Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ако има компетентни нека ми помогнат! Купих си черно памучно яке и ужасно боядисва. Не съм го забелязала при покупката. Изпрах го 2 пъти но уви и най - лошото е, че боядисва вътрешната част, която е с лека подплата - пак памучна. Моля ако някой знае как да се справя с това нека ме посъветва. Може би трябва да го дам на химическо чистене. Направо ще се побъркам. Как може да се продават такива боклуци. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

Оплачи се в Комисията за защита на потребителите, боята може да е канцерогенна. Върни якето и с парите си купи ново!
Цитирай

В сигурни ръце

Най-добре го върни в магазина.Би трябвало  да го заменят за друг артикул на същата стойност,или да ти възстановят сумата.В противен случай рискуваш да си съсипеш всички дрехи,които  комбинираш с това яке.
Цитирай

Аз имах подобен проблем.Купих си черни дънки и ги изпрах.Още от първото обуване краката ми бяха черни и даже имаше следи от пръстите на ръцете ми като си бях кръстосвала краката.Върнах го в магазина,но продавачката ми е позната и го счете като рекламация.Тя се опитала да го върне в склада,но и казали,че това не е рекламация,защото черните дрехи пускали.Аз по принцип имам доста черни дрехи,но не пускат.Представяте ли си ако дънките,сутиените и блузите пускат за какво става въпрос?Или върни якето в магазина или искай адреса на склада от който го взимат и се оплачи в комисията.
Цитирай

Накисни го в разтвор на оцет и вода.
Би трябвало да спре да пуска.
Цитирай

София

И аз имах едно такова. Спасение нямаше и го изхвърлих Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.