За чопленето на семки

  • 6 117
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хайде, да резюмирам.  Mr. Green
Болшинството нямат нищо против семките, даже ги харесват. НО! Препоръчително е, даже задължително, на обществени места (разбирай извън вратата на жилището ви) люспите (евент. "шлюпки") да се събират и надлежно изхвърлят.
Някой против такова обобщение?

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
за чопленето на семки къде? в театъра? в операта?

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Вкусни са семките. Обаче при някои хора един от зъбите се изтрива и вдлъбва точно на едно място, където се стиска семката. Кофти като гледка. Ако човек си ги яде вкъщи или поне не на публични места, няма нищо лошо и уродливо. Но много се дразня на улицата като гледам как някой безгрижно си чопли на спирката или вървейки по улицата.

# 48
  • Мнения: 957
Обожавам семчоците...в нас..в зоопарка и на разходка.. плюя в чашка..вестник или краен случаи във ръката или хвърлям необелени семки за гълъбчетата. Няма абсолютно нищо просташко. Има 10000 други неща които ме дразнят и определено са по съществени от люпенето на семките. И Фиданке..престани да натякваш кой къде да ти пише.Това е клюкарника..не твоя собствен форум..като не искаш да пишат в темата ти..не създавай такава

# 49
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Добре, този път ще пиша по темата.

Не намирам чопленето на семки чак толкова неприятно, колкото вечно мрънкащите и оплакващите се хейтъри, ощипано подскачащи ако им се каже, че може би всъщност проблемът им не са околните.

Също така, не правя разделение между шлюпките, фасовете, счупените бутилки, кучешките тортички и пластмасите по улиците и градинките, следователно производителите на всичката тази гняс са ми еднакво приятни.
Всъщност, като се замисля, семкобелците са ми съвсем последният дразнител.
А пък белените семки са чудесна добавка в кулинарията, стига човек да знае как.

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Фиданке, много се впрягаш.
Пуснала си тема в клюкарника значи идеята ти е да си почешем езиците (пардон пръстите).
Ако темата е много жизненоважна и сериозна пусни я в "Дом и семейство" или в "Нашите деца" или в "Красива мама" или в който и да е сериозен подфорум.
Тук ще ти отговорят същите които пишат в теми от типа "като свиркате духате ли или дърпате".

Реза, каква фантастична салата става от маруля, синьо сирене и белени семки ако знаеш...... Wink

# 51
  • Мнения: 6 167
Много е модерно сега семки в салатата.
И сусам.

Жади, да използвам темата да попитам дават ли го още тоя филм за Жади, не свърши ли?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да ти се не видят и семките fidanka111! НЕма ли си друга работа, та пускаш такива теми? Сега ще трябва по нощИте да ходя да си набавям.  ooooh!

# 53
  • Мнения: 3 034
мда, на определени особи напрежението не им се отразява добре. Sunglasses

семките подпомагат лактацията. така поне казват.
кърмачките уродливи ли са, докато осигуряват насъщния на отрочетата си ?

# 54
  • Мнения: 242
 newsm10 smile3501 smile3521БРАВО ЗА ТЕМАТА-смятам, че чопленето на семки, както и чалгата трябва да се ограничи до определени заградени места, на които да е указано-внимание:ПРОСТАЦИ-нека всеки има избор-е, това е в един друг свят, в една друга България...мноооооооооооооооого жалко-не ми остана вече никаква патриотична гордост от чалгаджии и чоплещи семки...и пикаещи навсякъде-те и децата им newsm11 smile3511 smile3514 но и тяхното време наближава-надявам се да пострадат така, както аз страдам заради тях...smile3508

# 55
  • Мнения: 2 018
Здравейте! Намирам чопленето на семки, слънчогледови или тиквени, за крайно противен навик. Обикновено чоплещият човек изглежда уродливо, издава неприятни звуци и замърсява околното му пространство. Считам, че това е проява на ниска култура, на пълна липса на самооценка и самопреценка, както и на липса на кулинарен вкус.

Вие какво мислите?

Чак пък уродливо  Joy
Аз ги чопля с пръсти и не на обществени места.  
Как мислите, имам ли висока култура,  Flutter реална смооценка и самопреценка?  Crazy

# 56
  • Мнения: 3 034
момичета, отпуснете се, вземете си по една купичка семки, една биричка и изкарайте агресията в шлюпките. Sunglasses

# 57
  • Мнения: 468
Аз обичам много семки.Често като излизам си купувам.но заедно с тях си взимам и една пластмасова чашка.Не ги плюя по улицата.Чопля си само в чашката и като приключа тя отива в кофата за боклук.Ако не чопля семки какво да правя с часове навън сама?Е чета си от време на време и вестниче.

# 58
  • Мнения: 799
Реза, ако обичате придържайте се към темата. Въпросът е ясен и конкретен и се отнася само за слънчогледови и тиквени семки!  Joy Знам, че има бутон за лични съобщения и обещавам следващия път да го използвам.  Joy

По темата: Културата ми е около 158 см (доста ниска), но самооценката и самопреценката ми биват. С други думи: простачка съм (само чалгата ми се опъва нещо, но и ще се справя), ям по половин кило слънчогледови семки на ден с 2 литра кола и ми дреме на люспите за уродливото ми изражение в тези моменти, липсата на кулинарен вкус, околната среда и всички shits от първия постинг.

Ям също карантия, език, мозък, пилешки трътки, пача и др., но това не е по темата, за което се извинявам на всички (по-късно и на лични съобщения  Joy).

# 59
  • Мнения: 10 758
аз съм противен урод.В момента чопля семки.

Общи условия

Активация на акаунт