Формула 1 - сезон 2008

  • 17 928
  • 346
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 880
Маса всички качества за шампион!!!??? Sick
стига де! такъв посредствен пилот отдавна не съм виждала...от времето на Баричело и Ралф Шумахер! абсолютен турист! Close
с тази кола трябваше да направи много повече досега тоя тиквеник! но нали синчето на Жан Тод му е мениджър, та...поне тази година като се пенсионира Тод се надявам да разкарат това недоразумение Маса от любимият ми отбор!!!

# 76
  • Мнения: 1 775
Мисля, че Кими ще е шампион тази година. Колкото до Маса, за мен той е непостоянен и няма психика на шампион.

Иначе за вчерашните квалификации - изненадах се, че Алонсо ще стартира от първа редица.

# 77
  • Мнения: 360
Мисля, че днес формулата ще е много интересна! По принцип съм за Кими, но няма да ме е яд, ако и Алонсо бие, макар че не вярвам. Що се отнася до Маса, хич не ме кефи, прилича ми на малко амбицирано бебе.  Радват ме и БМВ.
Хайде да видим днес, щоуто обещава да е добро!
 newsm10

# 78
  • Мнения: 6 904
Иначе за вчерашните квалификации - изненадах се, че Алонсо ще стартира от първа редица.
И аз се изненадах, но тук всички бяха много щастливи. А всъщност както се оказа днес, той явно просто е бил по-лек. За жалост не му провървя днес. За сметка на това Ферари се представиха страхотно, много съм доволна Mr. Green
Като се прибера ще пусна малко снимки (стига изобщо да има такива, на които се вижда нещо де), че сега нямам много време.

# 79
  • София
  • Мнения: 9 974
Супер беше, макар че Алонсо гръмна. А пък иначе не беше чак толкова по-лек, влезе 2 обиколки преди Маса и 3-4 преди Кими, но при всички положения има напредък в Рено.

И аз мисля, че Кими ще е шампион тази година, стискам му палци.

Бухтичке, чакам снимките с нетърпение, какво и полезно инфо как протича всичко (в крайна сметка отиваме във Валенсия, и всякаква инфо ми е добре дошла).

# 80
  • Мнения: 25
Харесвам Ферари и Кими! Само той може да стане шампион-железен е!

# 81
  • Мнения: 1 775
Не можах да гледам състезанието много концентрирано, защото компанията наблягаше повече на агнето и виното, отколкото на Формулата Mr. Green. Бая се поизплаших, като Ковалайнен се заби в огражденията, помислих си, че сигурно се е помлял, но, слава богу, не беше.

# 82
  • Мнения: 75
То,май всички сме гледали с по едно око...Това,което трябваше да се случи се случи.Тръгналия  пръв финишира първи.Жалко за Алонсо.Можеше да направи нещо по-сериозно.Мисля си,че има някакво развитие на болида.

# 83
  • Мнения: 6 904
Ето ме тук със снимките:
Пред пистата
Болид на Ред бул
Болид на Ферари
Фенове на Кубица
Фен на Рено
Болид на Тойота
От квалификацията
И пак
Парада на пилотите
Преди състезанието
На старта
Ферари в движение (влиза в бокса)
И още едно

Lana, честно казано не се сещам какво точно инфо мога да ти дам. Ако те интересува нещо конкретно кажи. Иначе не е нещо сложно, даже във Валенсия ще ви е още по-лесно с транспорта.

# 84
  • Мнения: 3 271
Снимките са СУПЕР! Благодаря, че ги сподели   bouquet

# 85
  • Мнения: 2 907
Май аз съм от малкото тук анти-Ферари фенове.
Моят екип е Макларън  Peace 

# 86
  • София
  • Мнения: 3 880
Бухтичке, чакам снимките с нетърпение, какво и полезно инфо как протича всичко (в крайна сметка отиваме във Валенсия, и всякаква инфо ми е добре дошла).

Лана, уредихте ли билетите?
радвам се, че отивате!!!
ние, живот и здраве, този уикенд сме в Истанбул, обаче някой да ме посъветва откъде да си купим готини шумоизолиращи слушалки?

# 87
  • София
  • Мнения: 3 880
Бухтичка, страхотни снимки!!! в коя трибуна бяхте, защото имате уникални кадри!

# 88
  • Мнения: 6 904
Трибуната е I


И беше сполучлив избор наистина. Можеше да виждаме и част от боксовете, но една реклама ни пречеше.

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ние, живот и здраве, този уикенд сме в Истанбул, обаче някой да ме посъветва откъде да си купим готини шумоизолиращи слушалки?

вземете и моя мъж, че е подивял да ходи.
А мен ми се къса сърцето от страх...

Общи условия

Активация на акаунт