"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 6

  • 12 178
  • 321
  •   1
Отговори
  • Мнения: 647
Хайде на новата темичка!!!!

Това е за стимул на целия отбор Симеоновки  welcome



Тема №2
Тема №3
Тема №4
Тема №5


ОГНЯН СИМЕОНОВ
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog

# 1
  • Мнения: 29
Честита Баба Марта момичета

Да сте живи и здрави,бели и червени,весели и засмени с много минусчета мацки    Hug  txtloves  Hug

# 2
  • Мнения: 647


Честита Баба Марта и от мен момичета.
Пожелавам ви много здраве, щастие, късмет, пролетно настроение и секси злъчване

# 3
  • Мнения: 77
Айде честита баба марта и от мен пожелавам ви много здравословни и качествени мартенски  Joy минуси  Hug newsm51
аз днес се събудих с едно много хубаво минусче newsm44 moresmile

# 4
  • Мнения: 699
Честита Баба Марта и от мен!
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ И УСМИВКА ЗАНАПРЕД.
МАЛКО ОСТАВА, СЛЪНЦЕ ИЗГРЯВА, ПРОЛЕТ НАБЛИЖАВА.

Желая ви много мартенски минуси, по-малко изкушения и  много силна воля.

# 5
  • Мнения: 1 218
Честита Баба Марта и от мен !!!
Да сте здрави и обичани, да сте румени и засмени !!!



Пожелавам ви лятото на плажа да дефилирате с финес, а когато полягвате на пясъка ... с лека чупка в кръста ... ето така :

# 6
  • софия
  • Мнения: 290
здравейте и от мен да се запиша . Аз от вчера започнах и е рано за резултати . Много съм се стимулирала , ще видим до кога .   Crazy Само гледам  като сираче към сладките  Embarassed Embarassed Embarassed  ( но хубавото е ,че само гледам ) . Ама нещо все съм гладна ... newsm78 . Уж се наяждам , и след 1 час ... глааааад. (сигурно е въглехидратен) Embarassed Embarassed
 Laughing Laughing Laughing  Rolling Eyes . Гледам добри резултати имате , та се стимулирам повечко. 

# 7
  • Мнения: 647
Здрасти Вики,
добре дошла в отбора. Аз също съм много надъхана, но тази седмица имах леки изкушения и ме съмнява да съм постигнала някакви резултати. просто не мога без сладичко.
А за глада не се притеснявай , ще мине. Първите два дни и аз бях постоянно гладна, въпреки че преди съм яла доста по-малко от това, което сега хапвам.

Момичета днес си взехме крос-тренажор и започвам да тренирам и на него.  newsm39
Мисля храната да я оставя на същите грамажи, въпреки че Оги ми каза да му звъна ако включа някакъв спорт.

# 8
  • Мнения: 1 218
Oooo Вики, реши се най-накрая значи  Hug
Бравост на тебя. Сега първите дни е зора, после се свиква , тъй че  ... нали знаш - красУтата изисква жертви  Crazy

desika и аз имам крос-тренажор ... и от време на време му забърсвам прахта  Joy Ама хубавото е , че режима си действа и без да си мърдаш гъзеца грам, е туй е най-кефското ...

Бомбеееееееееееее, де се загуби бе душата ? Липсваш ни на сите Симеоновки...Нъл ти ни пускаше темичките - айде връщай се на поста  Crazy да не изкарам пищаците  #2gunfire
Пиперудкееееееееее Обичам тъ , да знаш  Heart Eyes
Джуджанкеееееееее ади бе пиле , де се затри и ти ????  Heart Eyes

Уф, много хора ми се губят, утре ще ви подпукам ВСИЧКИТЕ - нема да ви се размине  Whistling

# 9
  • софия
  • Мнения: 290
даам , реших се , ама дали ще устискам... . Цял ден само мисла и планувам какво да ям... .ама ще свикна (надявам се) . И покраи мене само хора дето плюскат.. и ме изкошават( а на мене ангела ми един слааааб.)     Ама това си е постижение за мене  -2 дена без да мушна фафличка или нещо такова.

# 10
  • Мнения: 647
Djindj всички така ми разправят ама времето ще си покаже.
Аз ще се пробвам всяка сутрин да се мятам отгоре му за по 20-30 мин. поне малко да постегна телесата си  goodscale
Ти се стягай, че трябва да влизаш във форма за подиума.

# 11
  • Мнения: 1 218
Бе... чак до подиума не вервам да стигна ... от това изпускане в килата преди време, съм си докарала ебати целулита  Crazy не мога да се гледам.
Но поне мога да се фръцна малко за вдигане на самочувствието с бившите колежки  Mr. Green и да нащракаме фотоски както едно време  Flutter
И друго си е така , като имаш стимул - знаеш , че нема мърдане - нема утре,нема в други ден ... от по в други ден - има само -  СЕГАААААААААААААА и това е положението Минке  Crazy

Аааааааа, забравих да кажа, че мъж ми , ми  се закани дотогава да ме е забременил и да си избия тия " манекенски" мисли от главата  Joy

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 21:40 от Djindjari

# 12
Здравейте аз съм нова в темичката и искам да попитам за тази Симеоновска диета някой може ли да ми каже каква е или за всеки е индивидуална.Благодаря ви предварително

# 13
  • Мнения: 1 218
Здрасти desi197898 ,
след среща с диетолога Симеонов , всяка си получава режима и си го следва ...
Това е общо взето ...
Ако се решиш, чакаме те при нас   bouquet

Ъъъъъъъ така де индивидуална програма е , общо взето ядем по 5 пъти на ден и е разнообразно  Crazy, макар че, вече хич не ми се види разнообразно ... ама ... пак не седиме гладни  Crazy

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 22:16 от Djindjari

# 14
  • Мнения: 647
Хайде des идвай, колкото повече толкова повече, както е казал нали знаете кой.
Е аз пък ще си кажа

Общи условия

Активация на акаунт