Колко време използвахте кошара за спане и игра?

  • 2 743
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 491
И на мен ми е много полезна,играе и спи в нея.Няма опасност когато е права да си удари главата,защото е много мека.Прави крачки в нея,а аз съм спокойна

# 16
  • Мнения: 2 208
Кошарата я купихме единствено с цел като пътуваме да има къде да спи.
А ние често ходим на различни места из България. Та все още я ползваме (на 1, 10 г.).
Стои си разпъната в хола... днес даже установих, че й е скъсал ципа от дърпане, щото това му е най-забавно да прави с нея  Tired.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
докато проходи на година и 2 месеца, всеки ден имаше поне два-три пъти престой в кошарата с играчки - тогава си почивах или вършех спокойно друга работа.

на 4-месечна възраст ви е таман време за кошара за игра.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Мисля че ще ти свърши добра работа,особенно като искаш да оставиш за малко бебчето и да отидеш до другата стая.Ние нашата вече я използваме само за спане и скоро не мисля да я сменям.  bouquet

# 19
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
От самото раждане сме с такава кошара, още я ползваме и сигурно още дълго ще я ползваме. Много сме доволни от нея - буквално обиколихме света, по самолети, коли - няма чупене това нещо, а и когато пътувате бебето ще си спинка в собственото си легло!

# 20
  • Мнения: 6 441
До прохождането я използвахме паралелно с леглото.
Бях я сложила в хола, за да си играе вътре.
Сега сме я прибрали в гардероба и си я носим с нас при пътувания, за да спи в нея.  Peace
И при нас така Simple Smile След като попроходихме трудно стоим вътре  Laughing Но за по-спокойни деца може доста дълго да се ползва. Peace

# 21
  • Мнения: 106
Благодаря ви момичета Simple Smile , мисля да я взема. То ние не сме много от спокойните, но обичаме да пътуваме Simple Smile Пък ако не за това, за другото бебче ще я ползваме  Wink
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт