аман от бьлгари

  • 18 355
  • 183
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 611
Отървах се!!!

Няма да повярвате, ама снощи с треперещи ръце предадох куфарите нататък по веригата...
Човекът с бусЧето дойде, натовари ги, като не пропусна да ме пита за някой труп вътре, и замина...
Женицата се е разбрала с него 250 евро за 10 куфара, които даже и пълни не струват повече от 100 евро...
Ама така е... клоШарска история... промитите моzьци на тогавашната генерация...
да се оправят... аз бях дотук...

Сега Чакам Шише ракия и 2 буркана туршия по редовните автобуси... подарък бе  Mr. Green

# 76
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
честито.

за наздраве е рано като гледам!!!! Wink
ама ти му удари едно, че си се отървала  Sunglasses

# 77
  • Мнения: 3 521
arrows, само да не си поиска бурканите обратно по бусовете Whistling

# 78
  • Мнения: 7 914
arrows
честитоооооооооооо Crazy
 а лютеничка няма ли да прати Thinking

# 79
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
arrows, само да не си поиска бурканите обратно по бусовете Whistling

Сърфи, бъркаш се  Naughty
бурканите не са толкоз важни...
капачките!!!, капачките на бурканите са важни Joy
ама те и по пощата могат да се разходят Wink

# 80
  • Мнения: 3 611
arrows, само да не си поиска бурканите обратно по бусовете Whistling

хм, надявам се да се сети да ми ги прати в такива zа еднократна употреба  Thinking
ма надали...
... вьобЩе неЩо Ще ми прати  Laughing Mr. Green Laughing

arrows, само да не си поиска бурканите обратно по бусовете Whistling

Сърфи, бъркаш се  Naughty
бурканите не са толкоз важни...
капачките!!!, капачките на бурканите са важни Joy
ама те и по пощата могат да се разходят Wink


О даааааааа, виж капаЧките са много важни... веЧе имам една найлонова Чанта zа майка ми  Laughing

# 81
  • Мнения: 3 880
Ароуз, голяма минавка newsm78 За транспорта 250 евро, а за склада 2 буркана трушия Rolling Eyes  Wink Баси справедливостта hahaha
Тази жена да не е обрала някой шпер-мюл? Simple Smile Иначе от'де толкова "стока"  Laughing

# 82
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Виж как обърна всичко на майтап Wink  Peace
Ако съм на твое място ще им кажа да дойдат да си ги вземат. Може и да ме сърби Д-то дълго време, но на подобни нахали не се давам вече.
Простаци навсякъде, аман може някой и от мен да вика  Laughing
Засягаме се повече от българите, защото са си "наши"  Peace

# 83
  • Мнения: 2 907
Ти се отърва, даже и ракия за компенсация ще получиш.

Но моята другарка продължава да ме тормози. Не си е заминала за БГ. както разбрах. Все още чака аз да и уредя гинеколога и слагането на спирала.
От три дни ми се звъни на пожар по мобилния телефон и аз изобщо не и вдигам понеже ми е ясна и знам, че пак ще ме тормози с тази спирала. Започна да звъни посред нощ и след полунощ. Аз спя, телефонът ми кънти с минути.
Пише ми съобщение " обади ми се, спешно е". Звъня аз и жената ми вдигна разгневено като ми казва, че има страшни болки в зъба, бил подут, с абцес, спешно да я заведа при моя зъболекар. Обясних и, че тук се чака с дни, седмици етц. за час, не става тъй като в Бг. Тя ми се кара и не съм била знаела етц. Иска да идва веднага, казвам и че е полунощ и не мога да и помогна. Иска да идва на другия ден, казвам и че ме няма в града, пътувам ( което е истина ). Тя беснее и се сърди. Казва ми се следното - "Еми тъй е то, все те няма като имам нужда от теб". Все ме няма ли? Отсега нататък наистина няма да ме има. И аз да изпсувам едно голямо аман!  #Cussing out

# 84
  • Мнения: 36
ЕЕЕ, нещо звучи нереално тази история. Кой тръгва на път с 11 куфара? Не преувеличаваш ли доста с бройката? Извинявай, ама аз по-скоро ще кажа: Аман от българи като теб.
Аз от толкова години живея в чужбина и никой не ми е висял на врата за помощ, напротив, българите които срещнах си помагаха един на друг до колкото могат и са доста задружни.

Преброй пак куфарите и редактирай,преди още хора да са се вързали и да цъкат с език.

# 85
  • Мнения: 7 914
Преброй пак куфарите и редактирай,преди още хора да са се вързали и да цъкат с език.
късно е вече, къснооооо... изцъкахме се  Mr. Green Mr. Green

# 86
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ЕЕЕ, нещо звучи нереално тази история. Кой тръгва на път с 11 куфара? Не преувеличаваш ли доста с бройката? Извинявай, ама аз по-скоро ще кажа: Аман от българи като теб.
Аз от толкова години живея в чужбина и никой не ми е висял на врата за помощ, напротив, българите които срещнах си помагаха един на друг до колкото могат и са доста задружни.

Преброй пак куфарите и редактирай,преди още хора да са се вързали и да цъкат с език.


май неЩо не сме про4ели, а?

след като се посмях на цялата тема, да си призная, 4е и аз избягвам импровизирани контакти със сънародници.
може и да са се променили сега неЩата, но преди 20 години, беШе траги4но. то не бяха идеи за бизнес, коли за купуване, резервни 4асти, настояване за преспиване в къЩи и респективно, обида от отказа  Thinking
бог да го прости дядо ми, навремето прибирал от гарата, хората изпуснали последния влак, да спяли вкъЩи  Shocked, много трудно разбра 4овекът заЩо да не ми даде телефона на един роднина/приятел/съгражданин и т.н.

не е въпрос до помагане, май просто ние българите нямаме спира4ки... и граници...

единственото място, където разбирам, 4е е абсолЮтно необходимо подаването на ръка, са Щатите.

# 87
  • Мнения: 36
.
Цитат
единственото място, където разбирам, 4е е абсолЮтно необходимо подаването на ръка, са Щатите

??????

# 88
  • Мнения: 911
Ти се отърва, даже и ракия за компенсация ще получиш.

Но моята другарка продължава да ме тормози. Не си е заминала за БГ. както разбрах. Все още чака аз да и уредя гинеколога и слагането на спирала.
От три дни ми се звъни на пожар по мобилния телефон и аз изобщо не и вдигам понеже ми е ясна и знам, че пак ще ме тормози с тази спирала. Започна да звъни посред нощ и след полунощ. Аз спя, телефонът ми кънти с минути.
Пише ми съобщение " обади ми се, спешно е". Звъня аз и жената ми вдигна разгневено като ми казва, че има страшни болки в зъба, бил подут, с абцес, спешно да я заведа при моя зъболекар. Обясних и, че тук се чака с дни, седмици етц. за час, не става тъй като в Бг. Тя ми се кара и не съм била знаела етц. Иска да идва веднага, казвам и че е полунощ и не мога да и помогна. Иска да идва на другия ден, казвам и че ме няма в града, пътувам ( което е истина ). Тя беснее и се сърди. Казва ми се следното - "Еми тъй е то, все те няма като имам нужда от теб". Все ме няма ли? Отсега нататък наистина няма да ме има. И аз да изпсувам едно голямо аман!  #Cussing out
Мистик, това направо си намирисва на stalking. За съжаление съм последната, която може да ти даде съвет. ОСвен да оставиш мъжа ти да вдига телефона и да я отряzва. То бива, бива, ама това Sick

# 89
  • Мнения: 461
Ох, посмях се от сърце. Аз от една година складирам 2 седла и чакам собственикът им да благоволи да си ги прибере. Докога ли да ги пазя.

Общи условия

Активация на акаунт