Мъжът ми каза,че си слага край на живота!

  • 7 550
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
КАЗВА СЕ гЕОРГИ иВАНОВ

# 61
  • Мнения: 45
навсякъде писах,и по весници,новини,ох всичко.

newsm78 ти си знаеш, но не си писала по всички тези форуми, предимно за българи живеещи в чужбина, към които ти дадох линкове. Сега погледнах, само в един си пуснала тема. Ти си решаваш, разбира се,  Hug но аз наистина мисля, че там можеш да попаднеш на хора, които могат да помогнат.

Пишейки по вестници и новини (кои и какви всъщност? испански?  Thinking) мисля, че най-много можеш да създадеш на мъжът ти проблеми с властта, нали e "на черно"? Не че не ги заслужава, ама чудя се дали те могат нещо да ти помогнат? Бързо?  newsm78 Thinking


Желая ти до утре сутринта, най-късно да ти се обади!   bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 1 320
Това, което ти се случва просто е ужасно! Успокой се, за да не претесняваш и децата. Нямаш ли някой роднина, който може да дойде при теб, за да не си сама? Извинявай, че ще ти го кажа, но мъжа ти не е добре според мен психически!!! И друго, което си мисла, ако е решил да си посегне на живота, да го е направил, едва ли ще седне да те предупреждава. Според мен блъфира и дано да е така! Пожелавам ти добър изход от ситуацията! Успех!

# 63
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
сигурна ли си че е в хотел??????
от къде сте
не е дал данни при закупуването на тел, може някои друг да му е дал картата или нещо такова, сега ще попитам моите познати дали го познават, какво е трябвало да работи и какво е работел, там има адски много българи

# 64
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мъжът ти току що си включи телефона

# 65
  • Linz
  • Мнения: 11 619
мъжът ти току що си включи телефона
Разгеле!

# 66
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
мисля, че най-много можеш да създадеш на мъжът ти проблеми с властта, нали e "на черно"?

Имаме право да пребиваваме легално, а той е от нова година, мисля, така, че за пребиваването си няма да има проблем. А за нелегалната работа, не само той, но и работодателят му ще изгори.


мъжът ти току що си включи телефона

Сега ако това беше моя мъж, какво го чакаше.....  Twisted Evil.. бедна му е фантазията.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕ най после , Praynig тоя човек е за убиване направо .Как може да притеснява така жената .Съжаление ли търси що ли? Ама да вземеш една гьостерица па удри..удри докато му дойде акъла в главата.

# 68
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ооооооооо вес аз казах ако беше моя щях да му дам съвет как да го направи и да съм сигурна че няма да оживее та да ме тормози пак и най вече да не е нужно репатриране (не знам дали точно така се казва на бг) на тялото че е доста скъпо, а ако се е отказал щях да му препоръчам психолог и да не ме занимава повече със себе си
с две деца жената си има достатъчно грижи

# 69
  • Мнения: 234
Абе телефона му е включен,но той дали се е свързал с жена си?

# 70
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ооооооооо вес аз казах ако беше моя щях да му дам съвет как да го направи и да съм сигурна че няма да оживее та да ме тормози пак и най вече да не е нужно репатриране (не знам дали точно така се казва на бг) на тялото че е доста скъпо, а ако се е отказал щях да му препоръчам психолог и да не ме занимава повече със себе си
с две деца жената си има достатъчно грижи

И аз така щях да постъпя Laughing  Twisted Evil

Репатриране май беше на хора, не на тела  newsm78.


Доста посещавана е темата, между другото  Whistling

maria_ilieva, silrai, Jenny_71, Mama_Galia_66, gluhar4e, nano, uanda, рибок, lady laura, ANETT, gerichka, Anitka, polar_bear, tuli, УФСЪ, Shonny (+ 7 Скрит/и) и 9 Гости преглежда(т) тази тема

# 71
  • Мнения: 277
мъжът ти току що си включи телефона

Ама отговаря ли, какво стана?
Изпопритесних се днес като ви прочетох - цял ден ви мисля! Sad

# 72
  • Мнения: 789
ооооооооо вес аз казах ако беше моя щях да му дам съвет как да го направи и да съм сигурна че няма да оживее та да ме тормози пак и най вече да не е нужно репатриране (не знам дали точно така се казва на бг) на тялото че е доста скъпо, а ако се е отказал щях да му препоръчам психолог и да не ме занимава повече със себе си
с две деца жената си има достатъчно грижи

 PeaceANETT , ама колко добре си го казала...!!! Joy

# 73
niamam dumi prosto.Izleznah vinovna za vsi4ko,kak sam mogla da si pomislia,4e 6te se samoubiva.To biva biva,ne niamam dumi.13 4asa jiviah v ad.Toi se podigrava.Izviniavaite ,4e pi6a na latinec,no pi6a na tamno i ne moga da fokusiram hubavo kirilicata.Aman ot laji.Lele,az zvaniah kade li ne.Mnogo dolna rabota.Niama sram .

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Не бих го погледнала повече. Има нужда от психиатър, определено.

Общи условия

Активация на акаунт