ПОМОГНЕТЕ!!!! Имам едно неуспешно инвитро искам да си сменя болницата

  • 2 652
  • 12
  •   1
Отговори
Преди няколко месеца направих първия опит за мое голямо съжаление беше неуспешен.От прекалената стимулация всички хормони ми се объркаха и след два месеца задържах фуликул,сега ме тъпчат с поредните хапчета за да се махне,но....може да стане киста.В болницата където ходя направо ме побъркват,чакам по два три часа, отношението е лошо а парите които давам не са никак малко. Та затова ви моля да ми препоръчате някоя болница от която имате добри впечатления. Cry
  .

# 1
  • Мнения: 524
Destiny78 съжалявам, че така се е случило с теб, но не бива да се отчайваш. гледай напред и бъде силна. сигурно ти е много тежко, но мисли за щастието, което ще те чака на финала. много кураж и успех от мен. Hug
коя болница посещаваш? като цяло според мнението и опита на повечето момичета във форума, добрите специалисти по ин-витро са в клиниката на д-р Щерев, д-р Стаменов, д-р Владимиров. който и специалист да избереш, мисля че ще направиш добър избор. останалото е Божа работа!  Praynig късмет!

# 2
  • Мнения: 7 716
Съжалявам за неуспеха.
Моят съвет е да се запишеш в други клиники, да се консултираш, да прецениш лекаря и там където те води сърцето там да останеш.
За успех  е много важно да имаш доверие на лекаря и да го харесваш.

# 3
  • Мнения: 4 324
Съвет за клиника не мога да дам.
Съжалявам за неуспеха и за лошите последствия. Дано поне кисти не се появят.

# 4
  • Мнения: 3 786
Съжалявам за неуспеха ти,и аз се възстановявам след неуспешно инвитро-нямам кисти,но пък ми се появиха проблеми със щитовидната жлеза-след такава груба намеса в организма ми се вижда нормално да има някои проблеми.
Колкото и добре да е минала процедурата нищо не гарантира,че ще забременееш-35% успеваемост не са много висок резултат.
Моят опит беше при д-р Владимиров-отношението е прекрасно-всички са много внимателни и мили,но и там чакането е много-за преглед съм чакала 5 часа.
Като започне инвитрото вече е по-организирано и жените в стимулация са с някакво предимство.

# 5
  • Мнения: 107
Клиника Малинов, а д-ра е Стаменов  Wink
все пак за да съм искрена на друго място не съм ходила

# 6
  • Мнения: 2 422
Destiny78  съжалявам Sad
 
 

# 7
Destiny78, аз имам лични впечатления от клиниката на Щерев и на Стаменов. При Щерев - по-лесно се записва час, чака се, но не повече от час-два. Препоръчвам д-р Тимева, д-р Ганева, д-р Савова. Всички те са много компетентни (според мен) и внимателни. Ако могат да ти помогнат, ще го направят професионално. При д-р Стаменов - много трудно се записва час, много се чака, но и той е много добър професионалист. Може би заради огромният наплив и това, че като че ли е сам във всичко, там нещата вървят по-бавно (пак според личното ми впечатление).

# 8
  • Мнения: 1 095
Съжалявам за случилото се с теб! Мисли положително и всичко ще е наред ! Praynig
Препоръчвам ти клиниката на Щерев и по-специално др.Ганева! Разкошен човек и професионалист !

# 9
Благодаря момичета,колкото повече мнения толкова по добре.В понеделник имам час при Д-р Тодоров от клиника  братя Тодорови.Една моя позната прави там инвитро и успя от първия път и то с четири Laughing Някой да ли е чувал отзиви за този доктор?

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 19:46 от Destiny78

# 10
  • Мнения: 1 062
Благодаря момичета,колкото повече мнения толкова по добре.В понеделник имам час при Д-р Тодоров от клиника  братя Тодорови.
Точно там ли  newsm78 ooooh! Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 821
В никакъв случай не ходи при Тодоров. Има много лоши отзиви за него в сайта на Зачатие. Аз преди години също веднъж го посетих, но благодарение на момичетата от Зачатие се отказах да ходя при него. Мацките са ти препоръчали добри специалисти, ориентирай се към някой от тях. УСПЕХ!!!  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 950
Destiny78 , аз така и не разбрах в коя клиника си направила първия неуспешен опит, но едва ли клиниката на Тодорови е най-удачния избор за смяна. Помисли и прочети първо отзивите тук, в Зачатие и сама ще си отговориш защо.
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт