Мама чантата за болницата стяга, че АПРИЛчето си път проправя!

  • 11 469
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 137
Момичета това намерих за Сладка мама и Дари информацията е от 07.03
Новини има и от Сладка мама, но тя няма интернет и не може да пише.
Днес за първи път е нахранила малката Дари с шише.Изяла е 20гр и тежи 2 040кг.Браво на Дари и все така да папка и пълнее

И аз имам притеснения за бебо, но смятам, че е нормално да се тревожим, а мен все пак не са ме гледали на видеозон от 09.01 #2gunfire,затова днес си записх час на частно и след това ще докладвам 

# 76
  • Мнения: 269
Здравейте!
Честити ви покупки,подаръци и хубави новини!
Заглавието е страхотно-и аз имах намерения да стегна багажа,но мъжът ми не ми остави време от разходки и пикници Simple Smile
А ако това,че ще родиш 5м.след като усетиш бебо е вярно,аз трябва да родя след няколко дни-на 15.03  Shocked.Дано не е така!Завиждам малко (благородно)на тези,които скоро ще са на преглед,защото аз ще съм чак на 1 април-докторката ми е в Плевен Sad 
Надявам се,че Сладка мама не е писала,защото Дари си е вкъщи и няма време за форума.
Успешна седмица на всички!:bouquet:

Сигурна ли си , че е 15.03 , да не е 15.04, защото ми се струва много рано да си усетила бебо .Аз го усетих в 16г.с., а ти трябва да си го усетила в 12г.с. (термините са ни с няколко дена разлика ). много странно !!!

# 77
  • Русе
  • Мнения: 154
Русенки аз предлагам да се срещнем пак пред сладкарница "НЕДЕЛЯ" примерно в петък 16ч.Ако ви устройва само потвърдете  Wink ,ако не дайте други предложения .Бъни,понеже ти спомена,че още си на работа,може да ти звъннем като седнем някъде и да дойдеш направо там  Peace .Очаквам  потвърждения или корекции за часа и мястото.

Приятен ден на всички   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 62
Ей,какви хубави новини за Дари и Рая!Благодаря на milenag и caradchova!Много се зарадвах!

# 79
  • Мнения: 1
Русенки аз предлагам да се срещнем пак пред сладкарница "НЕДЕЛЯ" примерно в петък 16ч.Ако ви устройва само потвърдете  Wink ,ако не дайте други предложения .Бъни,понеже ти спомена,че още си на работа,може да ти звъннем като седнем някъде и да дойдеш направо там  Peace .Очаквам  потвърждения или корекции за часа и мястото.
   АЗ съм съгласна с предложението на SUNI_22 .А и не  се сещам за  по подходящо място,часът също ме устройва. 

# 80
  • Мнения: 269
Ей,какви хубави новини за Дари и Рая!Благодаря на milenag и caradchova!Много се зарадвах!

 Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 60

Момичета това намерих за Сладка мама и Дари информацията е от 07.03
Новини има и от Сладка мама, но тя няма интернет и не може да пише.
Днес за първи път е нахранила малката Дари с шише.Изяла е 20гр и тежи 2 040кг.Браво на Дари и все така да папка и пълнее

И аз имам притеснения за бебо, но смятам, че е нормално да се тревожим, а мен все пак не са ме гледали на видеозон от 09.01 #2gunfire,затова днес си записх час на частно и след това ще докладвам 
Браво  Hug    Hug  за Дари и Сладка Мама  Hug
caradchova , дай инфо после задължително  и при кой док  се записа?? на 3Д видеозон ли си ?
 

# 82
  • Мнения: 199
Русенки аз предлагам да се срещнем пак пред сладкарница "НЕДЕЛЯ" примерно в петък 16ч.Ако ви устройва само потвърдете  Wink ,ако не дайте други предложения .Бъни,понеже ти спомена,че още си на работа,може да ти звъннем като седнем някъде и да дойдеш направо там  Peace .Очаквам  потвърждения или корекции за часа и мястото.

Приятен ден на всички   bouquet

по принцип нямам против, но в петък съм на доктор от 18ч... newsm78, ако ви е удобно може четвъртък...седнете някъде и звъннете...

# 83
  • Мнения: 794
jul, къде сииии?  Rolling Eyes Само да не си отишла да раждаш, май ти е малко рано! Не си писала от 7-ми!

# 84
  • варна
  • Мнения: 147
Чудесни новини за Дари и Рая!Още малко остана да се приберат вкъщи!
Миленаг,сигурна съм,че на 15.10 я усетих.Още тогава си помислих,че тоя метод сигурно е грешен Simple Smile.Доки беше казала,че е нормално,понеже е второ и се усеща по-рано.Дано все пак почака още месец Simple Smile

# 85
  • Русе
  • Мнения: 154

по принцип нямам против, но в петък съм на доктор от 18ч... newsm78, ако ви е удобно може четвъртък...седнете някъде и звъннете...

По принцип за мен няма значение  Peace .Другите да кажат и да се срещаме .Мен и в четвъртък ми е удобно  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 13
За съжаление аз в четвъртък съм на преглед от 15.30 Sad То докато се наканим да се видим сега пък не можем да се оцелим Cry

# 87
  • Мнения: 4 306
Момичета, вие купили ли сте козметика със слънцепредпазен фактор за лицето на бебенцето? Мисля си, че точно пролетното слънце е силно и кожата на бебчовците трябва да се предпазва, но не съм се ориентирала като марки и фактор на защита Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 2 751
Момичета, вие купили ли сте козметика със слънцепредпазен фактор за лицето на бебенцето? Мисля си, че точно пролетното слънце е силно и кожата на бебчовците трябва да се предпазва, но не съм се ориентирала като марки и фактор на защита Rolling Eyes
Аз Калоян просто не го излагах на слънце.
Мазах го за първи път със слънцезащитен на Бюбхен, когато отидохме на море и беше на 4 месеца  Wink

# 89
  • Мнения: 4 306
Кали, предполагам той е специален. Аз взех козметика на бюбхен, но като че не видях такъв  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт