Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора

Варна

Заглавието е цитат. Това изказване събуди любопитството ми. Коя е вашата любима област за снобизъм? Култура, литература, мода? Тук често срещам потребители, които се самоопределят като сноби. И това някак гали самочувствието им. Престижно ли е да си сноб?
Цитирай

Варна

Престижно е. Сноб, грандоман, меломан.... и други. За форома говоря. КОлкото повече, толкова по- изпъква даденият потребител. За в живота не знам как е.
НЕ съм сноб, май. ЩЕ мисля пак и ако измисля област, ще се включа.
Цитирай

Не съм сноб.
Ако често хората се самоопределят като сноби, значи е престижно.
Цитирай

Или пък е модно.
Цитирай

София

или пък комплекси..?
Цитирай

София

Не съм сноб. С благороден произход съм си. Благородка -циганката ми беше съседка.
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Цитат
сноб
- парвеню, маниак, суетен, превзет, светски човек

Вродено ми е, следователно съм такава във всички области.  Very Happy
Имам си поза за всякаква ситуация. Репетирала съм, но все още не винаги ми се получава.
Най ми е трудно да зауча естественото поведение.  Confused
Цитирай

Я! Каква чест. Тема за мен. Хи хи хи.
  Ми чак сноб не съм. Даже не разбирам смисълът на думата. Но съм расов комплексар! Като много от мъжете.
Цитирай

Варна

И жените сме комплексарки,  Зефс. Къде расови, къде по- малко расови. Въпросът е кой как ги "избива" Very Happy
Цитирай

в грешна паралелна реалност

Снобка съм само когато контактувам с други сноби, защото само така мога да им натрия носа без да се сдухам, комплексирам или развия алергия!
Цитирай

софия

И жените сме комплексарки,  Зефс. Къде расови, къде по- малко расови. Въпросът е кой как ги "избива" Very Happy
Цитат

И то по-големи от мъжете
Цитирай

DE

Сноб, снобка- Човек, който отдава прекалено голямо значение на общественото положение и богаство, стреми се да подражава на маниерите, вкусовете и модата  във висшето общество, презира по-долните от себе си и претендира за изтънчен вкус и висока интелигентност.

Един процедурен въпрос: Има ли в България висше общество?
Цитирай

Въпросът е кой как ги "избива"

Миии. Мускули, татуировки, конски сили... Най-благо е с пари, ама нямам. Абе... жалка картинка.  hahaha
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Има.  Very Happy
Цитирай

в грешна паралелна реалност

за мен има, да - това са хорицата с по 300 лв. заплата, с две деца и болна баба вкъщи, които въпреки това успяват да вържат всеки месец двата края и да запазят искрицата добрина в сърцето си и силата да се усмихнат отново!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора