Набор 2002 - щурмуваме шестата годинка!

  • 11 213
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 577
lina6.3 Честит Рожден Ден, пожелавам ти в този хубав ден незабравими емоции и много усмивки.
Много ви е хубава зодията и сте много добрички. smile3525 newsm59 Tada

# 76
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Честито на всички рожденници!
Да са живи и здрави. Hug  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 268
Здравейте,момичета!Първо честитя на рожденниците Васил и Антоан.Да са здрави,палави и умни момчета!Отдавна не съм писала при вас и виждам хубави неща стават тук.С моята Калина Изкарахме нещо като шарка,но с 8 пъпки и лекарката каза,че едва ли е направила имунитет.С една дума пак може да караме.Лошото е,че минахме през усложнения с бронхит и висока температура,но оцеляхме.Вече идва пролетта и се настройваме пролетно,да няма повече болести.Та като говорим за пролетта,знае ли някой къде има хубави пролетни якета за момиченце?  bouquet

# 78
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Привет, момичета!
Позагубихме се малко, но в хубавото време не остава ред за Интернет  Wink

Добре дошли на новите попълнения   bouquet

Барборанова, да ви е жив и здрав Васко и благодаря за почерпката  Hug

ЧРД и на Лина   bouquet

Рали, в Кърджали мисля, че няма ДЕТСКИ психолог  newsm78 Надявам се проблемът да не се задълбочи толкова, че да се наложи да ходим до Пловдив или София  Confused И аз съм си правила експерименти - резултатът е същият като вас - цял ден може да се зомбира, от време на време притичва до тоалетната!

Лина, страхотно преживяване е имал малкият моряк! И да ви е жив и здрав таткото   bouquet

С проблема "Неподходящ приятел" още не сме се сблъсквали. Стоил съвсем съзнателно засега игнорира тези деца, които се бутат, бият, лигавят, говорят лошо - надявам се и занапред да е така. Но, ако бях на ваше място, също смятам, че все още имам право да се бъркам в избора му на приятели и да контролирам отношенията им. Но нали знаете, че забраненият плод е най-сладък? Трябва детето само да разбере, че това не е подходящият приятел за него  Peace

Стоил е страшно грижовен към сестра си, дори на мен взе да прави забележки  Rolling Eyes

Стефани, и Стоил изкара миналата година по това време варицела с няколко пъпки, най-много десетина, а нашата лекарка не каза такова нещо  newsm78 Ние даже нямахме абсолютно никакви усложнения....

Утре нашият батко ще има празник в градината, но госпожа директорката забрани  Shocked да ги снимаме! Децата се разсейвали! В същото време ги снимат за архива на градината с професионална цел! Без, естествено да ни е поискано съгласието! Много съм бясна, но нямам подкрепа от другите родители, а една птичка пролет не прави  Sad И тя е създала една диктатура направо! Чудя се как да постъпя.... В резултат на нееднократните ми настоявания на входа на градината има извадка от правилника, в която са цитирани изрично тези неща. Питам се този правилник кой и как го създава (защото това са последните две точки, добавени преди дни) и дали по тази логика директорката може да си разиграва коня, както си иска?!

# 79
  • Мнения: 131
Весел празник на всички рожденници!    nbirthday

# 80
  • Мнения: 142
Честито на всички рожденници  smile3510 Живи, здрави и щастливи бъдете! Добре, че ви намерих  Grinning Искаме и ние да се запишем. Синът ми Георги през април навършва 6 години. Търсим си училище - ще тръгваме в първи клас   Simple Smile

# 81
  • Мнения: 529
Честит празник на всички рожденици!    bouquet

# 82
Честит Рожден Ден на всички рожденици!  party023 newsm67 Бъдете здрави и само хубави неща да ви се случват!

# 83
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Честито на всички рожденници  smile3510 Живи, здрави и щастливи бъдете! Добре, че ви намерих  Grinning Искаме и ние да се запишем. Синът ми Георги през април навършва 6 години. Търсим си училище - ще тръгваме в първи клас   Simple Smile

И ние, в Младост. В други райони нямам мнение.

За лошия приятел - имахме приключения. В началото се намесих, но после синът ми сам започна да избягва такива деца. Един от приятелите му се научил да псува от съседите. Дори родителите му се бяха видели в чудо. Но като почнаха да го избягват близките - пооправиха се нещата.
Приятна събота и неделя ви желая! И слънце, за разходки!

# 84
  • Мнения: 142
jd, ами успех пожелаваме и стискаме палци  Simple Smile Ние сме в Павлово и търсим наоколо. Трудно е, но какво да се прави  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, отдавна не съм писала ама ви чета. Лили не можа да посрещне баба Марта в градината беше болна. И най-голямата изненада излезе ни постоянно зъбче зад млечното, като то не се клатеше. И при каката имах такъв проблем първите четири зъбки ги вади зъболекар и Лили започва така. Да похваля моето момиче държа се смело отвори си устата, замразиха го и после зъболекаря като го разклати и го извади. Без да каже думичка или да се уплаши и разплаче. Много съм доволна от нея. С каката то не бяха молби и увещания, че няма да боли направо през иглени уши ме прекара с нейните зъби. 
Малко ми е странно, защото досега си мислех, че Лили е  много малка, а изведнъж ми се струва много пораснала. Сложихме зъбчето под възглавницата и после й сложих 2 лв много се зарадва на сутринта, че има подарък за зъбчето.
Дано наборчетата да са живи и здрави и на есен с песен някои в предучилищна други в първи клас. Целувки на децата.

# 86
  • Мнения: 131
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ МОМИЧЕТА !

# 87
  • Мнения: 1 715
ЧЕСТИТ 8 МАРТ!БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА КРАСИВИ,УСМИХНАТИ И ОБИЧАНИ СЪПРУГИ И МАЙКИ!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 228
Честит празник, мили мами!   bouquet  bouquet  bouquet



На мама

На тебе мила мамо,
поднасям тез цветя
и теб обичам само -
едничка на света.
Без тебе аз какво съм -
цветенце без роса.
Очите твои мили
са ясни небеса.
Сърцето ти е пламък
и извор, красота.
О, сладка моя мамо -
едничка на света.


# 89
  • Мнения: 126
И ние тук Laughing
Синът ми Михаил е роден на 28.11.2002год.
Честит празник!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт