Имали бъдещи мами за ноември 2008

  • 13 295
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Мда, този 29.02 определено ще го запомня  Grinning
Моето момче е на работа, как ще издържа до довечера ...  Simple Smile Това ще ние е първо детенце.  Laughing

# 46
  • Попово
  • Мнения: 687
на нас трето Simple Smile и така се радвам Simple Smile и не само аз де

# 47
  • Мнения: 0
Ей, Пепена, браво на вас, голямото семейство е много хубаво нещо (и ние искаме да три)  Grinning

# 48
  • Попово
  • Мнения: 687
хихихих Simple Smile дай Боже всекиму  Hug
ето един калкулатор http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/ който оформя темичката може да го пльосне най- отпред Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 587
Ехааа... Браво момичета! Пепена, Мема - ЧЕСТИТО макар и тихичко за сега! Започваме да се заформяме весела групичка... Да разкажете как сте съобщили на половинките - винаги ми е било любопитно...  Hug

# 50
  • Попово
  • Мнения: 687
обадих се на таткото по телефона и му казах , че ще става по-богат (това е домашна шега- за сега има 3 милиона по 1 за мен, гого и тошката) примря си от кеф поне така ми се причу  Crazy дори ми предложи да се обажда да записва час при доктора  hahaha а генчо остана като тряснат пита ме- кога успяхте да правите бебе, нали ти спиш с тошко  Joy Joy Joy още се осъзнава, но в общи линии всички се радват   Simple Smile
ами вие как Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте и Честито на новите мами лека и безпроблемна  Hug Peace
На мен по този калкулатор ми излизам на 07.11 Flutter
Аз на моя му казах още щом направих теста сутринта, първия път бях по- изобретателна, но за съжаление не се случиха хубави нещата. За това сега просто му го мушнах под носа, а той дори и не се беше разсънил човека като хората, но щом ми видя нахилената физиономия, веднага загря за какво иде реч . И така сега си се радваме тихичко и чакаме да мине време за да сме по-сигурни, че всичко ще е наред  Hug

# 52
  • Мнения: 916
Датата ми на нечакане беше в понеделник, а във вторник - първият тест - с бледа втора чертичка, в 4 ч. ссутринта. Събудих мъжов да се блещим заедно има или няма чертичка, а тя постепенно се увеличи. На следващия ден имах 2 плътни чертички.

А да ви се оплача днес така се изморих и ми стана адски лошо, нито можах да ям, нито да погледна ядене, едвам съм се прибрала и сега съм тръшната на канапето.

По калкълаторът терминът излиза на 4-ти ноември, първа бременност.

# 53
  • Попово
  • Мнения: 687
моята дата излиза на 31 октомври... но +-1/2 дни и за това ще съм в тази тема  Hug

# 54
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Здравейте на всички и аз ще се включа към темичката както си изчислих термина ще е някъде 6/7 ноември.

# 55
  • Мнения: 916
честита баба Марта  Hug Много здраве н Hugа всички ни и на бебчетата  Grinning

# 56
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен. Вчера видяхме вкъщи положителен тест. Още съм толкова шашардисана, че незнам какво да правя. Това беше първият ни опит и взе, че стана. По калкулатора излиза, че терминът ми е на 8-ми ноември, така че - ставаме с една повече  Hug
Малко ме е страх, нямам още гинеколог, незнам на къде да се насоча, незнам кога....помагайте.Като в небрано лозе съм  Rolling Eyes

# 57
  • Попово
  • Мнения: 687
честита баба марта

# 58
  • Мнения: 157
Привет бъдещи майчета аз също съм една ноемврийка2007 много се радвам за вас и ви стискам палци да имате една лека и безпроблемна бременност.

# 59
  • София
  • Мнения: 614
Здравейте, бъдещи мами на ноемврийчета! Моного се зарадвах и развълнувах и аз като надзърнах тука  Hug Няма да ви досаждам с приказки, а само ще ви пусна първомартенския поздрав от нашите бебчета! http://www.youtube.com/watch?v=WvO33z5kE7Y
Пожелавам ви лека бременност и да народите здрави и хубави дечица като нашите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт