Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 096
  • 601
  •   1
Отговори
# 90
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Тъпи-тъпи,но като гледам как се зарибяват хората,си вършат работата.
E хайде де, как може човек да се върже на такава измислена реклама  Tired
Добре, че някои от съпрузите са трезвомислещи хора  Laughing

# 91
  • Мнения: 23 049
Тъпи-тъпи,но като гледам как се зарибяват хората,си вършат работата.
E хайде де, как може човек да се върже на такава измислена реклама  Tired
Добре, че някои от съпрузите са трезвомислещи хора  Laughing
Aми,.....и аз това се чудя,но е факт,че рекламата действа.Нали виждаш колко момичета,само в тази тема,са се излъгали да си я купят.Само 1-2-ма доволни имаше. Mr. Green

# 92
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И мойта приятелка си купи и казва ,че е доволна,
но само за плочките не и за килимите.

# 93
  • Мнения: 1 177
То и аз се бях вързала,колкото и да е тъпа рекламата.Добре,че преди да поръчам или купя нещо чета по форумите. Hug

# 94
  • Мнения: 2 926
Това ми се струва такъв боклук, че няма на къде повече.
Една приятелка си го поръча и чакам да и го доставят, но едва ли ще ме възхити.

# 95
  • Мнения: 277
Аз се бях навила и с малки резерви се обадих - оказа се, че с-у тези 210 лв получаваш 10-те еднократни подложки, а постоянните, които се перат струват 49 лева - 4 броя.  Rolling Eyes  Имало 3 пакета - малък, среден и голям (този за 49лв е малкия). Та в общи линии цената е 260 лв. без доставката.
Като ви чета - май е безмислено да се дават...

# 96
# 97
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Това ли имаш предвид...   Wink
http://www.telemarketbulgaria.com/product_info.php?cPath=22& … bdde03745e06605ae
То чак и глади бре  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 7 069

Аз не бих си го купила ако ще и да готви Laughing  От Телемаркет щом е...мерси.

# 99
  • Мнения: 23 049

Аз не бих си го купила ако ще и да готви Laughing  От Телемаркет щом е...мерси.
Oт телемаркет е,но изглежда по-читаво от Стиим Моп-а,като гледам има доста желаещи за парочистачки.
Аз имам подобна на показаната от мен парочистачка,не глади,но върши страхотна работа.Лошото е,че е обемиста като прахосмукачка.Не знам в БГ дали ги продават,само този модел ми излезе от телемаркета.Ето това имам предвид:
http://www.ariete.net/catalogo_06/product_img/img_princ/Pulizia% … a/big/mod4205.jpg
Тя ми е само за основно почистване.За всеки ден имам една малка.Върши супер работа за фуги,килими.Пода си мия с парцал-по лесно и бързо от това няма.

# 100
  • Мнения: 549
голям боклук

# 101
  • София
  • Мнения: 679
Момичета, подействахте ми отрезвяващо, бях си навила да го купувам Стийм Мопа, ама като прочетох повече работа отваря отколкото върши не благодаря Naughty

# 102
  • Мнения: 23 049
Oт телемаркет е,но изглежда по-читаво от Стиим Моп-а,като гледам има доста желаещи за парочистачки.
Аз имам подобна на показаната от мен парочистачка,не глади,но върши страхотна работа.Лошото е,че е обемиста като прахосмукачка.Не знам в БГ дали ги продават,само този модел ми излезе от телемаркета.Ето това имам предвид:
http://www.ariete.net/catalogo_06/product_img/img_princ/Pulizia% … a/big/mod4205.jpg
Тя ми е само за основно почистване.За всеки ден имам една малка.Върши супер работа за фуги,килими.Пода си мия с парцал-по лесно и бързо от това няма.
Да добавя само,че малки парочистачки на СОлак има в Техномикс.

# 103
  • Мнения: 12
Някой връзва ли им се изобщо на тея? Twisted Evil

# 104
  • Мнения: 654
Някой връзва ли им се изобщо на тея? Twisted Evil

Да. И жената/леля ми/ е много доволна и го препоръчва на свои приятелки.
Ама на мен не ми стиска да дам 200 лева.

Общи условия

Активация на акаунт