Как се разрежда спирала?

  • 8 960
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 546
Не слагай тоалетно мляко или бадемово масло,че ще почне да се рони.Преди доста време в едно списание четох и го изпробвах многократно и наистина дества.Прокарваш четката под струя гореща вода за секунди. Пробвай ще останеш доволна Grinning

# 16
  • Мнения: 4 294
Разреждала съм с капки вода преди години. Ставаше за още известно време.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 114
Колкото и да не ти се иска,трябва да я изхвърлиш.

 smile3521

# 18
  • София
  • Мнения: 7 815

И аз ги хвърлям, имам чувствителни очи и не ми се рискува.  Naughty

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няколко капки тоалетно мляко ще я спасят за ден два,ама пак ще се опре до хвърлянето и то скоро.Не си струва да се хабиш...

# 20
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Каквото и да пробваш краткотраен ще е ефекта. Hug

# 21
  • Мнения: 5 539
Егати, уплаших се, 4е тази тема аз съм я пуснала Laughing

Лолита, все ще намериш достатъ4но добра нова синя спирала, за да пратиш старата в пенсия.  Peace Много марки предлагат цветни спирали.

# 22
  • Мнения: 2 172

Глупости,не я хвърляй,грехота е  Naughty Аз винаги си разреждам накрая с капки вода,просто леко топваш върха на четката в чаша вода и пъхаш в тубичката,като хубаво я размазваш вътре.С тоалетно мялко или крем не се прави,защото после се отпечатват миглите,в смисъл не може да засъхне  Peace

# 23
  • Мнения: 1 802
Изхвърли я! Каквото и да слагаш ефекта ще е временен. Лично аз ползвам една спирала 6 месеца и след това я хвърлям, а тя дори не е засъхнала.

# 24
  • София
  • Мнения: 114
Аз съм чувала, че нито лакове нито спирали трябва да се разреждат!Така, че не се отчайвай ще си намериш нова...даже и по-хубава!!! smile3503

# 25
  • Мнения: 5 647
Не виждам смисъл да разреждаш спирала. По-добре си купи нова, има толкова хубави на пазара. След като положението е стигнало до разреждане,  по-добре я изхвърли, защото вече е стара и с изтекъл срок на годност.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
Не виждам смисъл да я разреждаш...при този избор, който има в момента на пазара и на марки, и на цени.....
Преди години, когато по-нямаше избор я разреждах с тоалетно мляко и така карах още около месец, докато си купя следващата Peace

# 27
  • Мнения: 1 259
Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Peace

 Naughty  в коша и е мястото!

# 28
  • Мнения: 201
Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Peace

 Naughty  в коша и е мястото!

 Peace
И аз те съветвам да я хвърлиш, да си потърсиш и да си купиш нова  Peace

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
С вода.

Общи условия

Активация на акаунт