Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 069
  • 601
  •   1
Отговори
# 60
  • MJF
  • Мнения: 8 608
дами ,може ли да намерите темата назад за този моп.мнения и разсъждения има там Peace
преди да почнете нова тема проверете дали преди това няма вече такава
 Peace Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276034.msg7158388#msg7158388

# 61
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е това е една и съща тема! Не са две!  Peace

# 62
  • MJF
  • Мнения: 8 608
обединиха ги.има ред във форума.за това и го посещавам.като искам да се информирем си търся и намирам инфо
 newsm10

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 358
И аз се бях запалила, но взех първо от една приятелка да я пробвам ooooh! Току що я изключих и си изваждам мойто си парцалче...... То не е вода, не е замазване, не е чудо #Crazy  Не се лъжете въобще, добре,че първо пробвах, а не я купих,че тогава моя щеше bash smile3513

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Здравейте, и аз се чудя дали да си поръчам парочистачката.
Въпреки прочетеното тук,аз я поръчах,за да я подаря на майка си.Нейна приятелка й казала,че просто копченцето за пара не трябва да бъде постоянно натиснато,така нямало да бъде много мокро.Майка ми не знае,че съм я поръчала,но получа ли я,лично ще й почистя жилището.На промоция с парочистачката поръчах и малката парочистачка.
Е, как е? Върши ли работа?

# 65
  • Мнения: 2 161
Майка ми е очарована и от двете придобивки.Не е вярно,че стийм моп пуска много вода,просто явно не се използва правилно.Малко по-влажно е само когато се използва с подложките за еднократна употреба.Които пък съответно не са за еднократна употреба,а могат да се използват няколко пъти и се изпират.Има и нещо друго-ако има някакъв проблем със стийм моп,просто се обаждаш и те ти доставят нов,като връщаш стария.

# 66
  • Мнения: 1 294
И аз имам тази на Солак. Не мога да сравня с Стийм Моп-а, но Солак си е ОК. Малко е неудобна, защото самия уред се държи в едната ръка за да можеш да си натискаш копчето (прилича на пръскалка за освежаване на растения) докато държиш тръбата с другата, но иначе е добре. Но за банята не става според мен, само за паркет и ламинат. Не въздейства на фугите както ми се иска на мен. Но в кухнята ми е незаменим, от както го ползвам ми се реши проблема с мътните петна пред печката. Колкото и да миех с вода препарат все си оставаха, обаче с парочистачката се махнаха след 2-3 почиствания. Майка ми има парочистачка от 15тина години, една италианска, много е доволна. Но най-важното е да излиза пара а не топла вода. Моята трябва да загрее хубаво, дори и индикатора да показва, че е готова още трябва.

# 67
  • Мнения: 111
Много съм кух! Поръчах това недоразумение стийм моп-а, за да чисти жената и да пее, а то се оказа пълен боклук!
Съвет - НЕ купувайте!
...с боклук не можеш да почистиш боклука, нали? Wink

П.П. Някой опитал ли се да им върне мопа и да си вземе обратно парите?  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 21:20 от GODzillata

# 68
Подовете в моят апартамент са с ламиниран паркет, а банята с теракот. Като видях рекламата на стиймоп реших, че без съмнение като почистя с този уред спокойно ще се пързаляме всички с бели чорапи по паркета. Място не си намерих докато не го получих. Сглобих го на минутата и започнах да чистя. Имам хубава прахосмукачка, но не почистих предварително с нея, защото дамата от рекламата казва "прахосмукачката вдига много прах..." След като "почистих" се наложи да попия водата по пода която остави парочистачката и разнесените косми и прах. Следващите пъти когато я използвах, предварително почиствах с прахосмукачка и така цяяяяяяяял месец. При поредното включване вече нямаше пара, нито нагряваше. Мислех да я нося някъде на ремонт, когато изненадващо на следващият ден ми се обадиха от фирмата да попитат дали съм доволна от уреда и аз им казах за проблема. За огромна моя изненада след два дни дойде куриер да подмени уреда. Сега имам нов уред, но мисля да го подаря на приятели младоженци, техният под е теракот. От едномесечно чистене на ламината, ръбчетата на отделните елементи се надигнаха. За Бога братя-не купувайте!!!

# 69
  • Мнения: 1 294
Изобщо даже не ми е минавала мисълта, че може да не се изпрахосмучи преди да се бърше с каквото и да било.
Между другото и аз имам ламиниран паркет и с вода и парцал се мокри повече от колкото със стийм мопа, който аз имам. Иначе това, че вода не му понася си е съвсем вярно. А за теракот в банята изобщо не става според мен и изобщо не може да се каже, че има голяма почистваща сила, но за общо почистване на малко замърсени подове ми е ОК.

# 70
  • Мнения: 23 018
Mи не е прахосмукачка,защото нищо не смуче.Парочистачката почиства с пара,така че е задължително да се мине с прахосмукачка преди това.Тоест не си спестявате никаква работа.Както съм писала,имам 3 парочистачки общо,и познайте дали ги ползвам за ежедневно почистване....нееееее.А този уред ми изглежда най-неудобния от този род.Голямата ми парочистачка е точно като нормална прахосмукачка на вид и рамери.Позлвам я за почистване на килими,фуги,плочки в банята,за освежаване на дамаски.За друго не ми е удобна и влиза в употреба само при някое основни чистене.Малката парочистачка ми служи за по-често почистване на фуги,петна по килимите или в колата.За ежедневното чистене си действам с кофи и парцали. Crazy

# 71
  • Мнения: 9 196
 Twisted Evil боклууууууууууууууук тече вода отвсякаде и тия от теле шопа отказват да ми върнат парите !!!!!! #Cussing out
4е си купих и допълнителни приставки за още 50 лева
Мъж ми направоооооооооооо #2gunfire

# 72
  • Мнения: 111
Twisted Evil боклууууууууууууууук тече вода отвсякаде и тия от теле шопа отказват да ми върнат парите !!!!!!

 Shocked    Stop    Naughty

Току-що дойде куриер, върна ми парите и взе моп-а!
Учудващо, но излезнаха коректни и експедитивни, евала за това!  Peace

# 73
  • Мнения: 1 632
GODzillata,изкарала си голям късмет!

# 74
  • Мнения: 24
GODzillata,изкарала си голям късмет!
И аз искам да върна моя,не съм доволна,ползвах го вчера-какво да кажа като се обадя по телефона или трябва да отида на място?На всичкото отгоре се набутах и с малката парочистачка и допълнителни перящи подложки,общо 350лв-мъжът ми направо ще ме[smilie=smile3512.gif] -помагай

Общи условия

Активация на акаунт