих направила същото, емоциите които имах тогава не мога да ги сравня с нищо, дори бях избягала от нас за празниците за да бъда с него(горките ми родители).
Е всичко свърши толкоз бързо, както и започна, успях да кажа СТОП, защото виждах, че това не води до нищо добро.Сега за мен това е един хубав спомен от миналото.

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, случвало ми се е. Беше отдавна. Сладка болка е любовта понякога...

# 23
  • София
  • Мнения: 344
http://intimno.rozali.com/tia/p6397.html


Случвало ли се е това и при вас?От заслепение и любов да правите всичко за един мъж.Да изгубите самоуважението си,да осъзнаете това и да не можете да кажете СТОП!
Случвало се е да.Продължи около година, после се усетих и се разведох.

# 24
  • Мнения: 2 212
Когато изпадна в любовно заслепение съм склонна на много компромиси, които все са за моя сметка. Или пък на разни други глупости, които при по-здрав разум едва ли бих направила...и това определено ми е носело горчив привкус, че губя самоуважението си...но има един граничен момент, в който като усетя, че той наистина не заслужава и грам от това, което правя - изведнъж ми идват неподозирани преди разум, воля и себеуважение и обикновено въпросният дотогава боготворен мъж дори не може да ме познае и да се усети какво става. След което или той се променя коренно, или ... конец филма.

# 25
  • Мнения: 5 940
Случвало ми се е.

# 26
  • Мнения: 467
Да. Не води до добри неща. Освен, ако навреме не се променят нещата във връзката.

# 27
  • Мнения: 1 352
Случвало ми се е в пубертета, сега не и не мога да си представя да ми се случи.
Само с Мат Деймън бих направила компромис Crazy.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Не, не ми се е случвало - прекалено трезвомислеща съм дори и влюбена.
Винаги съм се чудела на познатите ми, които намират оправдание за всяка постъпка на мъжа до тях, дори да е очевадно, че няма оправдание.

# 29
  • Мнения: 2 152
Да и още се мразя заради това
По принцип съм гаден характер - скорпион съм все пак и определено съм труден човек.Не говоря за приятелство, а за любов
Така ме беше омотал въпросния човек, че без да осъзнавам малко, по малко започнах да губя себе си, характера си - станах мека, добра, всичко прощаваща. Е естествено осъзнах се след две-три години и такъв шут му набих Twisted Evil
Още пита и разпитва за мен, дааа Mr. Green Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт