Предложете хубав хотел в Сандански

  • 51 576
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Sofia
  • Мнения: 849
 newsm10 за хотел Авис.

# 107
  • Мнения: 3 695
Моля за мнение за Спа хотел Алекс: http://www.alexspahotel.com/
Този хотел се намира в близост да Новия Санаториум. Може би за това не сте го забелязали.
А някакви отзиви за него?  Rolling Eyes Praynig

# 108
  • Мнения: 223
Моля за мнение за Спа хотел Алекс: http://www.alexspahotel.com/
Този хотел се намира в близост да Новия Санаториум. Може би за това не сте го забелязали.
А някакви отзиви за него?  Rolling Eyes Praynig
За съжаление не знам за отзиви. newsm78

# 109
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
В Сандански е най-прекрасния хотел, може би в цяла България:) - хотел ПИРИН. Невероятен хотел, добро обслужване, страхотна хигиена, всичко е на ниво.Бяхме там лятото една седмица, прекарахме страхотно. Препоръчвам го горещо.

# 110
  • София
  • Мнения: 619
х-л Панорама-чувствах се като у дома си, страхотни са Peace

# 111
  • Мнения: 188
СПА хотел Медите. Много уютен, но скъпичък.

# 112
  • Мнения: 2 037
Личното ми прясно-прясно впечатление от "Медите":
Много приятен хотел, с изключително любезен персонал, хубава стая, обаче, защо изобщо имат басейн???
Избрахме хотела основно заради басейна, който от 29 градуса в понеделник падна на 24 и даже по-малко в сряда, тоест, стана неизползваем. Постоянно обясняваха, че нещо правят по въпроса, обаче резултат- нула.
Въпреки, че за уикенда се събраха повече хора, басейна тази сутрин си беше студен.
Чудна работа, с джакузито същото се случи?
Не мога да разбера, някакви икономии ли правят, когато не са запълнени стаите?

Иначе, пред "Пирин" беше такава лудница от коли, че още това ме отказа да влезем там.
Не си падам по пренаселени места за почивка.

"Св. Врач" има невероятен парк, обаче вътре е толкова архаично.
Но водата им в басейна е чудесна.

"Св. Никола" също има топъл басейн, но пък там се оказа, че в нито едно от заведенията им не връщат ресто!

А, този "Бистрица" е на уникално ужасно място, просто не го мислете.

# 113
  • Мнения: 3 695
Алекс спа хотел - също не е никак СПА.  Mr. Green Има външен басейн, който е зеленясал!  Sick
Иначе новичко малко хотелче, старае се персонала.  Peace

# 114
  • Мнения: 5 370
Личното ми прясно-прясно впечатление от "Медите":
Много приятен хотел, с изключително любезен персонал, хубава стая, обаче, защо изобщо имат басейн???
Избрахме хотела основно заради басейна, който от 29 градуса в понеделник падна на 24 и даже по-малко в сряда, тоест, стана неизползваем. Постоянно обясняваха, че нещо правят по въпроса, обаче резултат- нула.
Въпреки, че за уикенда се събраха повече хора, басейна тази сутрин си беше студен.


Люлинче, моят синко ме юрка пак да ходим там, твоят постинг ми напомня, че предварително трябва да звънна и да попитам басейнът наред ли е, или поне джакузито. Иначе написаното от тебе го подкрепям.

# 115
  • София
  • Мнения: 6 260
Люлин, като бяхме в Св. Никола, проблем с рестото не сме имали.  Peace Вярно, че някои от заведенията им ги пропуснахме, но в к. бяхме, всичко си беше наред.

# 116
  • Мнения: 2 037
Жози,  Hug, идете с младежа някъде, където има топъл басейн.
По телефона със сигурност ще ти кажат, че всичко е ОК, а на място друго ще се окаже.

Люлин, като бяхме в Св. Никола, проблем с рестото не сме имали.  Peace Вярно, че някои от заведенията им ги пропуснахме, но в к. бяхме, всичко си беше наред.

В "Св. Никола" се запознах се с едно семейство хора на над средна възраст, почиваха там и дамата ми каза това, бяха пробвали всички заведения. Въобще не им бяха проблем средствата за бакшиш, но примерно на сметка 10 лева даваш 20 и въобще не ставало и въпрос да ти върнат.

# 117
  • Мнения: 3 695
Забравих да похваля чудодейния въздух.  Rolling Eyes
Бяхме за 3 нощувки в Сандански покрай Нова година и дъщеря ми /3 г./ спря напълно да кашля /да чукна на дърво/, а иначе не беше спирала цяла есен - със затишия и засилвания, но постоянно.  Peace

# 118
  • Мнения: 741
Аз се интересувам за апартамент/ квартира под наем, защото съм с 2 по- големи деца и две бебета-близначки и ми излиза много скъпо на хотел! Моля, ако имате впечатления за нещо близо до главната улица и парка, да споделите, че хич не ми остава време да се ровя из Интернет  Praynig!

# 119
  • Мнения: X
Здравейте,
чудя се между два хотела -интерхотек и св. Врач..предполагам, че интерхотелът е по-хубавия, най-малкото , съдейки от по-високите цени. Може ли да ми помогнете в избора с лични впечатление. Ще бъдем с дете на 2 годинки, има ли детски басейни на двете места? ами в св. врач западнало ли е много (попаднах на такива отзиви) , или си е добре? Персонала как е? Изобщо, ще съм благодарна на всякакви отзиви  bouquet и благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт