Българите сме най-тъпите хора на света?

  • 9 810
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 080
Познах се .

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Все пак се насилих и прочетох "интервюто". Кой вестник публикува това?  ooooh! Трудно ми е да реша кой е по-зле - този, който задава въпросите или онзи, който отговоря. Joy

# 32
  • Мнения: 4 916
Все пак се насилих и прочетох "интервюто". Кой вестник публикува това?  ooooh! Трудно ми е да реша кой е по-зле - този, който задава въпросите или онзи, който отговоря. Joy

Изключително достоверния сайт kliuki.net

Предполагам, че интервюирания сам е сътворил цялото интервю, вкл. въпросите, а след това си е платил да излезе на сайта.

# 33
  • Мнения: 4 300
След,като много пьти гледах филма Хан Аспарух,направо ме е срам да кажа ,че сьм бьлгарка.

А аз пък, колкото пъти срещна подобни умозаключения, толкова пъти ме хваща срам, че имам такива сънародници!  ooooh!
Поради що, о, неразумна, те накара въпросният филм да се срамиш?  newsm78
Филмьт е страхотен,но ни изкарват дивашко племе,което ходи напред-назад и тьрси земя да си построи шатрите и много важно как яздим коне и влизаме в битка и т.н.След ,като се запознах с културното наследство на други дьржави ние просто сме "гола вода".
Е, хубава работа. Номадско племе, 7ми век...какво да правят- да плетат на една кука ли?
Не че имам кой знае какви спомени от филма, но все пак това е един филм ( добър или лош, реалистичен или не). Ако ще си мерим културните наследства май е по резонно да ходим по музеите, а не пред телевисорите, а?

# 34
  • Мнения: 2 492

Е, хубава работа. Номадско племе, 7ми век...какво да правят- да плетат на една кука ли?

Не , да решават судоко и да играят шах . Crossing Arms
Какво са се размотавали на коне , вдигали шатри и участвали в битки .  Crazy

# 35
  • Мнения: 2 563
Попаднах на това интервю с астролога Апостол Апостолов, което си е скандално, както и да го погледнеш.

Не е изчерпателно, но са засегнати доста спорни теми.

Та според вас - Българите ли сме най-тъпите хора на света?

Апостол Апостолов е някво лудо старче. Виждала ли си му сайтовете?  Joy

# 36
  • Мнения: 25 685
Какво са се размотавали на коне , вдигали шатри и участвали в битки .  Crazy

И завземали територии, а не да ги отстъпват без бой... Пу, не ги е срам!   #Cussing out

# 37
  • Мнения: 764
Тоз Апостолов преди време го гледах по телевизията....хич не е у ред, гОркия....

# 38
Не го знам този чичко, филолог ли е или философ, но да не забравяме,че все пак той е един от нас- т.е. Българин!

# 39
  • Мнения: 114
Не че ме интересува какво е говорил този уважаем господин,но определено българите имаме с какво да се гордеем.Всички знаем какъв е по националност човекът,който е изобретил компютъра,нали?
Е,вярно е,че съвременниците ни не са от най-умните хора на света,но има надежда...

# 40
  • Мнения: 391
Мнението е крайно ,но  е  полезно.
Представете си,че имате съсед ,който  по цял ден
ви обяснява колко е образован ,от какъв стар род произхожда  и колко е трудолюбив ,но когато ви покани в дома си , установите ,че градината му е буренясала ,къщата е мръсна и разхвърляна ,оградата се руши  и навсякъде се търкалят боклуци и кучешки екстременти.Как бихте възприели този човек ?!

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 12:18 от Desi_slava

# 41
  • Мнения: 2 674
Ако можех да му прочета всички публикации, щях да разбера къде го боли, но няма профил тук, за съжаление.
Сексуалният му живот куца на пича. От там му е проблема.


 тони сопрано, вече можеш да се наслаждаваш на господина и от форума .

 потърси профила на  "аpostol".

 има си нова тема в подфорума "Хомеопатия"

# 42
  • Мнения: 2 674
Толкова сте тъпи, че изобщо не можете да проумеете колко сте тъпи. Ето например една самонадеяна млада простакеса продължава да срами България с идиотското твърдение на Живков и Сендов, че някакъв си дребен американски мошеник от български произход е изобретил компютъра. Такива тъпотии могат да се пробутват само на прононсирани простаци (кавито са повечето българи).

А бе, цървули! Отворете най- сетне една реномирана енциклопедия и вижте как стоят нещата. Компютърът е изобретен от проф. Килбърн от Манчестерския университет и то през 1949 година. Човекът веднага го е патентовал под наименованието "Baby". Това е истината!

А америкнаският мошеник от български произход е конструирал САМО една СМЕТАЧНА МАШИНА с големината на гардероб. Той съответно загуби ВСИЧКИТЕ ДЕЛА, които водеше (с претенцията, че е "баща на компютъра").

За моите сайтове се загрижили... Дори идея си нямате какви печалби реализирам от тях. Печалби, които ме правят един много богат човек. То май точно тук ви стяга чепика. Вие сте бедни, защото, както ви го изтъкнах вече в интервюто, сте много, ама много тъпи. От коментарите ви си личи. Само дето сте толкова тъпи, че не можете да проумеете колко сте тъпи...

 Апостол,искам да споделя ,че много мразя да пиша поради простата причина, че това  което искам да кажа някой вече го е казал преди мен и не виждам смисъл да се хабя излишно.
Но... на теб не ме мързи да ти пиша.Приеми го за комплимент.
 Българите са тъпи,ти си българин, следователно ти си тъп.Това е твоята логика .Опитвам се само да я следвам,нищо лично.

 Имаш интересни попадения с рецептите и китайските заръки,другото са комплекси.

Похвално е , че преуспяваш с уебсайтовете си,а ние ще последваме примера ти и ще си отворим и ние уебсайтове, защото богатите също плачат и ние искаме да сме като тях.

 Всичките сме тъпи, не се хаби за глупости.Кажи как да живеем здравословно или нещо подобно.По -добре да ни научиш на нещо,защото на мен ми е трудно сама да се справям(тъпа съм), а след като си отворя сайт и стана богата ще имам нужда от помощ(примерно твоята).....


 Да,почнах да ти чета интервюто( днес съм много щедра на комплименти), и понеже беше много тъпо, не можах да го дочета.Ма, нали сме българи,веднага става ясно защо...тъпото си е тъпо... Интервюиращият и той българин ,и той тъп... какво да се  прави.


 Това "цървул" много ми допада.(комплимент)

 Сега друго не се сещам с какво да те смая колко съм тъпа, но с голямо внимание ще следя  проявите ти   и обещавам ,ако пак ми стане тъпо да ти драсна отговор,естествено това е само в случай,че някой не ме е изпреварил .Да ти кажа спя до късно и всичко вече е написано докато си вдигна тъпата глава.

 Толкова комплименти не си получавал наскоро,признай си.
Е ,верно тъпички са , ма комплименти.Кой ти ги дава.

Всички само скачат по теб,колко жлъчен си бил.Това не е вярно.Те забравят ,че си българин,следователно тъп.Тъп човек не може да е това, което казват съфорумци( няма да цитирам,че си пазя комплиментите само за теб).

 Та така, аз като една тъпа(сега незнам какво да кажа българка или жена) ще ходя да поцъкам и да се поуча и от други тъпи българи.Знам едно със сигурност-няма да ми е тъпо в твоите сайтове, а може би греша българино.........................


Сега ,не знам дали ще ми повярваш, но отивам да се запозная с творчеството ти.Пак ми е   тъпо и  даже ще се опитам да ти прочета интервюто от начало  до самия  му  край. Наречи ме тъпа ,но упорита.



П.С.оправих си грешката-писах "интервюираща".След като прочетох интервюто(червена точка за мене) видях,че е мъж-Георги Календеров-има невероятни попадения.Да живее гугъл.

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 07:09 от zonka

# 43
  • Мнения: 2 674
Модераторите са бързи.Не се сърдете на човека,само дето ползва думата "цървул".Другото си му е като стил...

# 44
  • Мнения: 1 072
Не тряваше да се пуска линка към остлабни.нет. Надушил ни е по посещенията.  Confused

Интересното е обаче, че е имал регистрация.  Grinning
Министър-председателя, дали има регистрация тук?  Thinking newsm78
А, Елена? А, Зорка? Май всички имат.

Общи условия

Активация на акаунт