Предложете хубав хотел в Сандански

  • 51 550
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Трябва ми място,където да отседнем с детето,че повечето са били бардаци.Ако имате добри впечатления от някое хотелче,моля споделете.Ако е близо до парка-още по-добре.

# 1
  • Мнения: 2 161
Аз съм доволна от Медите.За почивка с деца е идеален.

# 2
  • Мнения: 101
http://sandanski.bghotelite.com/
виж този сайт, не съм била в никой от тези хотели, но ако някой има инфо - ще съм благодарна, тъй като и ние с писан мислим да ходим в Сандански през почивните дни около Гергьовден и не знаем към какво да се насочим... Медите със сигурност е добър хотел, но не ми се връзва с бюджета Sad

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Има си подфорум На път, море, почивка, екскурзия.
Там споделят пресни впечатления  Peace

# 4
  • Мнения: 4 053
още един глас за Медите, но е далече от парка,
но пък е в борова гора, и има басейн с минерална вода  Grinning

http://www.visitbulgaria.net/bg/sandanski/hotels/spa_hotel_medite.html

# 5
  • Мнения: 487
И аз съм за Медите,страхотен хотел,бях в президентския апартамент и беше супер обзавеждането и джакузито.... Mr. Green Има готини масажчета долу,басейна е готин с минерална водичка,ресторанта е добър също! Много съм доволна,тих, спокоен хотел и много хубав! Hug

# 6
  • Мнения: 539
И аз сега съм пуснала тема за Сандански, защото отиваме в понеделник.

Запазих апартамент в х-л Бистрица, нямам никкво инфо за него само по цената ме привлече. Confused

Дано да не се разочароваме, и после непременно ще споделя

# 7
  • Мнения: 183
Аз съм доволна от Медите.За почивка с деца е идеален.
Peace

# 8
  • Мнения: 186
Благодаря на всички за мненията,но "МЕДИТЕ" ми идва малко скъп,така че ще се ориентирам към някой друг Peace

# 9
  • Мнения: 30
ние ходихме миналата седмица там бяхме в хотел ' св Никола' много ми хареса в цената влиза закуска и безплатно ползване на басейна

# 10
  • Мнения: 539
Майчета, някой знае ли в кой хотел в сандански има детски басейн?

# 11
  • Мнения: 234
http://www.сая.info/show.php?action=show_adv&adv_id=90
бях там за 8март.страхотен е.казвам ви много,сладко и хубаво хотел че.храната е много добра.цените за събота и неделя са по 75лев.,а през седмицата 65лев. 1swing

# 12
  • Мнения: 234


бях там за 8март.страхотен е.казвам ви много,сладко и хубаво хотел че.храната е много добра.цените за събота и неделя са по 75лев.,а през седмицата 65лев. 1swing
[/quote]

http://www.v-sandanski.info/show.php?action=show_adv&adv_id=90

# 13
  • Мнения: 234
Аз съм доволна от Медите.За почивка с деца е идеален.
Peace
там е уникално,но с др.цени.

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 12:28 от muceto80

# 14
  • Мнения: 1 883


бях там за 8март.страхотен е.казвам ви много,сладко и хубаво хотел че.храната е много добра.цените за събота и неделя са по 75лев.,а през седмицата 65лев. 1swing

http://www.v-sandanski.info/show.php?action=show_adv&adv_id=90
[/quote]

Мдааа наистина е уникално там . Преди 5г бяхме с мъжа ми и кумците там ...заслужава си  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние сме били в Св.Никола.
Сега пак там ще ходим.
Хотела е хубав,и най-вече кухнята на ресторанта им.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
ние ходихме миналата седмица там бяхме в хотел ' св Никола' много ми хареса в цената влиза закуска и безплатно ползване на басейна

Още един глас за Свети Никола http://www.hotelsvetinikola.com/
Имат хубава таверна, пиано бар, басейна е супер  Peace

# 17
  • Мнения: 342
В Интерхотела съм резервирала аз от четвъртък-като най близо до парка и с хубав вътрешен басейн затова го избрах.

# 18
  • на път
  • Мнения: 2 804
Чувала съм много хубави неща за Медите и Тайм Аут. И двата са нови - първият е "дизайнерски“ със стил, вторият на добра цена и уютен.

# 19
  • София
  • Мнения: 124
Две години подред ходим в хотел Астра. Разбира се, има си предимства и недостатъци.

Предимства, за които се сещам:
1. Приемлива цена.
2. Приветлив персонал
3. Чисто
4. Близо до парка, същевременно в самия център, но не на главната улица
5. Невероятна гледка

Недостатъци:
1. Намира се на баир, не е много за изкачване, пък аз съм от мрънливите по принцип, но ако сте с количка ще ви дойде малко нанагорно, в буквалния смисъл. Дъщеря ми беше на 4 год., когато бяхме за първи път и няма проблем.
2. Няма асансьор, но за мен това пак не е проблем, т.к. и вкъщи сме без асансьор. От една страна е по-добре да си искате стая на по-долен етаж поради липсата на асансьор, от друга - по-добре е на по-горен заради гледката и заради хората, които се качват и слизат по стълбите - ако сте по-нагоре, ще ви тропкат по-малко.

Базата е нощувка и закуска.

Засега за това се сещам. Желателно е да си запазите стая по телефона по-отрано, защото за празниците бързо свършват местата. Имат сайт.

# 20
  • Мнения: 2 309
И аз давам един глас за Астра. Персоналът е страхотен, много мили хора. Но пък това тропане по стълбището на токчета ме убиваше. Като се заточат гостите на хотела нощем след кръчма, направо не можеш да мигнеш.

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 За Медите не съм съгласна,че е добро място за почивка с деца.
 Ако случите на лошо време спукана ви е работата.Самия хотел е много малък и няма къде да мръднеш,цените в ресторанта са неоправдано високи.Водата в басейна беше студена за деца.
 Иначе СПА центъра е страхотен и стаите са чудесни. Peace

# 22
  • Мнения: 4 668
Аз също съм доволна от Астра  Peace На връщане от Гърция спонтанно решихме да останем в Сандански и попаднахме в този хотел .
Много е чисто , стаята беше много просторна , съвсем до парка е ... за тази цена е просто страхотен .

Наистина е на баир , ама не е болка за умиране , все пак не е голямо разстоянието .
По стълбите не съм чула да ми тракат , явно не е бил пълен хотела ...

# 23
  • София
  • Мнения: 121
 Ние ще сме в Тайм аут за майските почивни дни, изглежда добре в сайта, ще видим и на живо как е...  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 877
"Свети Врач" в апартамента на Тодор Живков. Хотелът е със страхотен парк. (но последните 2-3 години не сме ходили)

# 25
  • София
  • Мнения: 3 880
Парк Хотел Пирин - много съм доволна, има много по него в темата СПА 2008

# 26
  • Мнения: 1 114
Парк хотел Пирин
Парк хотел Сандански

# 27
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Ние ще сме в Интерхотела от 01-ви, близо до парка е. Дано и времето да е хубаво.

# 28
  • София
  • Мнения: 121
Ми хотел тайм аут може да се сложи в графа бардаци, за съжаление. От сайта останахме с други впечатления, на живо за три звезден хотел рецепцията и ресторантчето са ок, но стаите за цена 85 лв на вечер са просто без коментар. Жалко....
Хотел Пирин изглежда страхотно, хотел св. никола също а и мн ми го похвалиха.

# 29
  • Мнения: 177
Медите е страхотен Peace

Но щом ти идва скъпичък - Астра  Peace
На страхотно място е и съм срещала само добри отзиви Grinning
Не съм ходила лично, защото ми беше резервен вариант

# 30
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Определено Астра препоръчвам за хотел с по-нормални цени  Peace По принцип отсядам там.
Парк хотел Пирин за мен  е най-добрия в Сандански, но си е скъп.

# 31
  • Мнения: 1 103
Здравейте може ли някои да ми даде адрес на хотел "Астра" ако може да разгледам  смятаме да ходим на почивка в началото на месеца
Благодаря предварително  Hug

# 32
# 33
  • Мнения: 217
Да се запиша в темата,отседнахме в хотел Анели,макар,че чухме за някаква слава,/така и не разбрах защо вероятно заради ниските цени/  и останахме супер доволни.За 50лв апартамент/стаите са по 33/ очаквах дупка ,а то се оказа едно малко съкровище.Две отделни стаи със спалня и ъглови легла с разделителна врата.Климатик прекрасна гледка .Намира се срещу хотел Св.Никола.Стаите са просторни има и голяма тераса.
Препоръчвам го . http://journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=216

# 34
  • Мнения: 186
Благодаря на всички за споделените мнения.Миналата седмица се върнах от Сандански.Бяхме в хотел "Бистрица".Препоръчвам го на всички.Септември пак сме там.Страшно уютно местенце,спокойно и чисто.Ето и линк,ако някой се интересува http://www.bistritsa.wb.st/.

# 35
  • Мнения: 1 952
Медите ми го хвалете, когато си изчистят сополите и сп..р...а от пердетата и килимите.
Егати мърлявата и гнусна работа и то в стая лукс #2gunfire

# 36
  • Мнения: 1 091
Къде в Сандански може да се отиде за 4-5 дни на почивка с деца? Искаме с още 2 приятелки да заведем децата за няколко дни. Изискванията ни са хотелът да е чист, близо до парк и детски площадки /може би и басейн/, може би по-скоро в центъра на града. Не държим на лукс, а на това да е удобно за деца. Ако сте имали подобна почивка и сте доволни, препоръчайте ми мястото. Благодаря предварително!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 880
препоръчвам Парк Хотел Пирин, наистина е чудесен за деца.  Peace

# 38
  • Мнения: 1 312
препоръчвам Парк Хотел Пирин, наистина е чудесен за деца.  Peace
И аз го препоръчвам,но да си кажа,че нямам база за сравнение,понеже в Сандански само там съм била.

# 39
  • Мнения: 1 710
И аз гласувам с две ръце за Парк хотел Пирин, но ценовата му категория е височка.

Тъй като и аз предвиждам пътуване до Сандански идните седмици и то с малко бебе, реших, че единствените хотели, които отговарят на условието да са в близост до място подходящо за разходка с количка, с басейн и добро обслужване са Парк хотел Пирин, Интерхотел Сандански и бившата резиденция на Тодор Живков, която не помня как се казва. Бившата резиденция има страхотен парк, но базата е доста старичка, освен ако не са го реновирали, няма външен басейн, пък и без кола е кофти, защото е над града. Интерхотел Сандански е с прекрасна локация, само като си представя прекрасния парк, който е само на метри от хотела и ми се изпълва душата. И как няма да ми се изпълва, като така и не успях да открия нищо интересно в бутането на бебешка количка из софийските комплекси. И той е старичък, но пък цената му е къде, къде по-поносима. И фаворитът- Парк хотел Пирин - нов съвременен комплекс, в който е помислено добре за комфорта на почиващите с деца. Насочвам към него, пък парка до Интерхотела, няма да ми избяга. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 144
В Сандански съм била в доста хотели. Медите и Пирин ми харесват най-много и са най-подходящи за деца. В Пирин бяхме за първи път миналата седмица и пак ще ходим, хареса ми. Само че, ако резервирате в апартаментния комплекс, изрично поискайте първи етаж, защото няма асансьор. Апартаментите са хубави и големи, с две спални и отделен хол с кухненски бокс, имат две бани и дори малко килерче за количката. Страхотно е за деца и съм много доволна. Медите е по-малък, но пък се чувстваш изключително глезен от персонала и е много приятно. Кухнята също е на ниво.

Бившата резиденция е доста западнала, веднъж бяхме там и се изнесохме преждевременно, за да се прехвърлим в друг хотел, до такава степен ни изнервяха. На закуска например нямаше вода и разни такива глупости. Но има прекрасен парк, в който можете да се разходите. Този уикенд сме направили резервация за ТаймАут (всъщност ще е тийм билдинг на фирмата на мъжа ми, ще ходят на рафтинг и разни такива, но и аз ще се поразходя дотам с хлапетата). Така че другата седмица ще споделя впечатления и за този хотел. Със сигурност няма да е луксозен като Пирин, но пък може да се окаже добро попадение.

# 41
  • Мнения: 1 091
Stella Maria, чакам отзиви, защото още не съм направила резервации.

# 42
  • Мнения: 690
Февруари бяхме на почивка в Санданси - Интерхотел Сандански.

Избрахме го, защото е в центъра (на удобно място), голям е (децата тичаха и по коридорите) и има минрален басейн. Хареса ми, стаите са реновирани (не супер лукс, но са ОК), относително широки, има детски кът, удобно е за разходки... Единствената ми забележка е за закуската - беше бедничка, но тогава хотела беше полупразен и не си даваха много зор... Другото е, че няма детски басейн, а само голям, но на нас не ни пречеше, защото така или иначе малкия щеше в големия да стои  Mr. Green

Имам позната, която ходи в Св. Никола и също е доволна.

# 43
  • Мнения: 1 091
petenceto, а цените как са?

# 44
  • Мнения: 690
Ние резервирахме през агенция - 5 нощувки+закуска=450 лв. Но това беше пакетна цена (най-малко 5 нощувки) и беше извън сезона.

Ако искаш виж оферт тук:
http://journey.bg/offers/?keyword=&startp=&endp=&cou … &x=44&y=9
Можеш отделно да попиташ и агенциите за оферти.

# 45
  • Мнения: 1 144
За Тайм Аут - обещах да споделя впечатления. Хотелът е много приличен като за три звезди. Намира се малко преди Медите, над интерхотел Сандански. Държи го едно семейство и много се стараят да си угаждат на гостите. Ние бяхме с цялата фирма на мъжа ми и всички останаха доволни. Нямам впечатления от басейна. Няма двор за игра на децата и детски кът, но има голяма тераса. Има джакузи и сауна (също нямам впечатления, сега кърмя бебе и за известно време съм забравила какво е спа).

Разбира се, Медите и Пирин са много по-хубави, но за по-икономична почивка спокойно може да се избере и този хотел. Наблизо е паркът на Сандански, а малко по-нагоре е парка на бившата резиденция (хотел Св. Врач, който пък е ужасен според мен, поне беше такъв миналия май, сега може да са го стегнали).

И нещо, което страшно ми хареса - ако щете ми се смейте. Салатите им бяха уникално вкусни. Попитах собственичката и тя ми обясни, че ги правят с домашно гледани домати и краставици. Казвам ви, от години няма такива домати в София. Скъсахме се да ядем шопски и овчарски салати Simple Smile)) Може да ви звучи смешно, но който е ценител, ще ме разбере. Изобщо храната беше вкусна.

Хареса ми също, че в неделя никой не бързаше да ни изгони, дори ни поканиха още малко да поостанем, не чакали други гости за апартамента ни. Изобщо, оказва се, че семейните хотели, макар и не така луксозни, предлагат доста уют и лично отношение към госта, което малко ми липсва в по-луксозните хотели. Както и да е, ако имате въпроси, пишете. Дано съм била полезна.

# 46
Малко със закъснение, но чак сега видях темата и не се стърпях да изкажа огроооомното си възмущение от Тайм аут. Просто едно нещо в този хотел нямаше което да ми хареса. Първо е построен на ужасно място, по-лошо неможеше и да бъде. Едно шосе-баир по което денонощно буботеха изкачващи се камиони, самосвали и коли. Балконите на стаите са именно над това шосе, така че всеки разбира за какъв шум става дума. Хотела няма никаква собствена територия, освен терасата над въпросното шосе. А от другата страна е залепен за един току що започнат строеж с два-три крана. За деца е истински ад. Басейна още от вратата се извиниха, че не работи - имало авария! Mr. Green За капак на всичко се оказа, че в банята също няма вода... Shocked, не топла, а никаква!!! #2gunfire Три дни бяхме на безводен режим, вместо да се къпем в минерална вода. На тръгване поискахме обезщетение за причинените неудобства. Младото момиче от рецепцията много съчувствено вдигна рамене и учтиво ни се извини Grinning. Даде на децата по едно пакетче желирани бонбонки и ни помаааха за довиждане. wavey
Мисля, че всеки друг, който изберете в Сандански няма да е по-лош от този.
 Черешката на сладоледа разбира се е ПХ Пирин. Имат невероятни басейни детска площадка и всичко за което се сетите, но цените наистина са дебели.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 405
"Пирин" е моят фаворит.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 430
"Пирин" е моят фаворит.

Пирин е доста скъп,но наистина е the best!Може и в Св.Никола

# 49
  • София
  • Мнения: 3 880
"Пирин" е моят фаворит.


 Peace наистина е страхотно място!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 274
И аз бих препоръчала Пирин! Aurora ме "запали" и местенцето наистина е добро - новичко, басейна е хубав, спа-то също, храната - има още какво да се желае. Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 3 405
Има и по-семпли хотели в Сандански.
И около Сандански- над Мелник има едно хотелче, тип семейно с басейн, казва се "Рожена".
Ходила съм там преди време и съм доволна, цените със сигурност ще са много по-скромни от "Пирин", но не мога да кажа колко точно, защото бяхме ангажирали целия хотел за един рожден ден.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 880
И аз бих препоръчала Пирин! Aurora ме "запали" и местенцето наистина е добро - новичко, басейна е хубав, спа-то също, храната - има още какво да се желае. Grinning

да, за храната си напълно права...ние непрекъснато киснехме в кафе-бара на хотела, защото там храната е в пъти по-вкусна от тази в ресторанта, макар и доста ограничен избор...

# 53
  • Мнения: 276
Някой ще каже ли отзиви за хотел Бистрица? Изглежда доста прилично за тази цена???

# 54
  • Мнения: 234
ПИРИН----ПИРИН 200ЛВ.

# 55
  • Мнения: 223
Парк Хотел Пирин е наистина хубав, но там цените са много високи. Аз лично харесвам хотел `Едиа`, които се намира малко по-нагоре от хотел Пирин. Там ходим винаги на басейн. Също и хотел `Панорама`. Успех! Ако нещо ви интересува съм насреща!

# 56
  • София
  • Мнения: 478
Ще се възползвам от темата, за да попитам за хубав и по - спокоен басейн в Сандански. Не искам да нощувам там, защото имаме къща наблизо, а искам само през деня да ходим на плаж newsm78 Ще съм ви благодарна ако ми препоръчате и хубави заведения Hug

# 57
  • Мнения: 5 103
Парк хотел Пирин и Медите

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз лично харесвам хотел `Едиа`,

Басейна му минерален ли е? В смисъл топъл? А на х-л Панорама топъл ли е?

# 59
  • Мнения: 223
Водата в басейна на хотел `Едиа` е студеничка. В хотел `Панорама` е по-топла. Със сигурност знам, че водата в Интерхотел Сандански и хотел `Свети Никола` е минерална. Но в `Свети Никола`, басейнът е само закрит. Там ходим на плуване през зимата. Иначе за лятото студената вода в хотел Едиа` ни устройва, а и има специално за децата оградено басейнче. Но в Интерхотела и в `Свети Никола` винаги е пълно. В `Едиа, е спокойно.

# 60
  • Мнения: 1 144
Пирин е най-хубав, разбира се, няма две мнения. В Тайм Аут хората бяха много мили и много, ама много любезни. Но това все пак е тризвезден хотел, не можете да очаквате кой знае какво. Къде ще сравняваме три звезди с пет... Като за тризвезден обаче Таим Аут е ок, това имах предвид.

А относно минералната вода - доколкото знам, в Медите (който също много ми харесва като отношение към клиента и по едно време много често ходихме) също не е минерална водата. Само в Пирин е истинска минерална вода. Поне така са ми казвали местни.

# 61
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В хотел Сандански е наистина минерална и наистина топла. Peace

# 62
  • Мнения: 690
В хотел Сандански е наистина минерална и наистина топла. Peace

Потвърждавам  Peace Освен това има готин тунел и можеш да излизаш навън. В студа е много яко ти да си в топлата водичка и да излиза пара около теб. Ние миналата година и малкия така го извеждахме навън във водата.

# 63
  • Мнения: 4 053
В хотел Сандански е наистина минерална и наистина топла. Peace

Потвърждавам  Peace

и аз  Peace

а, за Медите ни бяха казали от самия хотел, че вътрешния басейн е с минерална вода  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 136
Привет,  минерална вода има само в Св. Никола, Интерхотел Сандански и Паркхотел Пирин. В Медите има бутилирана минерална само. Ако имате въпроси питайте , от града съм




# 65
  • Мнения: 327
Имам един въпрос само за Паркхотел Пирин - колко топла е водата в басейна????
В интерхотел Сандански наистина е много топла - дали и в Пирин е така????

# 66
  • Мнения: 202
В парк хотел Пирин водата във вътрешния минерален басейн не е много топла- около 29-30 градуса е. В Интерхотел Сандански е около 33 градуса.

# 67
  • Мнения: 3 695
Здравейте!

Може ли някой да даде отзиви за този хотел в Сандански: http://www.10km.hit.bg/

Хотел Панорама също ме интересува като цени и мнения: http://www.panoramahotelsandanski.com/bul/

Благодаря!    bouquet

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 16:56 от tini-mini

# 68
  • Мнения: 436
От Хотел Панорама имам само хубави впечатления.
Бяхме там през октомври миналата година. Обслужването е страхотно, хотела е на супер удобно, но и тихо място, има паркинг. Интериора на ресторанта е много уютен, стаите са хубави. Изобщо всичко беше на 6. Simple Smile
Басейн не сме ползвали, защото е външен, а вътрешен няма.
Цените ги има в сайта им: http://www.panoramahotel-bg.com/accommodation.php?lang=1

# 69
  • Мнения: 223
Привет!
Аз съм от града, но лятото ходим на басейн в хотел` Панорама`.
Лично аз съм с добри впечатления от там. Паркът е много близо. Въздухът е чист и е тихо. Намира се по пътя за балкана.  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 634
Привет,  минерална вода има само в Св. Никола, Интерхотел Сандански и Паркхотел Пирин. В Медите има бутилирана минерална само. Ако имате въпроси питайте , от града съм






 madnez , чудя се за почивка на семейство с две деца  -едното малко, другото - голяма, кой хотел за избера:Панорама, св.Врач или Интерхотела?

Ако и steffi_k  се включи с мнение - благодаря  bouquet

# 71
  • Мнения: 223
Привет!
Разбира се, че ще се включа с мнение. Хотел Сандански според мен е най-добре, понеже там условията са най-хубави, в ресторанта кухнята е много хубава, съсвсем близо е до парка, има открит и закрит басейн. Относно хотел `Свети Никола` - намира се на площада, на удобно място е, често се събираме с приятелки в ресторанта. Има закрит басейн, където ходят мъжат ми с децата да плуват през зимата. Цените му са по-приемливи, отколкото в хотел `Сандански`.  Относно хотел `Панорама`, писах - той е по-далеч от центъра, но се намира на тихо и спокойно място. Има само открит басейн. Ако нещо друго те интересува - питай! Няма проблем! С Madnez ще се радваме да помогнем!
Свети Врач е също далече. От него конкретни отзиви нямам.

# 72
  • Мнения: 136
Здравейте. И според мен Интерхотела е най-разумния избор, има и детски кът:)

# 73
  • София
  • Мнения: 213
tini-mini  този хотел 10-ти километър е доста км извън Сандански и е...бардак Sick

# 74
  • Мнения: 1 005
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

# 75
  • Мнения: 4 053
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

Пирин

# 76
  • Мнения: 1 144
Е, Пирин е по-хубав, според мен. Сандански е много хубав през пролетта, сигурно и ние ще мръднем дотам за някой уикенд.

Дали пък да не заведа хлапетата за ваканцията... Ей, едва ме навихте.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 260
tini-mini  този хотел 10-ти километър е доста км извън Сандански и е...бардак Sick

Ей, аз пък се надявах да не е, като е извън града. Хареса ми, че е почти в планината и че има и детска площадка, но явно това не му пречи...  Sad

# 78
  • Мнения: 1 144
Парк хотел Пирин са пуснали някакви оферти с отстъпки, може да ги погледнете. Пуснах запитване за пролетната ваканция.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 880
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

Пирин, разбира се, това е най-добрият хотел в Сандански.

# 80
  • Мнения: 2 936
Дилемата ми е между Медите и Пирин. Кой препоръчвате? Ще бъдем с деца, най-голямого е та 10г.

Пирин, разбира се, това е най-добрият хотел в Сандански.

 Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 6 559
Някой да даде отзиви за хотел Панорама http://www.panoramahotel-bg.com/ имат готина промоция плащаш 3 нощувки , ползваш 5 до (30.08.2009) и мисля да го посетим на път за Гърция.

# 82
  • Мнения: 436
Bibi, виж предната страница, написала съм за Панорама Hug
Много сме доволни всички, не е толкова далече от центъра, близо е до парка, тихо е. Ако имаш конкретни въпроси, мога да отговоря.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 559
Bibi, виж предната страница, написала съм за Панорама Hug
Много сме доволни всички, не е толкова далече от центъра, близо е до парка, тихо е. Ако имаш конкретни въпроси, мога да отговоря.
Много мерси. Уж изчетох темата - ама съм проспала Embarassed. може ли да се ходи пеша до центъра с 2 4 годишни талибанки и али апратамента е с 2 отделни помещения, ако знаеш? мерси   bouquet

# 84
  • Мнения: 436
До центъра може пеша, талибанките ще издържат. Пресича се шосето за Попина лъка и сте в парка. За съжаление не сме били в апартамент, та не мога да кажа. Бяхме в двойна стая. Много просторна, със здрави и хубави мебели. Сменяха кърпите в банята всеки ден, а спалното бельо на 2-3 дни, почистваха всеки ден. Храната в ресторанта беше много вкусно приготвена, персонала любезен и усмихнат. Никой не направи дори една забележка на нашия "Зверослав" за цялото време.

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 20:50 от redsonja

# 85
  • София
  • Мнения: 6 559
Суперско. Hug
 Направих резервация. Апартаментът е 2 отделни помещения. Изглежда ми доста спретнато, а и за 414 лв 5 нощувки + закуски + басейн и фитнес за 4 души ми се вижда повече от прилично.

# 86
  • Мнения: 342
Е bibi,ще чакам да пишеш отзиви после.Миналата пролет бяхме в Интерхотела и сега се обаждах за майските празници и ми поискаха 150лева за двойна луксозна стая,което ми се видя #Crazyи затова избрахме друга дестинация,но по принцип една десетдневка задължително правим в Сандански та сега пропуснахме ,но септември месец със сигурност ще се ходи та на теб ти имам вяра.

# 87
  • София
  • Мнения: 6 559
Момичета, сега се рових пак в нета за х-л Панорама и цената през ТА Съни турс / Визит БГ е 366 лв за 5 нощувки (пак промоцията позваш 5 плащаш 3), а това си е с 48 лв по-евтино от цената на рецепция, тъй че който е решил да ходи хубаво да оглежда цените.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 930
На 28 - в четвъртък пътуваме за Сандански. Ще отседнем в Спа хотел Самсара. Казват, че било новичко и хубаво. Някой да е бил там?

# 89
  • София
  • Мнения: 545
Това не е хотел ... още по-малко СПА ... Кооперация с апартаменти - новички да ... нищо повече. Каква цена ви дадоха ?

# 90
  • Мнения: 1 930
65 лв нощувка - 2 стаи + кухня.

# 91
  • Мнения: 3 695
Мерси за споделеното!  Hug
Избрахме Панорамата и съм повече от доволна!  Party
А сега ако може да ми кажете как да отидем до местността Св. Врач, някакъв водопад, резиденция, църква и др. забележителности ще съм още по-благодарна (Мелник и Рожен са ясни)!  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 2 013
Може и Рупите. Близо е.

# 93
  • София
  • Мнения: 6 260
За резиденцията (комплекс "Св. Врач") - излизаш от х-л "Панорама" и тръгваш към Поленица, а не към центъра на Сандански. Карате само направо, минавате Поленица и на един хълм ще я видите (ок. 3 км от Сандански е). Ето и малко снимки.

Ние бяхме в х-л "Св. Никола", също сме доволни.  Peace

# 94
  • Мнения: 3 695
Благодаря много!  Hug Такива красоти не могат да се опишат с думи!  Peace

# 95
  • Мнения: 121
Аз бих искала да попитам мамите който са от Сандански дали градския басейн има и за малчовзи за около3години например?

# 96
  • Мнения: 223
Да, има. На интерната има и басайн който е точно за малки деца. На градския плаж има 2 басейна - един за децата, а другия е по-дълбок от 1.50 до 2 метра беше май. newsm78

# 97
  • Мнения: 121
Благодаря много а кое е Интерната? Blush

# 98
  • Мнения: 223
Плувния интернат се намира точно до хотел `Сандански`, познат на повечето хора като `австрийския хотел`. Лятото работи като плаж. Намира се точно в началото на парка.  Nature Sunny

# 99
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Още един въпрос към мамите от Сандански.  Blush

Как е в Сандански октомври месец, добро ли е времето, меко ли? Защото се очертава, че септември няма да можем да отидем.

Предварително благодаря!   bouquet

# 100
  • Мнения: 223
Пролет и есен е най-добре за почивка в Сандански. Лятото е ад - температурите  са над 40 градуса! Излиза се само рано сутрин или късно вечер. През другото време не е за предпочитане. Така че, октомври спокойно можете да дойдете. newsm10

# 101
  • Мнения: 121
благодаря за отговорите  bouquet

# 102
  • Мнения: 223
благодаря за отговорите  bouquet
Моля! Ако има нещо друго питайте без да се притеснявате! Hug

# 103
  • Мнения: 3 695
Здравейте!  Hug
Моля за мнение за Спа хотел Алекс: http://www.alexspahotel.com/
Пре юни бяхме една седмица в Сандански, но чудно защо дори не сме го забелязали.  newsm78
Интересува ме заради новогодишния 3-дневен пакет.
Благодаря предврително!   bouquet

# 104
  • Мнения: 223
Този хотел се намира в близост да Новия Санаториум. Може би за това не сте го забелязали.

# 105
# 106
  • Sofia
  • Мнения: 849
 newsm10 за хотел Авис.

# 107
  • Мнения: 3 695
Моля за мнение за Спа хотел Алекс: http://www.alexspahotel.com/
Този хотел се намира в близост да Новия Санаториум. Може би за това не сте го забелязали.
А някакви отзиви за него?  Rolling Eyes Praynig

# 108
  • Мнения: 223
Моля за мнение за Спа хотел Алекс: http://www.alexspahotel.com/
Този хотел се намира в близост да Новия Санаториум. Може би за това не сте го забелязали.
А някакви отзиви за него?  Rolling Eyes Praynig
За съжаление не знам за отзиви. newsm78

# 109
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
В Сандански е най-прекрасния хотел, може би в цяла България:) - хотел ПИРИН. Невероятен хотел, добро обслужване, страхотна хигиена, всичко е на ниво.Бяхме там лятото една седмица, прекарахме страхотно. Препоръчвам го горещо.

# 110
  • София
  • Мнения: 615
х-л Панорама-чувствах се като у дома си, страхотни са Peace

# 111
  • Мнения: 188
СПА хотел Медите. Много уютен, но скъпичък.

# 112
  • Мнения: 2 037
Личното ми прясно-прясно впечатление от "Медите":
Много приятен хотел, с изключително любезен персонал, хубава стая, обаче, защо изобщо имат басейн???
Избрахме хотела основно заради басейна, който от 29 градуса в понеделник падна на 24 и даже по-малко в сряда, тоест, стана неизползваем. Постоянно обясняваха, че нещо правят по въпроса, обаче резултат- нула.
Въпреки, че за уикенда се събраха повече хора, басейна тази сутрин си беше студен.
Чудна работа, с джакузито същото се случи?
Не мога да разбера, някакви икономии ли правят, когато не са запълнени стаите?

Иначе, пред "Пирин" беше такава лудница от коли, че още това ме отказа да влезем там.
Не си падам по пренаселени места за почивка.

"Св. Врач" има невероятен парк, обаче вътре е толкова архаично.
Но водата им в басейна е чудесна.

"Св. Никола" също има топъл басейн, но пък там се оказа, че в нито едно от заведенията им не връщат ресто!

А, този "Бистрица" е на уникално ужасно място, просто не го мислете.

# 113
  • Мнения: 3 695
Алекс спа хотел - също не е никак СПА.  Mr. Green Има външен басейн, който е зеленясал!  Sick
Иначе новичко малко хотелче, старае се персонала.  Peace

# 114
  • Мнения: 5 370
Личното ми прясно-прясно впечатление от "Медите":
Много приятен хотел, с изключително любезен персонал, хубава стая, обаче, защо изобщо имат басейн???
Избрахме хотела основно заради басейна, който от 29 градуса в понеделник падна на 24 и даже по-малко в сряда, тоест, стана неизползваем. Постоянно обясняваха, че нещо правят по въпроса, обаче резултат- нула.
Въпреки, че за уикенда се събраха повече хора, басейна тази сутрин си беше студен.


Люлинче, моят синко ме юрка пак да ходим там, твоят постинг ми напомня, че предварително трябва да звънна и да попитам басейнът наред ли е, или поне джакузито. Иначе написаното от тебе го подкрепям.

# 115
  • София
  • Мнения: 6 260
Люлин, като бяхме в Св. Никола, проблем с рестото не сме имали.  Peace Вярно, че някои от заведенията им ги пропуснахме, но в к. бяхме, всичко си беше наред.

# 116
  • Мнения: 2 037
Жози,  Hug, идете с младежа някъде, където има топъл басейн.
По телефона със сигурност ще ти кажат, че всичко е ОК, а на място друго ще се окаже.

Люлин, като бяхме в Св. Никола, проблем с рестото не сме имали.  Peace Вярно, че някои от заведенията им ги пропуснахме, но в к. бяхме, всичко си беше наред.

В "Св. Никола" се запознах се с едно семейство хора на над средна възраст, почиваха там и дамата ми каза това, бяха пробвали всички заведения. Въобще не им бяха проблем средствата за бакшиш, но примерно на сметка 10 лева даваш 20 и въобще не ставало и въпрос да ти върнат.

# 117
  • Мнения: 3 695
Забравих да похваля чудодейния въздух.  Rolling Eyes
Бяхме за 3 нощувки в Сандански покрай Нова година и дъщеря ми /3 г./ спря напълно да кашля /да чукна на дърво/, а иначе не беше спирала цяла есен - със затишия и засилвания, но постоянно.  Peace

# 118
  • Мнения: 741
Аз се интересувам за апартамент/ квартира под наем, защото съм с 2 по- големи деца и две бебета-близначки и ми излиза много скъпо на хотел! Моля, ако имате впечатления за нещо близо до главната улица и парка, да споделите, че хич не ми остава време да се ровя из Интернет  Praynig!

# 119
  • Мнения: X
Здравейте,
чудя се между два хотела -интерхотек и св. Врач..предполагам, че интерхотелът е по-хубавия, най-малкото , съдейки от по-високите цени. Може ли да ми помогнете в избора с лични впечатление. Ще бъдем с дете на 2 годинки, има ли детски басейни на двете места? ами в св. врач западнало ли е много (попаднах на такива отзиви) , или си е добре? Персонала как е? Изобщо, ще съм благодарна на всякакви отзиви  bouquet и благодаря!

# 120
  • Мнения: 168
nikitto
ние бяхме в сандански в края на февруари 2010 г. с малкия. Бяхме отседнали в Св.никола - ами много сме доволни, но тогава имаше страшно намаление и беше супер.
Разходихме се до Св.врач, като не сме влизали вътре в хотела, но на мен ми се видя доста отдалечено (5 км) е от града и доста скучно/спокойно. Нямаше никой по алеите - иначе много хубаво, но незнам дали бих отседнала там.
За интерхотела нямам впечатления, но все пак е на главната улица - като Св.никола
Бяхме и до х-л пирин - много красиво, но и доста солено.
За Медите също съм с малко резерви - хотела се намира малко под св. Врач
с две думи - аз съм за Св.Никола  Peace - топла вода в басейна - става за малко дете, хубава храна (ние бяхме на блок маса закуска и вечеря), не голяма стая, но чиста, детска кът - една стая

# 121
  • Мнения: 317
Здравейте! След прекрасното преживяване в хотел Белведере - Банско, сега с моята половинка сме се насочили към Сандански! Търсим читав хотел  с ваучер за намаление и да е all inclusive. Ще съм благодарен за всякакви препръки и линкове Simple Smile

# 122
  • Мнения: 3
Преди 2 седмици откриха на детето ми бронхиална астма и всички съветват да отидем поне за 10 дни на Сандански. Ще съм благодарна да ми препоръчате подходящ хотел с басейн и процедури.  Praynig

# 123
  • Мнения: 1
Синът ми страдаше от спастичен бронхит и няколко поредни години го изпращахме заедно с баба му на почивка в Сандански, оставаха там за поне 3 седмици, винаги в края на май или началото на юни, най-вече заради значително по-топлия климат. Ползвахме санаториума на СБР, условията в реновираните стаи не са лоши, храната определено не беше нито вкусна, нито достатъчна (става въпрос за свободен прием, почиващите по НОИ  се хранят по друго меню - по-добро, което е странно предвид по-високите цени, които се заплащат от свободно почиващите). Дояждаха си в заведенията в централната част на града.
По това време има много деца, вкл. и в детския санаториум, горе-долу на еднаква възраст, така че за тях не е скучно. Басейн в санаториума няма, но има много и различни басейни с минерална вода в близост, срещу не особено високи цени.
Всички почиващи минават преглед при лекар, назначават им се подходящи процедури - по 3 на брой на ден на човек (задължително едната е лечебна гимнастика), включително и за децата, те влизат в цената на ден. В събота и неделя няма лекари и процедури.
Иначе сме водили детето на консултации и в резеденцията, където има реномирана балнеология, въпреки  остарялата апаратура, при един доста възрастен доктор, чието име не мога да си спомня.
Били сме на почивка и в хотел Медите, но преди повече от 5 години, когато в Сандански сносните хотели не бяха толкова много. Тогава това беше най-добрият избор, напоследък чета, че нещата там са се променили към по-лошо.
Сандански е добър избор за почивка, особено при подобни здравословни проблеми. Трябва обаче, упорство и постоянство!

# 124
  • Мнения: 1 292
Има ли някой с отзиви за хотел Тайм аут - Сандански. Има изгодна оферта за Коледа, но нещо не мога да намеря отзиви, а не ми се иска да рискувам да тръгвам с две деца на непроверено и несигурно място.

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 14:20 от polia72

Общи условия

Активация на акаунт