зрънчо!!!

  • 4 360
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 374
Пък и мисля че тези както и всички други форуми са създадени за да си помагаме а не някой да се заяжда защото му е крив света или защото е по-напреднал в нещата!

П.П. Не се заяждам Naughty Пък и нали се сещаш, че ако не погледнем и не потърсим форума ще се напълни с еднакви теми е ще си повтаряме по безброй пъти едно и също ooooh!

да това определено е така.ок може да не съм го видяла за което се извинявам но смятам че има и други начини това да се изясни Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
а мен просто ме интересува дали мога да давам на бебе,което е на 8 месеца.

Моето бебе е на 8 месеца и тепърва се запознава със зеленчуците и някои меса... още дори глутен не съм въвела /мисля тия дни да е/, та за зрънчовците ми се струва мнооого рано  Thinking

# 17
  • Мнения: 161
Не давам все още ,а нямам и намерение.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug

# 19
  • Мнения: X
Това, че не можеш да прегледаш всички теми е ясно. Но защо не ползваш търсачка не е.


# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Ами тя темата е на първа страница на същия форум, само малко трябваше да прочетеш. Никой не се заяжда.
ок както и да е обаче в темата пише дали давате зрънчо на деца над 1ГОДИНА! а мен просто ме интересува дали мога да давам на бебе,което е на 8 месеца.


Аз не бих дала, това е моят отговор. Моят син е година и три месеца и още не му давам, и ще бъде така докато сам не поиска.

# 21
  • Мнения: 1 168
На който не му е интересно, да не чете темата! А ти Бибка21 по-добре давай солетки, бисквитки, че тези снаксове (особено с играчка) са пълни боклуци! Peace

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 1 586
опитвал е още преди годинката,но аз не купувам.Кагота сме на вън и види,че някой яде ,опитва но иначе не.............мисля,че има време за тези храни.

# 25
  • Мнения: 636
И аз не й давам. Не ми се иска все още да я запознавам със солта Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 929
Давам му, но той не го харесва. Само го опитва, хапва няколко и не го иска повече.

# 27
  • Мнения: 8 999
Давам. От момента, в който децата ми проходиха и взеха да шетат по пейките в градинката. В началото само ги черпеха, после започнах да купувам, за да не лапаме само ние на аванта, накрая те сами започнаха да си искат. Не намирам тази храна за нездравословна, така че нямам нищо против. Все по-рядко се сещат вече.

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Сега дъщаря ми е на 8 месеца, не давам зрънчо, солети и т.н.
Но не се вманиачавам  толкова, днес примерно беше гладна като се прибирахме от разходка, нямаше как да я накърмя, защото заваля изведро, а тя се дереше и затова просто взех от солетките на племенницата ми и й дадох една и млъкна.

# 29
  • Мнения: 116
Аз мисля, че успях да намеря добра алтернатива на зрънчото за малки деца, давах натурален корн флейкс, или от медените кръгчета, ем хрупат, ем не са мазни, ем нямат толкова сол. Ако искате опитайте!

Общи условия

Активация на акаунт