Незнам как да постъпя.....

  • 4 782
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
Защо ли ми се струва,че тази история е deja vu....и все едни объркани са героите.....  201uu
Не,това е моята история Confused

# 16
  • Мнения: 3 423
Аууууу, яко си го закъсала май.
Кофти си си разиграла картите.
Верно, много мъже се размазват,
като се съберат да живеят с жена
и смятат, че не бива да се стараят
повече за нищо, ама ти си уцелила
най-големия джакпот. Стокхолмски
синдром те е гепил и не те пуска май.
Едва ли ще се промени мъжът ти, не
е ли по-добре да си биеш камшика и
да си търсиш някой по-нормален, а.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Мда, не ти е лесно, наистина. Подобно отношение би накарало всяка да се чувства тъжна и обидена.
Ти искаш ли това да продължава?
Разбирам, че надеждата умира последна, но промяна няма да дочакаш, уверена съм.
Не познавам нито един мъж, който е станал по- мил, по- грижовен и отдаден на жената до себе си, отколкото в началото на връзката им. С годините нещата ще се влошават. Помисли си, ако сега е нетърпимо за теб, какво ще е след 10 години например. И така гледайки напред, реши как да постъпиш сега.
  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 477
Той сам ти е казал решението:събирай си багажа(и да допълня-пожелавам ти да си намериш човек ,който ще те заслужава и уважава).

# 19
  • Мнения: 101
Мила, разбирам много добре всичко, което ти се случва, минах през подобно нещо... За съжаление, най-доброто в случая е: куфарчето, слагаш си багажа вътре, обуваш си обувките, обличаш си палтенцето, тръгваш и не се обръщаш... Той НЯМА да се промени, колкото и да те боли, колкото и да го обичаш... Сигурно никога няма да го забравиш, сигурно винаги ще има едно мъничко забутано местенце в сърцето ти за него, нормално е, 3 години не са малко все пак, но по-добре си тръгни и си спести обидите и унижението и скандалите. Той не е човекът за теб.
И най-важното, тръгни си с вдигната глава, не позволявай това да те смаже и да се измъчваш и да страдаш, ти не си направила нищо лошо, дори напротив, от прочетеното - ти си дала всичко от себе си за тази връзка!
Успех ти желая, като и да решиш да постъпиш!

# 20
Северина,РосиТа  bouquet

Точно от това ме е страх...,ще бъда смазана,трудно ще го преглътна Tired,затова и си седя на тоя хал Confused


  bouquet

# 21
  • Мнения: 111
Северина,РосиТа  bouquet

Точно от това ме е страх...,ще бъда смазана,трудно ще го преглътна Tired,затова и си седя на тоя хал Confused


  bouquet
Може би трябва да опиташ...Често човек сам не подозира на какво е способен.Не ти ли е любопитно какво ще се случи , ако...?

# 22
  • Мнения: 1 477
Северина,РосиТа  bouquet

Точно от това ме е страх...,ще бъда смазана,трудно ще го преглътна Tired,затова и си седя на тоя хал Confused


  bouquet
Сега не си ли смазана....замисли се...  bouquet

# 23
cassiopeia,


Любопитно ми е,искам го,ама не смея.
Всички сте прави,като чета и всички сте на едно мнение  bouquet,остава 
аз да направя нещо по въпроса ooooh!
Трудна е първата крачка,цял ден събирам отрицателни емоции в себе си,и като се прибера и го видя всичко отива по дяволите.
Яд ме,яд ме е за тези три години #Cussing out,пропиляно време за мен....

# 24
  • Мнения: 552
Не мисля, че времето ти е пропиляно - според мен нещата, които се случват, е трябвало да се случат  Peace
Чудя се дали това неговото не е някаква поза... тези постоянни заплахи от негова страна да се разделите са крайно неприятни и показват неуважение, но се чудя дали наистина го мисли  ooooh! опитът ми говори, че ако поставиш въпроса ребром, понякога мъжът се променя на 180 градуса (може и с жените да е така, знам ли...)
Някои мъже се държат по начин, противоположен на истинските им чувства - иди ги разбери защо. В този смисъл, ако покажеш, че си силна, и кажеш, че го напускаш - изведнъж може да се окаже, че той не може да живее без теб, и е готов да се промени Crazy
Знам, че звучи налудничаво, но ми се е случвало точно по същия начин  #Crazy

# 25
indian rose,
на няколко пъти съм го питала...,искаш ли да се махна,да те оставя сам,може да ти е по добре..,неговият отговор винаги е бил..не!
аз неискам да се разделяме,а ти да се промениш Confused.какво да се променям още Thinking.....
един път,може и два да са,съм почвала да си събирам багажа(нарочно,не,че съм го искала,разбира се Tired),за да видя той как ще реагира,да го разбера наистина какво иска.......
той....и какво правиш сега,(аз)...,ми..отивам си,нали ти преча...,(той)...айде не прави глупости,връщай се... Shocked.
Вече незнам какъв му е проблема,хем иска,хем не иска........

# 26
  • Мнения: 111
cassiopeia,

Любопитно ми е,искам го,ама не смея.

Яд ме,яд ме е за тези три години #Cussing out,пропиляно време за мен....
Ако не се чувстваш добре , и то не от скоро, то значи нещо не е наред за теб.След като считаш тези 3 години за пропиляни , не ги прави повече... Wink.Кому е нужно това?
Сега можеш да промениш нещата по-лесно- нямате брак, нямате деца,всичко си е в твои ръце-защо не смееш?Животът  ти тече сега, в момента,не се страхувай да търсиш най-доброто за себе си  сега, утре може да стане 100 пъти по-трудно, или просто да нямаш тази възможност.
А трите години  са и  натрупан опит !!! thumbsup

# 27
  • Мнения: 111
indian rose,
на няколко пъти съм го питала...,искаш ли да се махна,да те оставя сам,може да ти е по добре..,

,да го разбера наистина какво иска.......

Вече незнам какъв му е проблема,хем иска,хем не иска........
Като те чета - все той какво иска , той какво мисли.........
Ти какво искаш - това е важно , а също важно е и какво не искаш да ти се случва.Така и човека до теб ще е наясно какво е позволено и какво - не.И до къде е границата.Успех.  bouquet

# 28
  • Мнения: 552
indian rose,
на няколко пъти съм го питала...,искаш ли да се махна,да те оставя сам,може да ти е по добре..,неговият отговор винаги е бил..не!
аз неискам да се разделяме,а ти да се промениш Confused
Явно не може да му се угоди...  #Cussing out Може би той самият не знае какво иска, или пък иска твърде много  Rolling Eyes Имам предвид, че сигурно всеки би се радвал, ако има кой да се грижи денонощно за него и да му угажда всячески, но в реалния живот просто няма как да стане (освен ако не си малко детенце, тогава си си в правото да го искаш  Peace)
В този смисъл, колкото и да се променяш, пак няма да е доволен... Да не говорим, че това с променянето е доста безсмислена работа - в крайна сметка, нали сте се харесали взаимно точно заради това, което сте  Rolling Eyes
Струва ми се, че трябва да поставиш въпроса ребром, и ако той продължава да се държи така с теб, наистина няма смисъл... може би ако се разделите за известно време, ще се позамисли  newsm78

# 29
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Мила, разбирам как се чувстваш, но понякога като се вкопчим в някой и си затвяряме очите за нещата които погледнати отстрани бодат очите, но оставят невидими за нас. Колко компромиси съм правила и то за мъже които изобщо не са го заслужавали. В случая ти правиш компромиси за мъжа който обичаш, но според мен накрая ще ти се качи на главата.
Поговорете, мисля че той трябва да преосмисли поведението и държането си към теб.Не може да си му ечно под ръка и когато му скимне да се държи неуважително пропомняйки ти кога и какво не си направила за него , а всички пъти когато си била перфектната домакиня???Не го оставяй да ти се качи на главата.....ако той не се промени, според мен е по- добре да си потърсiш мъж който да е с теб заради теб самата и който да те подкрепя кoгато ти е тежко , а не ти пили на главата когато не си пуснала перялнята или измила чиниите newsm78

Общи условия

Активация на акаунт