Кафето

  • 5 053
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 187
Денят ми задължително започва с чаша кафе без захар newsm03. Понякога слагам малко мляко
А пък за това дали е полезно или не - на мен ми действа ободряващо:kaffeetrmker_2:. И не забравяйте, че е два пъти по-полезно да пиете кафето си в приятна компания lalalala.

# 61
  • Мнения: 2 414
Аз задължително пия всеки ден по три 3в1-страшно е вкусно  Peace

# 62
  • Мнения: 216
Пия само едно кафе на ден,чисто без захар.От 3 в 1 и тем подобни направо ми се гади Peace

# 63
  • Мнения: 994
Аз бях почитателка на кафето.Пиех поне по 2 пъти на ден и си мислех,че се чувствам добре и че едва ли не ме поддържа. Един ден щях да припадна в метрото, а то кръвното ми нискоооооо ( аз даже бях сигурна,че кафето вдига) и реших и от раз го отказах.Сега се чувствам много по-добре,  закусвам сутрин и имам сила през целия ден и да не говорим,че откакто спрях кафето и зъбите ми изглеждат по-бели. Но все пак всеки си решава за себе си.На който му влияе добре да си го пие  Peace

# 64
  • Мнения: 3 622
Много обичам кафе и го пия чисто /без захар и мляко/. Така усещам още по добре хубавия му вкус и аромат. Със ставането си сутрин първото което пия е кафе и до толкова съм свикнала с него, че не много без него. Не виждам по някакъв начин да ми вреди

# 65
  • Мнения: 3 376
Обожавах кафе преди.
И сега го обичам,но мисля,че вече го пия по-скоро по навик,особенно сутрин.

И все пак-пия поне по 3 на ден.

# 66
  • Мнения: 131
food010Денят ми задължително започва с чаша дългооооо КАФЕ Heart EyesОбичам да пия кафенце и това си е станало като част от всичките ми "дневни ритуали" Grinning
Дори и през цялата си бременност не спрях ни за ден с тази моя страст kaffeetrmker_2 Embarassed
Утайката от кафе е много добър ексфолиант,момичета! Изпитано!!! Кожата става много гладка и хубава Peace

# 67
  • Мнения: 910
food010Денят ми задължително започва с чаша дългооооо КАФЕ Heart EyesОбичам да пия кафенце и това си е станало като част от всичките ми "дневни ритуали" Grinning
Дори и през цялата си бременност не спрях ни за ден с тази моя страст kaffeetrmker_2 Embarassed
Утайката от кафе е много добър ексфолиант,момичета! Изпитано!!! Кожата става много гладка и хубава Peace

И при мен е така Peace

# 68
  • Мнения: 1 775
Пия кафе сутрин и следобед, като второто е безкофеиново, защото иначе няма да мога да мигна вечерта. Ако по някаква причина пропусна сутрешното кафе, на обяд главата ме боли ужасно. Обожавам вкуса на кафето, не знам дали влияе на кожата, но много ме дразни, че ми променя цвета на зъбите.

# 69
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Пия задължително сутрин кафе със течна сметана без захар.Едно кафе в никакъв случай не вреди.Вредят цигарите,които пушим с кафето Embarassed

# 70
  • Мнения: 422
Ами някой пробвал ли е да слага кафе,защото казахме че има добьр ефект вьрху кожата..та някой слагал ли е вьрху лицето си и ако е имал акне как му се отразява..

# 71
  • Мнения: 3 459
Пия само 3в1 по няколко кафета на ден. Не знам дали ми вреди или не, ама не смятам нито да го оставям, нито да го ограничавам. Пия си го с кеф  Wink

# 72
  • Мнения: 28
Може и да е вредно, но аз, ако не пия кафе сутринта после трябва да викам Бърза помощ да ми слагат инжекция за ужасното главоболие, което получавам. newsm45 От нищо друго не минава. Освен това съм и с ниско кръвно. Затова първото нещо, което правя е закуските на децата и кафето. Правя си една голяма чаша за целия ден- не ми пречи, че изстива. Обичам еспресо със сметана и малко захар. Wink

# 73
  • Мнения: 232
О,даже ставам в 6 часа за да го изпия на спокойствие докато бандитите спят.Но важното е,че не пия повече от две на ден.По-голямото количество според мен вреди на нервната система, а пушенето на кожата.

# 74
  • Мнения: 2 926
Кафето ми вреди единствено на цвета на зъбите.
Но като го пия с минерална вода,май пораженията са по-малки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт