Обиждат ли ви мъжете ви!!!

  • 38 903
  • 237
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 386
Некоректно е да вадиш думите ми от контекста, пределно ясно е какво искам да кажа.
А и не съм сигурна, да ти кажа, нямам опит с такива хора..

# 61
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
Никога през 28 - годишния ни съвместен живот не съм си позволила да нарека съпруга си с обидни прозвища! И никога той не си е позволил да ме обиди с просташки думи!

Има и по-изтънчени начини!

# 62
  • Мнения: 982
Некоректно е да вадиш думите ми от контекста, пределно ясно е какво искам да кажа.
А и не съм сигурна, да ти кажа, нямам опит с такива хора..

Цитирах само това изречение, не смятам, че смисълът е променен защото не е целия текст.
Некоректно е, да ти кажа, след като нямаш опит с такива хора, да се изказваш така поучително и назидателно.

# 63
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не,не ме е обиждал до сега.

# 64
  • Мнения: 2 386
Много змийско в този ДиС, бре! ooooh!

Казах, че мъжът ми не ме обижда- наскачаха някакви жени, че лъжа.
Казах варианти за решение на проблема, тъй като съм психолог, мило ми момиче.  Laughing Работя с такива хора, но не са ми в обкръжението, прави разлика... И пак ми се врякна, че назидавам.
Аз продължавам да твърдя, че мазният чичо-фен на Ивана, с потник и с пияни другари е социално неадекватен и агресивен тип, който често излива гнева си в/у жената и детето си, тъй като избива свръхАз-комплекса, докато възпитаният и уравновесен индивид живее в хармония със себе си и с околните, подтискайки животинският си Ид.. но едва ли ще ме разберете с тези думи.

Генерирайте напрежението някак си.. Rolling Eyes

И още нещо. Веднага мога да ти направя профил, но той няма да ти хареса, повярвай ми. Не назидавам, давам безплатни съвети, виж по-горе.

# 65
  • Мнения: 750
Възпитанието не му позволява да ме обижда!
Нито аз него!
Наказвам го с мълчание!
Повече боли!

# 66
  • Мнения: 679
По-скоро аз съм изпадала в лудост да пусна някоя и друга неподходяща и обидна думичка, за която после горчиво съжалявам  Embarassed На него не му се е случвало да ме обижда и съм сигурна, че няма да се случи нещо подобно!
Тия дето се плюят и се обиждат непрекъснато било пред чужди хора /познавам такива елементи на които не им пука къде са, с кой са и т.н. викат, пищят и изпадат в истерия/, било пред познати или роднини не ги разбирам, за мен не е нормално да питаш детето си "Баща ти лайно ли е" и то да отговори "Да"  #Crazy Разни хора, разни идеали ... Sick

# 67
Здравейте,ние с мъжа ми като се караме не се обиждаме с най-вулгарните думи,но начинът по който той ме обижда е достатъчен да се почуствам ненужна,глупава и т.н.Например днес за пореден път ме обвини че нищо не съм правела а той трябвало да мисли за всичко,че не съм му помагала,много неща имал да прави и вече не издържал #Cussing outКазва че едва ли не е лесно да гледам детето по цял ден и да не мисля за нищо друго,а той мислел за хиляди неща,не знам вече сигурно наистина вината е в мене или той е изнервен от поредния проблем в работата,но имам чувството че му е трудно да взема решения и иска аз да го правя вместо него,може би е прав и грешката е наистина в мен и не ставам за нищо Confused

# 68
  • Мнения: 2 386
Стана ми криво за теб, бад гърл... Hug

Не си лоша, не си виновна, не се обвинявай, моля те. Гледаш вашето, не своето дете, помни го! Отказала си се от доста удоволствия, за да си неотлъчно до бебето, а съпругът ти си работи..почти както преди, предполагам (само стресът му е повече, евентуално). Това не му дава право да си излива нервите у дома, защото тогава ти на детето ли да ги излееш,а?!
Помисли над това и се радвай, че поне те уважава, защото ако те наричаше кокошка и овца...нямаше да е по-добре.

# 69
Evanescent,права се че съм се отказала от доста неща,аз сега съм на 25,детето вече е на годинка,а той е на 40,просто той е с отговорна работа и има подчинени,все пак аз не трябва да го излагам пред тях,както днес ми направи забележка за това,че съм го била изложила,аз му казах че ме обижда а той каза"Е,ти пък не виждаш ли че се майтапех"да но мен тези неща ме обиждат,чувствам се все едно не съм достатъчно умна за него и че избора му е неподходящ и че от мен се иска аз да съм няква супер жена едва ли не Confused

# 70
  • Мнения: 875
Хайде сега пак всички ще се изредят да пишат как може така , недопустимо е, как търпиш? , че даже ще има изказвания разведи се , събирай си багажа. Или вскички пишещи са определена извадка от обществото в което няма грубости , няма обидни думи , на всички мъжете мият чинии и куп други женски работи правят, или просто искате да се изкарате перфектни. Не мога да повярвам , че има мъж който в изблик на гняв поне веднъж да не е напсувал жена си или да каже някоя обидна дума. То на нас жените ни идва да псуваме и обиждаме та камо ли на тях. В яда си човек може да каже толкова неща , които в действителност не мисли наистина. Голяма работа овца , кокошка , ми на човека това му дошло на устата , по- добре някое животинче да те нарече /по-не се влага смисъл в обидата така/ отколкото мързелива, мизерница, смотанячка, дебела или др.

разбира се, че е недопустимо да се търпи подобно поведение. днес те мачка психически, утре се раждат деца и стават свидетели на всичко това и какъв модел на подражание получават? баща-гладиатор и майка-парцал. не е нужно да си определена извадка от обществото, за да не слушаш грубости и обидни думи. мисля, че това е нормата. или поне така трябва да бъде. и не, не сме перфектни. и двамата сме много егоистични и е имало периоди, в които сме се карали много. но никога не ме е наричал по някакъв начин, който би ме наранил. за псуването ... никога не съм го чувала да псува. нито, когато го накарам да измие чиниите, нито когато простира, или пък готви.

извинявам се на авторката, че разводнявам темата, но просто се почувствах засегната лично от този пост. не знам, мила, как да си помогнеш сама. казваш, че всичко друго ви е перфектно, пък само това ... честно казано, не си представям как всичко би ми било перфектно с човек, който ме се държи така с мен, пък било то и рядко.

# 71
  • Мнения: 3 423
Как изобщо може някой да ви обиди, се питам!
Та нали вие сами решавате кое ви обижда, а?!
Преосмислете си приоритетите и си култивирайте
хумора. Мъжете, много ясно, няма да култивирате.
Но "Кокошка" понякога може да звучи дори секси.

# 72
  • Мнения: 2 563
Не ме е обиждал, не съм го обиждала. Не си представям как ще стане тая работа. Просто културата на семейството ни не позволява такива неща. Когато се караме, се фокусираме върху проблема, с конкретни обвинения, и го разрешаваме. Не бих позволила да ме обижда.

# 73
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Никога не си е позволил Naughty

# 74
  • Мнения: 982

И още нещо. Веднага мога да ти направя профил, но той няма да ти хареса, повярвай ми. Не назидавам, давам безплатни съвети, виж по-горе.

Както всички знаем, безплатните съвети често не струват!Запази ги за роднините си, ако ги искат, де.
Предложението ти да ми направиш профил ми прилича повече на закана, но хайде, разрешавам ти!

Често споменаваш, че си психолог, от други теми съм разбрала.
Не знам какво ти е обкръжението, но дано не им повтаряш през 10 мин-"аз съм психолог и мога да ти направя профил" hahaha
Продължавам да твърдя, че не само мазният чичко-фен на Ивана може да бъде агресивен тип!
Комплекси за избиване може да има и този, който на теб ти се вижда в хармония със себе си и добре възпитан.Схващаш ли разликата?

Общи условия

Активация на акаунт