Най-красивият начин да кажеш на човека до теб,че ще си имате бебче.

  • 1 378
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 679
Направих му хубава вечеря, след която му подарих тестчето със картичка, много целувки, прегръдки. Не можах да дочакам да правим теста двамата, толкова бях развълнувана ...

# 16
  • Мнения: 1 477
Направихме теста заедно.Даже нямах и закъснение.Бяхме на заведение същата вечер.Той  изчезна някъде и се върна с тест.Каза ,че имал предчувствие и иска да го направим заедно.Прибрахме се.Направих теста и го оставих да дочака резултата сам.Като се чуха викове от кухнята разрах ,че ще си имаме бебче.Започна да ме прегръща и целува и каза, че това е най-щастливият миг от живота му.Дойде с мен и на гинеколог.И се разкача като малко дете в кабинета.Много беще вълнуващо...

# 17
  • Мнения: 756
ние и двамата имахме съмнения , но ни беше страх да ги споделим-аз му подарих теста за св. Валентин, а той ми беше купил тест , за да го направя Grinning Grinning

# 18
  • Мнения: 99
Аз не знам за красиво...на мъжа няма ли да му хареса просто да му кажеш, а не да е красиво..?
На мен ми закъсняваше, но моя мъж реши, че нещо не може да съм бременна и аз за да не се самонавивам, изчаквах, преди да си направя теста. Няколко месеца преди това бях решила, че непременно съм бременна, а не бях, та затова.
Накрая си направих теста един понеделник, веднага след като дойдох в офиса, беше положителен, обадих му се да му го кажа и се юрнах на лекар. Бях пета седмица  Laughing

# 19
  • Мнения: 152
Аз разбрах 3 дни преди рождения му ден и едва се стърпях! Съобщих му сутринта за Ч.Р.Д., като му подарих книжка " радостта да си баща". Каза, че това бил най-хубавият му рожден ден! Grinning

# 20
  • Мнения: 961
Той знаеше, че ми закъснява и че съм си взела тест. Направих си го и му изпратих мило съобщение на телефона, че ще ставаме родители. След 10 мин. си беше в къщи с най-хубавата усмивка на лицето.

# 21
  • Мнения: 4 668
Ние разбрахме в един и същи момент  Grinning
Мъжът ми щеше да се побърка от радост.

# 22
  • Мнения: 363
опаковах теста като подарък и му казах по тела, че има един подарък за него! и като почна: "отвори го! какъв е?" и т.н.
разбира се, казах му,че не може, защото това си е неговия подарък!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Не беше нещо особено. Той се прибра от работа, аз му заявих с усмивка, че трябва да му кажа нещо и той веднага се досети. Grinning Показах му теста и така... Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 292
Казах му, че ми закъснява и вероятно съм бременна. Той не взе много насериозно думите ми. След няколко дена започнахме да мислим за името.  Twisted Evil

# 25
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Първия път като ходих на гинеколога при връщането си вкъщи той седеше на стол в градината, а аз още на входната врата му направих ето това -  Peace и съответно лицето му грейна!
А сега втория път заедно направихме теста за бременност и като видяхме двете чертички се спогледахме усмихнати и се прегърнахме!  Heart Eyes

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ние разбрахме в един и същи момент  Grinning
Мъжът ми щеше да се побърка от радост.

И ние така. Беше с мен в тоалетната, докато си правех теста  Laughing

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Aми ние поработихме доста усилено,а като ми закъсня с един ден,взехме тест,но аз не вярвах да е станало от първия път...Отидох да пишкам и после двамата дружно зачакахме.Но той го гледаше,не аз.Така че той ми каза,не аз на него....

Общи условия

Активация на акаунт